Sure ve Ayet Havasları

Hümeze Suresi ve Havassları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Sure ve Ayet Havasları>Hümeze Suresi ve Havassları
Devrimci 23:58 06.04.16
Hümeze Suresi

Nazara karşı 7 kez okunur nazar yok olur bir hastanın hastalığı sihirden mi cinlerdenmi nazardan mıdır bunu anlamak için hastanın aYağı bir pamuk ipi ile ölçülür sonra bu pamuk ipi elin içinde top edilerek üzerine
7 kez hümeze
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1. Veylül li külli hümezetil lümezeh.
2. Ellezıcemea malev ve addedeh
3. Yahsebü enne malehu ahledeh
4. Kella le yümbezenne fil hutameh
5. Ve ma edrake mel hutameh
6. Narullahil mukadeh
7. Elleti tettaliu alel ef'ideh
8. İnneha aleyhim mü'sadeh
9. Fi amedim mümeddedeh

Sonra aşağıdaki azimeti üç defa oku.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

AKSEMTÜ ALEYKE YA MEYMUNÜ YA EBA NUHU EN TENZİLE ALA HAZEL ESERİ VE TÜBEYYİNE MA Bİ SAHIBİHİ MİNEL MARAZI İN KANE MİNEL CİNNİ FE TAVVİLHÜ VE İN KANE MİNEL İNSİ FE KASSİRHÜ VE İN KANE MİNELLAHİ FE EBKIHİ ALA HALİHİ Bİ HAKKI HAZİHİS SURETİŞ ŞERİFETİ ELVAHAN ELVAHAN EL ACEL EL ACEL ES SAATE ES SAATEAMİN

Eğer ip uzamışsa hastalık cinden kısalmışsa insandan yani sihir vrya nazar uzamayıp kısalmamışsa YÜCE MEVLANIN İMTİHANIDIR SELAM VE DUA İLE KALIN.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 07:02 08.06.16
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 30 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 10:30 08.06.16
CHAT!in altındaki reklama her gün 2-3 defa tıklayalım Arkadaşlar,foruma destek için ihmal etmiyelim

Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:41 15.03.17
adil80 17:44 08.05.17
Allah razı olsun hocamızdan inş
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Benazir25 21:47 08.05.17
Devrimci 18:52 28.05.17
Ey âdemoğlu, duâ senden icâbet benden; istiğfar senden, bağışlamak benden, tevbe senden, kabul etmek benden, sabır senden fazlasıyla vermek benden, sabır senden, yardım benden... Ne istedin ki benden, sana vermedim."

İşte böyle buyuruyor Allah Teâlâ bir hadis-i kudside. Kulluk ile rububiyetin en geniş mânâda ve en kısa şekilde anlatımı yapılmıştır bu güzel sözlerle. İbâdetin özü duâdır, istemektir. Bu isteyiş namazla ile en güzel sûretini bulmuştur. Kulun Rabbine en yakın olduğu an secdede olduğu andır. 0 sırada kalbinden ne ge*çirirse hepsi kabul olunur. Yeter ki istemesini bilsin.

Duâ, sözlük itibarıyla çağırmak mânâsındadır. Dindeki mânâsı ise Allah'tan, belirli sözlerle, belirlenmiş vakitlerde, O'nun rızâsının dışına çıkmadan isteklerde bulunmaktır.

Duâ, bir kulluk vazifesidir, kulun kendi arzularını Rabbine bildirmesidir, benliğini terk etmesi, Rabbine yönelmesidir, O'nun verdiği nimetlere şükretmektir, kulluğunu öne çıkartmaktır, ima*nın gıdasıdır, çığlığını, yakarışını edeple Allah'a duyurmaktır, vasıtasız Allah ile irtibata geçmektir, sevenin sevdiğine niyazıdır, merhamet dilemektir, ruhun cilasıdır, ibâdettir, kısacası;"Duâ Mü'minin Silâhıdır."

Allah (celle celâlühü) buyuruyor ki:

"(Habibim] de ki: (Ey insanlar!] Sizin duâ ve ilticanız olmasaydı, Rabbim size değer verir miydi?" (Furkan Sûresi: 77)

Bu âyet-i celîle, duânın kıymetini ne kadar güzel ifade edi*yor. Duâsı ve ilticası olmayana Cenâb-ı Hakk'ın kıymet verme*diği beyân ediliyor. Zira duâ tanımaktır.

Allah (celle celâlühü] buyuruyor ki:

"(Habibim] kullarım beni sana sorunca (haber ver ki] işte ben yakınımdır. Bana duâ edince, ben o duâ edenin dâvetine icabet ederim. O hâlde onlar da benim dâvetime icabet ve bana imanda devam etsinler. Tâ ki (o sayede] doğru yola ulaşmış olalar."

(Eğer senin dertlerine derman olacak, düştüğünde seni kaldıracak, senin sırrını kendi sırrı gibi saklayacak bir arkadaş bulamazsan, o zaman kendinle arkadaş ol!
__________________
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 18:51 14.06.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 11:35 17.06.17
Havasokulu 22:02 11.12.17
Sayın Devrimci, Allah-u Zülcelal razı olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2