Sure ve Ayet Havasları

Her türlü hastalık,stres ve sıkıntı için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Sure ve Ayet Havasları>Her türlü hastalık,stres ve sıkıntı için
SiLence 23:28 02.03.17
Asr Suresi Türkçe Meali;

"Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla
Andolsun zamana ki, insan gerçekten ziyan içindedir. Ancak, iman edip de sâlih ameller işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye edenler, birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka (Onlar ziyanda değillerdir)."

* Kim 70 defa okursa bütün derdi def olur.

* Asr suresini her gün 70 defa okuyan kimsenin sıkıntı ve stresi gider.

* Ateşli bir hastaya Asr Sûresi okunursa ,o hasta şifa bulur.

* Her kim bu sûreyi 41 defa suya,özellikle zemzem suyuna okursa her türlü hastalığa ,bilhassa şeker hastalığına şifa bulur.

* Sahabeler bir araya toplandığı zaman Vel'asr'ı okumadan ayrılmazlardı.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
seckindogan 00:39 03.03.17
Allah c.c razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 10:02 04.03.17
seckindogan Nickli Üyeden Alıntı:
Allah c.c razı olsun


Allah sizden de razı olsun inş.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 10:10 04.03.17
Sıkıntıdan kurtulmak feraha erişmek için okunacak dua sıkıntılı ve dar zamanlarda okunur. İçten okunması, ağlayarak ve sızlayarak okunması lazımdır. Cenabı Hakk’ın izzet ve azametinin hakkı, nebilerin ismeti, velilerin nurlarının hakkı için sığınılacak, şehidlerin kanı hakkı için yalvarılacaktır.

Hz. Hüseyin’in kardeşi Hz. Hasan’ın ve bütün ecdadı hakkı için, yapılan duanın kabulü istenecektir. İhlas ile bu dua olursa ve tekrar tekrar okunursa, kabul olması muhakkaktır. Çünkü Allah va’d etmiştir. Va’dından dönmez. Çünkü azametine yakışmaz.

Bismillahirrahmanirrahim

İlâhi, bi ahassi sıfâtike, ve bi izzeti celâlike, ve bi a’zami esmâike, ve bi ismeti enbiyâike, ve bi nûri evliyâike ve bi demi şühedâike, es’elüke ziyâdeten fil ilmi ve tevbeten kablel mevti ve râhaten indel mevti ve mağfireten ba’del mevti ve necâten minennâri ve duhûlen fil cenneti ve âfiyeten fiddünya ve’l-âhireti, bi rahmetike yâ Erhamerrâhimin. İlâhi bi hakkı Hüseynin ve ehîhi ve ceddihi ve ebîhi ve ümmihi ve benîhi, hallisnî mimma ene fihi, birahmetike, ya Erhamerrâhimine.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 10:23 04.03.17
tuarec 12:10 04.03.17
seckindogan 17:43 04.03.17
SIKINTIDAN KURTULUP RAHATLAMAK İÇİN DUA:

Latince
Ya men hüve fi mülkihi mukim, Ya men hüve fi sultanihi kadim, Ya men hüve fi celalihi azim, Ya men hüve ala ibadihi rahim, Ya men hüve bikülli şey’in alim, Ya men hüve bi-men asahu halim, Ya men hüve bi-men recahu kerim, Ya men hüve fi hikmetihi latif, Ya men hüve fi lutfihi kadim. Subhaneke ya ilahe illa ente el-gavsa el-gavsa hallisna mine’n-nar.

Arapça
يامن هو فى ملكه مقيم يامن هو فى سلطانه قديم يامن هو فى جلاله عظيم يا من هو على عباده رحيم يامن هو بكل شئ عليم يامن هو بمن عصاه حليم يامن هو بمن رجاه كريم يامن هو فى حكمته لطيف يامن هو فى لطفه قديم سبحانك يااله الا انت الغوث الغوث خلّصنا من النار

Türkçe
Ey mülkünde daim ve sabit olan, ey saltanatında kadîm ve ezelî olan, ey celâlinde azîm olan, ey kullarına karşı merhamet sahibi olan, ey her şeyi (en iyi) bilen, ey emirlerine uymayanlara karşı hilimli/sabırlı olan, ey kendisine ümit bağlayanlara karşı lütuf ve kerem sahibi olan; ey yaratılış sanatında hikmet sahibi olan, ey hikmetinde lütuf ve inâyet sahibi olan, ey lütfünde da kadîm ve ezelî olan!
Okuma esnasında hulusi kalb niyet-i tam ile şuruta uymak icab eder.
Sizden herhangi bir kimseye dua kapısı açılırsa, ona rahmet kapıları açılmış olur.
Bütün kapalı kapıların açılması-Engellerin kalkması için içinizden geldikçe okuyun.
Rabbim gönlünüzce olanları nasip etsin sevgilerimle..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ilimyolu 23:47 04.03.17
SiLence 00:02 05.03.17
Allah sizden de razı olsun Arkadaşlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Quantum 22:37 05.03.17
Her türlü sıkıntadan kurtarıp kapıları açan dua(Defalarca denendi)

Günün istedi vakitte günde 13 kez okuycaksınız bunu işiniz düzelene kadar yapıcaksınız zaten kısa sürede düzelecek çünkü defalarca uygulayıp, uygulatıp sonuç aldım. işiniz düzeldiğinde de canınız istedikce şükür amaçlı okuyabilirsiniz haftada bir iki bundan sonrası size kalmış okursanız sizin faydanıza sevab kazanmak gibi niyetiniz varsa tabi..

Hz.Peygamber Aleyhisselam, Hz.Ali Efendimize hitaben şöyle buyurmuştur:

“Ya Ali ! Ne zaman bir çıkmaza, belaya, sıkıntıya düşersen böyle dua et.

Besmele ile
La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym. Tebârekesmu rabbike zîl celâli vel ikrâm. Ve yebkâ vechu rabbike zûl celâli vel ikrâm(ikrâmi). Allahümme inni es'elüke bi ismikel azimül a'zam El hannân, El Mennân, Malik’ül mülki Zül Celâli Vel İkrâm. Allahumme entesselamu ve minkesselam, tebarekte ya zel celali vel ikram. Allahümme salli alâ seyyidina Muhamedin ve alâ âli seyyidina Muhammed kad dâkat hiyletiy edrikniy Yâ Rasûlâllah. Rabbenâ, ic’al ulkiye bin muhammed elûguz ve lenâ min ledunke nasîran ve veliyyen ve vezîren. Allâhumme rabbenâ zidni ve ulkiye bin muhammed elûguz ilmen ve âtinâ fîd dunyâ haseneten ve fîl âhirati haseneten. Ve kul rabbi edhılnî ve ulkiye bin muhammed elûguz mudhale sıdkın ve ahricnî ve ulkiye bin muhammed elûguz muhrace sıdkın vec’al lî min ledunke sultânen nasîrân. Allâhümme hirlî vahterlî. Amin.

Manası:

Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.Celâl ve İkram Sahibi Rabbinin İsmi Çok Yüce’dir. Ve celâl ve ikram sahibi Rabbinin Zatı bâki kalacaktır. Ey Allah'ım! selâm Sen'dendir ve barışa ulaşmanın Sen'den başka yolu yok. Ey ikramı bol Yüceler Yücesi! Bize barış ver, bize huzur ver. Allah’ım Efendim Muhammed’e ve O’nun ehline salât eyle. Çok sıkıntım var, bana yardım et yâ Rasûlallâh. Ey Allahım rabbim bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver. Rabbim! Gireceğim yere doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. Çıkacağım yerden de beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Allahim! yapacagim işde bana hayirlisini ver. Benim için hayirli olanini seç, en hayirlisini nasîb eyle. Amin.

Fazileti:
*Sevabı çok bir duadır.
*İlminizi artırır özellikle ilgi alanlarınızın örneğin mimarsanız daha da gelişirsiniz, doktorsanız alanınızda kısa zamanda ilerlersiniz.
*Okudunuzda Allah katından size yardımcılar verilir hep yanınızda olurlar sürekli yolunuzu açarlar yanınızda melek 5 ise 500 olur bu duanın asıl hedefi budur
*Şans kapıları aniden açılır
*Kısmet kapıları anında açılır, karşınıza en hayırlı kısmetler çıkar
*Sürekli kaldığınız bir ders varsa mesela, iş arayıp bulamıyorsanız, iş hayatınızda bi sorun vb şeyler varsa çözülür.
*Okuduğunuzda günlük şükrünüzü de yapmış olursunuz Allaha şükredenlere Allah her zaman kat kat fazlasını verir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3