Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

hüddam - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>hüddam
Ариф Тургут 15:48 02.08.16
arkadaşlar allah nasip ederse bu akşam rriyazatlı oruca başlıyorum hüddam için bir imamla görüştüm fazla tefaruaata geçmeyeceğim çünkü onları çağırmak içn her yolu denedim artık onları çağırmaktan yoruldum ama gelende yok gidende ve onlardsn korkmuyorum bu konuda bilgisi olan lütfen benimle paylaşabilirmi site yönetimide saygılar sunarım.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Devrimci 19:18 02.08.16
@Ариф Тургут
Üyelik tarihi
07.06.16
Mesaj adeti 1

İki aylık üyemizsiniz panonuza 6 mesaj yazdım.Mesajlarımı görmedinizmi?Hiç forumdaki konulara mesaj yazmadınız yorumlar yapmadınız.Sadece forumdaki konuları okuyup çıktınız.Forumdaki konulara mesajlar ve yorumlar yazmanızı beklerdik.Biliyorsanız yeni konular açmanızı beklerdik.Bildiklerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle paylşamanızı beklerdik.Chat bölümünün altındaki reklamları her gün 5-6 defa tıklayıp foruma faydalı olmanızı beklerdik.
Bu forumlar bilgilerin ve tecrübelerin paylaşıldığı yardımlaşma platforumlarıdır.Sizide aramızda paylaşımlarınızla görmek isteriz.

Yazınızdan anladığımıza göre bir çok da'vetler yapmışsınız ve bunlarla ilgili tecrübeleriniz-başarısızlıklarınız olmuş.Bunları konular açarak niçin bizlerle paylaşmadınız?Sorunuzu sorarken bile hangi daveti ne şekilde çalışacağınızı bize açıklamak lütfunda bulunmadan bizlere fikir ve tecrübelerimizi soruyorsun.
Daha detaylıca hangi tertibi uygulayacağını yazarsan tecrübelerimizi paylaşırız.
Umarım sizi bundan sonra forumda daha aktif ve paylaşımcı olarak görürüz.Selamlarımla.


Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
paysko123 21:49 21.08.16
Devrimci hocam bana msj atabilirmisniz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 22:00 21.08.16
paysko123 Nickli Üyeden Alıntı:
Devrimci hocam bana msj atabilirmisniz
Özeline mesaj attım @paysko kardeşim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
paysko123 22:10 21.08.16