Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

annesi şehir dışına göndermek istemiyor - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sorularınız>annesi şehir dışına göndermek istemiyor
Helmus 15:42 20.08.16
Arkadaşlar ben bu forumda yeniyim daha önce bir uygulama yapmadım ama şuan bilen birisinin yardımına ihtiyacım var. Belki konu biraz bencilce gelebilir ama benim için ciddi bir sorun. Kız arkadaşımla ciddi bir ilişkimiz vardı ve önümüüzdeki sene okulumuz biteceği için sözdür nişandır düşünüyordum. Bu sebepten kız arkadaşım konuyu annesine açtığında ciddi tepkiler gördü annesi şehir dışına göndermek istemiyor. İlk başta direndi ama sonunda kendisi de annesi gibi düşünmeye başladı ve bunlar 1 ay içerisinde oldu. netice de ayrıldık ve ben yapamıyorum bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz etkili bir dua ya da uygulama var mıdır ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 19:06 20.08.16
Cok dua var qmq okumak mesele 123 yasin oku niet ederek 7 gu icinde ama amellerinin iyi olmasi icin namaz kilmam sart die biliorum ben ama aslinda hersey okuyabilirisin salavat sure oruc adak sadaka da amellerini vuclendirir yani okumalarini allah dan hayurlisni dileyerek iste bence

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
huzur-islamda 20:02 28.08.16
Abi Hocalarımız Daha İyi Bilir Ama Bence Sen Günlük 129 Ya Latif 489 Ya Fettah Çek Allaha Sığın İnşallah Kavuşursunuz Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 21:21 28.08.16
Arkadaşımız 20 ağustosta üye olup bu konuyu açmış ve bir daha foruma uğrayıp kendi konusuna ve derdine sahip çıkmamış.Kendisi gelip derdine ve konusuna sahip çıkıncaya kadar kimse bu konuya boşuna cevap yazmasın.

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
azize 15:10 16.03.17
'Kur'ân ve insan ikiz kardeş gibidir'' Hadis-i Şerif...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
CahCahi 05:21 22.04.20
Ellah zinayi yadak etmistir. Siz zina icin Kurandan yatdim istiyordunuz.Belanizi bulmusdunuz tevbe efin. Yatdimci olmaya çalışanlarıin durumu farkli onlar irtidatin kiyindalar BRLANIN BUYUGUNU BULMUSLAR. Tevbe edin. Gunah uzere olenin imansiz olmesinden korkulur. Bu forumda gunah icin kimse yardim isyemesin. Havas uygulamalqtini gunaha yatdimda kullanana lanet ve beddua etmis havas alimleri. Tevbe edin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Canberk er 17:20 01.05.20
Allaha dua et o yardım eder olmuyorsada zorlama hayırlısı budur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi