Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Korunma Cemberi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Sorularınız>Korunma Cemberi
reception 01:16 30.05.15
Korunma cemberi nasil yapilir? Detaylariyla aciklayabilir misiniz? Tesekkurler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
gunes 02:01 30.05.15
Deyisik koruma cemberi vardir ama ben sana ayetel kursi ceberini soyliyeyim
hem saglam hem etkili


Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur ve sağ yana üflenir. Yine besmele ile ikinci Ayetel Kürsi okunup sola yana üflenir. Üçüncü Ayetel Kürsi öne, dördüncüsü arkaya, beşincisi yukarıya, altıncısı yere doğru, aşağıya üflenir. Yedinci Ayetel Kürsi sağ yandan başlayıp, öne, sola, arkaya ve sağa sırasıyla çepeçevre üflenir. Yine besmele ile okunan Ayetel Kürsi üflenmez. Bunun yerine hava içe çekilerek yutkunulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.


Dikkat edilecek nokta şudur; her üflemede, üflenen taraftaki çeyrekte bir enerji küresinin çeyreğinin oluştuğu imajine edilmeli, olabiliyorsa görülmeli, olamıyorsa zihnen görülmelidir. Sekizinci Ayetel Kürsi'de de enerjinin bedenin içini de kapladığı inajine edilmelidir. Bu, Ayetel Kürsi ile yapılan basit fakat gerçekten çok etkili bir koruma dairesidir. Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır.

selam ve dua ile

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
damla 08:55 30.05.15
Evet bende yapıyorum bu korumayı
Ayetel kursi okumadan evden çıkmam.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebru 15:16 01.08.15
Bu korumayı ne kadar zaman sonra tekrarlamaliyiz.surekli korunmak icin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunes 12:54 02.08.15
Emine 16:34 31.03.16
Gerçek Hayat Sahibi, Her şeye Hayat veren ve Ayakta tutan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin her şeyden Yüce ve Hikmet Sahibi Allahım Senden Başka İlah Yoktur Gizli ve Açık her şeyi İşiten ve her şeyi Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeye Çok Merhametli ve Çok Merhamet Edici Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur. Her şeyin Tek,ortağı olmadan ve Yalnız Yaratıcısı Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin Varlığını Bildiği Ve Eşi Benzeri Olmayan Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Yaratılanlara Karşı şefkatli ve merhametli Olan Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Azameti Büyük ve her şeye Galip ve Merhametli Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur İstediği zaman Apaçık ortada olan; algılanabilen ve İstediği Zaman Gizli, ortada olmayan; algılanamayan..Allahım Senden Başka İlah Yoktur Hiçbir Dengi ve Ortağı Olmayan ve Tek olan ve Hiçbirşeye İhtiyacı Olmayan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyi hikmetle açan ve her şeyi Hakkıyla Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeye Galip ve Azameti Büyük Olan ve her şeyi Hakkıyla Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Yarattıklarına sonsuz merhamet sahibi ,hakiki iyilik ve ihsan sahibi olan ve hiçbir amelini zayi etmeden karşılığı veren Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Herşeye gücü yeten Kadir ve Düşmanlarını Kahreden Allahım Senden Başka İlah Yoktur İstediğini Yükselten ve Hakiki İlim Sahibi olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin ve Büyük Arşın Sahibi Allahım Senden Başka İlah yoktur Her şeyin ve mülkün sahibi ve Her türlü hata, gaflet ve acizlikten uzak olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Hamd ve Övgü Sahibi olan Hamdimiz ve Övgümüz Apaçık Ancak Sanadır Allahım. Senden Başka İlah Yoktur Ölenleri diriltecek Olan ve Tüm Varlıkların gerçek Varisi Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Allahım Senden Başka İlah Yoktur. Tüm Güzel İsimler Sana aittir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 20:18 31.03.16
Ayetel kürsi ile birlikte tahassantu duasını Duası da okunur ozaman daha etkili olur; ben cemberimin sınırlarını bilmek istiyorum yani sürekli kafamda küresel koruma kalkanı imaje etmek bir taraftan da ameli yapmak zor acaba cemberimizin sınırlarını bir iple veya bir madde ile belirleyebilirmiyiz ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aydemir 20:26 31.03.16
Evet mümkün... istediğin herşey ile olur yeter ki yapmasını ve sırrını bil

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aydemir 20:28 31.03.16
Burada en ince detayına kadar yazardım ama gerek yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 20:40 31.03.16
1 2 3