Sure ve Ayet Havasları

Kevser Suresi ve Esrarı ; Çok Uyuyanlar için Dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Sure ve Ayet Havasları>Kevser Suresi ve Esrarı ; Çok Uyuyanlar için Dua
Devrimci 05:15 06.04.16
Sabahleyin istediği halde kalkamayanlar için, gece yatmadan önce 3 defa "Kevser"süresini okursa istediği saatte uyanır.
"Bismillahirrahmanirrahim.İnna a’taynake’l-Kevser.Fe-salli lirabbike ve’nhar.İnne şani’eke hüve’l-ebter.”
Ayrıca aşağıdaki du da aynı amaçla okunur.
"Bismillahirrahmanirrahim.Allahü yeteve’fe’l-enfüse hine mevtiha ve’l-leti lem temüt fi mernamiha feyümsikü’l-leti kada aleyhe’l-mevte ve yürsilü’l-uhra ila ecelin müsemma inne fi zalike le-ayatin li-kavmin yetefekkerun.”




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 05:16 06.04.16
Bismillâhirrahmânirrahîm
İnnâ a’taynâkel-kevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şânieke hüvel ebter.
Kevser Suresinin Anlamı
Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adıyla
Biz sana bol nimet verdik: O halde (yalnız) Rabbine ibadet et ve (yalnız O’nun adına) kurban kes. Şu gerçek ki, senden nefret eden, (her türlü iyilik ve güzellikten) kesilmektedir!
Kevser Süresi Ve Esrarı: •100 defa okuyanın muradını Allahü Teala verir


•100 defa okuyan rüyasında Peygamber Efendimizi görür


•Bir oturuşta bin kere okumak pek faziletlidir.


•her gün okuyanın kalbi iyi duygularla dolar.


•Her türlü meşru hacet için,yağmur yağarken 1oo kere okuyup da dua edilirse,muradı hasıl olur.


•Sabah istediği saatte uyanmak isteyen,yatmadan önce 3 kere okursa,amksadı hasıl olur.


•her gün okumak,hasımların kinini engeller.

•Günde 100 defa okuyanın her isteği olur. Çok okuyan ve okumaya devam eden Peygamber Efendimizi S.A.V. rüyasında görür.

•Peygamber Efendimizi S.A.V. rüyasında görmek isteyen; cuma günü, yatsı namazından sonra Kevser Suresini 1000 defa okur, 1000 defada salatü selam getirip, konuşmadan yatarsa rüyasında görür.

•Düşman şerrinden korunmak için; gül suyu, safran ve miskle yazıp, naylon veya muşambaya sarıp üzerinde taşırsa, kendini korumaya almış olur.

Evli Kimselerin Arasında sıcaklık ve sevgi bağlarını güçlendirmek için
Bir miktar şekere ….. oğlu …..nın, ….. kızı ……ya muhabbet ve sevgisi niyeti ile 1000 YA VEDUD
1000 YA CABBAR
786 Besmele
70 Defa Yasin Suresison iki ayeti
1 Vakıa Suresi
71 Kevser Suresi okunacak.

Daha fazla bağlanmasını istersen Kevser suresini 1000 kere okuyabilirsiniz.
şeker eşe yedirilecek tabi,ister tatlı yapın ,ister çayda kullanın ama bir şekilde tüketmesini sağlayın




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 05:17 06.04.16
Evli Kimselerin Arasında sıcaklık ve sevgi bağlarını güçlendirmek için
Bir miktar şekere ….. oğlu …..nın, ….. kızı ……ya muhabbet ve sevgisi niyeti ile 1000 YA VEDUD
1000 YA CABBAR
786 Besmele
70 Defa Yasin Suresison iki ayeti
1 Vakıa Suresi
71 Kevser Suresi okunacak.

Daha fazla bağlanmasını istersen Kevser suresini 1000 kere okuyabilirsiniz.
şeker eşe yedirilecek tabi,ister tatlı yapın ,ister çayda kullanın ama bir şekilde tüketmesini sağlayın.




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 23:18 06.09.16
Hadîs-i şerîflerde buyuruldu ki:
“Kim innâ a'taynâ sûresini okursa, Cenab-ı Hak ona Cennet nehirlerinden su içirir.”

“Cenab-ı Hak buyurur ki: İzzetime yemin ederim ki, seni (Kevser sûresini) kim inanarak ve sevâbını umarak okursa onu affederim.”

Kutbüddin İznikî buyurdu ki:
“Bir kimse yatacağı vakit, Kevser sûresini okursa ve; "Yâ Rabbî! Beni sabah namazına uyandır" derse, Allahü teâlânın izniyle o kimse sabah namazına uyanır.”

Âlimlerimiz buyurmuştur ki:
“Her kim bu sûresi Cuma gecesi bin defa okur ve bin defa da salevât-ı şerîfe getirir de yatarsa, o gece Resûlullah efendimizi rüyâda görür.”

Temîmî diyor ki:
“Her kim Kevser sûresini okumaya devam ederse, kalbi yumuşar, Rabbine huşû içinde ibâdet eder. Devamlı ibâdet üzere olur.”




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lonelylikos 21:10 22.09.16
Sabah namazı için manevi çalar saat...




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 14:17 16.03.17
Defalarca kez tecrübe etmişimdir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abi,sabah istediği saatte uyanmak isteyen,yatmadan önce 3 kere okursa,istediği saatte uyanır..Allah razı olsun..




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 19:04 14.06.17
UYKUSU ÇOK OLANIN RUHU HASTA, İŞİ ZORDUR!
(Dr. Aidin Salih)

Uykunun en iyisi 5 saati geçmeyendir. Yetişkin bir insan için 6 saat uyumak normaldir. Çocuklar, ağır çalışanlar, hasta ve zayıflar 7-8 saat uyuyabilirler. Akşam yemekten 2-4 saat sonra, saat 22:00-23.00'den 04.00-05:00'e kadar olan süre uyku için ideal bir zaman dilimidir. Hiç olmazsa, saat 24.00'e kadar yatılmalı ve güneş doğmadan kalkılmalıdır.

Hazreti Ömer (r.a.) "Sabahın erken vaktinde uyumaktan sakınınız! Zira ağız kokusu, ruhi dengesizlik ve tabiat (mizaç) bozukluğu meydana getirir." Ayrıca "Uyku, kuşluk vaktinde uyuyana akıl noksanlığı, ikindide uyuyana ise delilik getirir" demiştir.

Güneş doğmadan kalkmak ve güneş batmadan uyumamak çok önemlidir, çünkü bu saatlerde bütün organları ve sistemleri faaliyete geçiren hayati hormonlar üretilir. Uyku halinde tüm işlemler yavaşladığından hormonlar da yeterli derecede üretilemez. Böylece fazla uyku hormon denge- sizliğine ve buna bağlı hastalıklara, ayrıca psişik rahatsızlıklara sebep olur.

Sağlıklı insanlar uyurken nefes sayısı ve derinliği azalır, sağlıklı bebekler gibi sessizce nefes alıp verirler. Sağlıklı olmayanlar ise uyku esnasında derin nefes alıp verirler. Saatlerce derin nefes alıp-verme ile vücudun oksijen-karbondioksit dengesi bozulur. Bu dengesizlik de bazı hastalıklarla birlikte astım hastalığına yol açar.

Yatak sert, yastık yeteri kadar yüksek, yorgan veya battaniye yumuşak ve hafif, odanın havası taze ve serin olmalıdır. En iyi uyuma şekli sağ yana yatarak uyumaktır. Baş göğse doğru eğik, dizler karma doğru çekik, kollar göğse bitişik halde uyumak en iyi pozisyondur. Bu pozisyon kalbe, kan dolaşımına, enerji dolaşımına ve hazmedilmiş yemeğin mideden bağırsağa inmesine kolaylık sağlar. Ayrıca, uyku esnasında vücuda bir zarar gelecek olursa, iç organlar bu pozisyonla muhafaza edilmiş olur.

Hazmı zayıf olanlar, önce sol, sonra da sağ yana yatma ihtiyacı duyarlar. Omurga problemi yaşayanlar, kas ve iç organları zayıf olanlar ve yaşlı insanlar ise sırtüstü yatarlar. Hasta ve yaşlılar, çene kasları zayıf olduğu için, genellikle ağzı açık uyurlar.

Alçak yastıkla sırtüstü yatarken geniz akıntıları kesilir, yüksek yastıkla sırtüstü yatarken akıntı burun yerine, boğaza, akciğere ve mideye akar. Geniz akıntısı yakıcı ve zehirli olduğundan, dışarıya akamazsa, sinüslerde iltihaplanmaya ve baş ağrısına sebep olur. Boğaza akarsa, bademcikler ve ses telleri rahatsızlanır, boğaz ve yemek borusunda yanma ve yaralar meydana gelir. Mideye akarsa, mide bulantısına ve mide hastalıklarına, akciğere akarsa, akciğer hastalıklarına yol açar.

Yüzüstü yatış pozisyonuna ise eski alimler "şeytan yatışı" derler, bu pozisyonda yatmayı yasaklarlardı.
Yatmadan evvel bol ve karışık yemek yiyenin midesinde üretilen enzimlerden tükürük bezleri de etkilenir, tükürük çoğalarak uyku esnasında ağızdan akmaya başlar. Bağırsak kurtları da tükürük bezlerini aynı şekilde etkiler. Bağırsak kurtları için tavsiye edilen tedaviyi uygulayan, beslenme alışkanlıklarını düzelten ve az yiyen, yemekten en az 3-4 saat sonra uyuyan kimse tükürük akıntısından kurtulur.

Uykuda horlama, uykudan önce yeme alışkanlığından, hazımsızlıktan, kabızlık ve gazdan, kalın bağırsak bozukluğundan ve genişlemesinden, küçük dil şişliğinden ve kalp zayıflığından kaynaklanır. Sirke içinde şap eritilerek veya sirke içinde nar kabuğu kaynatarak gargara yapılırsa küçük dilin şişliğini alıp küçültür ve horlamayı azaltır.

Bağırsak tedavisi yapanlar ve yemeği azaltanlar şiddetli horlamadan kısa zamanda kurtulabilirler, ancak hafif horlama devam eder. Arap alfabesindeki "ayn" ve "ğayn" harflerini doğru telaffuz ederek, Kur'an-ı Kerimi nefes kontrolüyle okumaya çalışan kimse bu dertten de kurtulabilir. Ancak tabiata uygun olmayan, hazır yiyecekler ve sağlıksız gıdalar tüketenler, tıka basa yemek yiyenler, yemekten sonra meyve yiyenler, horlama probleminden kurtulamazlar.
Uyurken karabasan gelmesi ve kabus görülmesi, beyinde kan ve su dolaşımının bozukluğunun işaretidir. Karaciğer, kan ve damar temizlemelerini yapmak, saunaya gitmek, hacamat yaptırmak, sülük tutturmak bu durumdan kurtulmak için yeterli olabilir.

Uykuda dişleri gıcırdatan yetişkinler sara hastalığına yakalanma riski taşırlar. Çocukların uykuda diş gıcırdatması ise yaş ilerledikçe geçer. Kışın güneş ışığının azlığından, yemeklerin ağırlığından uyku çoğalır. Ancak beslenme kurallarına uyan ve oruç tutanların durumu kışın da değişmez.

"Az ye, rahat uyu!" (Atasözü).
Çok uyumaktan kurtulmak için yemeği azaltmak, saunaya gitmek, anason, keten tohumu, kimyon ve sinameki kullanmak gerekir.
Uyuma zorluğu çekenlere ise hamama gitmek, uykuya yatmadan önce bal şurubu, yulaf suyu veya arpa suyu içmek, veya çimlenmiş arpa yemek, kafa derisine zeytinyağı sürmek, reyhan ve kediotu koklamak ve hacamat yaptırmak iyi gelir.




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Musab02 22:12 20.03.19
Tamda ihtiyacim olan uygulama ne menen bisey bu uyku deneyelim istifade edenlerden oluruz insaAllah . Allah razi olsun




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Swordsfish 01:01 25.10.19
namazlarda severek okuyorum hem bunu hemde ihlası 2 side ilaç gibi.




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
serhat22 05:18 28.12.19
Allah razı olsun kardeşim
3 kez kevser suresi yatmadan önce okuyup Allahım sabah namazına uyandır dersen uyanırsın biiznillah.




Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2