Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Bilgili üyelerimizden yardım bekliyorum - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>Bilgili üyelerimizden yardım bekliyorum
ahmetkardeş 14:02 22.10.16
Selamünaleyküm Sayın abilerim,yoğunluğumdan ötürü siteye sık giremiyorum,hakkınızı helal edin.Abilerim,size birkaç sorum olacak.Yardımcı olursanız sevinirim.Allah şimdiden sizden razı olsun.
1-Bazıları hadim edinmenin günah olduğunu söylüyor.Bu doğrumu?
2-Hadim edinmek için yapılan davetlerde,şartların bilinmesine rağmen illaki işin ehli olan birisinin yanında bulunması şart mı?
3-Hadimler yalan söylemez deniyor,ama bizim için hayırlı olmadığı takdirde hadim de,sorulan sorulara yanlış cevap verebiliyormuş bu doğru mu?(O zaman hadimden her konuda faydalanamayacağımız anlamına geliyor)
4-Bir de,bildiğimiz gibi çeşitli cin davetleri var.Bunun yanında kişinin anne baba bilgileri,doğum günü vb. bilgiler alınarak ,kişiye özeel cin daveti varmış(Aksemtü...diye başlıyor).Bu iki davet türü arasındaki fark nedir?
5-Diyelim ki hadim yada cin daveti yaptık diyelim.Hadimimiz yada cinimiz oldu diyelim.Bundan sonraki hayatımızda,farklı boyutlardan cin yada başka varlık saldırısına uğrarmıyız?
6-Son olarak ,kısa süreli davette olduğu gibi,oruçlu riyazatlı davetlerden önce de sarf yapmamız ve geri gönderme dumaızı her oruçlu işlemden sonra yapmalımıyız?
Bu soruların ,birçok kişinin sormak istediği sorular olduğuna inanıyorum,selamatle kalın inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
EhliKeyf 15:10 22.10.16
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

1.Bir Surenin Hadimini Dunyevi İs İcin Kullanmak Keyfi Zevk İcin Günahtır Kutsal bir Vazifeden Ali koyuyorsun

2.Ehli ne olursa olsun şarttır çünkü seni engellemeye çalışan korkutan kötü cinler gelecek seni sinayacaklar ehli kisi baglanti kurar

3.Hadimler yalan söylemez zararli konuyuda cevaplamazlar zaten her işte kullanacam istikbaharat zevki iş icin düşünüyorsan hic ama hic yaklasma bile

4.sadece kisi adi yili tarihi ile sana ait olan yanindaki ulvi ve sufli öğrenirsin ama bunlari yapmak cok daha zordur

5.her an tehlikeye aciksin ama yanindaki seni korurnaya vesile olur koruyucu allahtir bir cinli hasta tedavi ettin o cinin ailesi sana gelecek uzun süreç gerektirir ve her an yaninda birileri geçmesi konuşması

6.Hadim Davetleri Cin Davetleri icin sarf sarttir görmek duymak icin yapilanda gerekmez

Geceleri Sabaha Kadar Uyuyamaya bilirsin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 23:32 22.10.16
1-Hadim edinmek günah değildir.
2-Hadim da'vetleri yalnız yapılır,ancak bir mürşidin seni uzaktan kontrol edebilir.
3-Hadimler yalan söylemezler.Çünki onlarda ibadetleriyle ve zikirleriyle öne geçmişler ve bir ayete-sureye-Esma'ya hadim tayin edilmişlerdir.
4-Kişiye özel cin-hadim da'veti diye bir şey olmaz.bunlar palavradır.Da'vetrler gneldir ve şartları bellidir.Forumdaki açtığım konuları iyice okuyunuz ve bu saorularınızı konulara mesaj yazarak sorunuz.
5-Farklı boyutlardan saldırı ancak süfli kimselerin sizlere süfli ifrit tasallut etmesiyle veya hastaya arız olan cinleri yaktığınızda o cinin akrabalarının size musallat olmak istemesiyle olur.
6-Her havass çalışması öncesi mekandaki cinleri vs kovmak için sarf yapılırıki gelecek olan ruhanilere kimse engel olmasın.
NOT:Bu sorduklarınız soruların hepsi HADİM_HÜDDAM bölümünde açtığım konularda izah edilmiş durumda.Lütfen açtığım konuları iyice okuyunuz ve anlamadıklarınızı konuya mesaj yazarak sorunuz.Bir de hangi hadim davetinin çalışmak istiyorsunuz ve davet yapmaktaki amacınız nedir bunlarıda yazınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tefly 11:14 23.10.16
ahmetkardeş 11:25 23.10.16
teşekkür ederim devrimci abi,Allah razı olsun ,bilgilendirdiğin için.Benim davetteki amacım,sağlık,istihbarat,define bulma ve korunma konularında DOĞRU bilgi almak devrimci abi.O yüzden bunları sordum abi.Define konusunda da Hamza hocam bana 'eğer senin için hayırlı değilse,definenin yerini ya söylemezler,yada yanlış bilgi verirler' demişti.Haklı da olabilir,çünkü öyle olmasa,hadimi olan herkes şimdiye kadar fazlasıyla köşeyi dönmüş olurdu diye düşünüyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 15:16 23.10.16
Öncelikle şunu belirteyim kim ne derse desin hadimleri dünya işlerinde kullanmak günah değildir.Zaten bunların hepside dünyalıktan başka bir şey vermiyor veremezde elbette insan yaratılış ile eşref olduğu için ve hepsinden üstün olduğu için insana hizmet ulvi bir görevdir ki hadiste cebrail aleyhisselam Rasûlullah efendimize cevaben üç şeyi yapmak isterdim cihad edenlere su dağıtmak diyor hadisi şerifi uzun diye kısa yazıyorum bu nedenle buğz edemezler hatta bizzat hoşnut olurlar cevap verme meselesine gelelim ki hadim iki çeşittir biri cin diğeri ise melektir velayet makamına ayak basmışlara melekler hizmet eder diğerlerinede cinler bu diğer insanlarada cinlerin sufli ve sıradan cinler yardım eder ama hiç biri bir i sana hakikat sırrı veremez çünkü bu hususlarda çok ayet var.benim tavsiyem ehli zikire onlara şunu derim iki ayağınız ve eliniz varken bunlara aldanıp el ve ayaklarınızı felç edip ortada kalmayın

---------- Post added at 15:16 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

Cinlerden ister ulvi dedikleri isterse sufli dedikleri olsun melek haricinde işin içinden çıkamayınca hepside yalan söyleyemeye müsaittirler.onlarda da nefs olduğu için onlarda heran günahla başbaşadırlar çünkü melek değiller ve peygamberler gibi ismet sahibi değiller çünkü Allah ayette biz insanları ve cinleri bize kulluk etsinler diye yarattık ve birçok rivayetler vardır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetkardeş 19:49 23.10.16
Anladım Sin hocam,Allah razı olsun.yani sen diyorsun ki,hiç ugraşma.peki bazi davetlerde ~bir melek gelir .....~ şeklinde devam ediyor.o zaman bu melek denilen aslında cin,melek değil öyle mi?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 22:19 23.10.16
Buna kesin bir cevap vermek doğru olmaz çünkü kişinin saflığı ve dürüstlü imanın sağlamlığını kimse bilmez buna göre belki melek belki sufli cin gelir... ama veliye daima melek gelir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetkardeş 23:17 23.10.16
saolasın abi bilgilendirmeniz için,Allah hayırlısını versin hepimize bakalım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
laraca 04:47 22.02.17
1 2