Sure ve Ayet Havasları

Rahman suresinin bilinmeyen sırrı ve uygulama usulü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sure ve Ayet Havasları>Rahman suresinin bilinmeyen sırrı ve uygulama usulü
Naim 09:49 21.10.19
ibni Abbas (r.a.) hazretleri şöyle buyurmuştur. Ben bir Sure okurdum, fakir iken zengin oldum.Korkuyordum korkularımdan emin oldum. Birçok mülke sahip oldum. Bu sure Zebur surelerinin eftalidir. Kim! Bu sureyi okur ve hacetini Allah'tan isterse, Allah c.c. onun istediği haceti verir. İnsanların yanında o kişinin mertebesi üstün olur.Dünyada ve ahirette Allah o kişiden razı olur.

Bu sureyi okuyan kişi hapiste ise en kısa zamanda kurtulur, fakir ise zengin olur, hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcundan kurtulur, günahkar ise Allah c.c. günahlarını affeder.

Her ne hacet dilerse Allah en kısa zamanda hacetini yerine getirir
Bu sure okunmadan evvel 2 rekat hacet namazı kılınır.Namazdan sonra kıbleye karşı oturulur, tevbe edilir salavat okunur ve dilek neyse ona niyet edilir ve sure okunur.

Ardından aşağıdaki dua 3 kez okunur.

Okuma bittikten sonra tekrar salavat okunur ve Allaha şükür edilir.Allah dualarınızı hacetlerinizi kabul etsin

Rahman Suresi Duası :

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahümme ya zelmene velâ yumennû aleyke yâ zelcelâli velikram.
Ya zahirar rahimi veya cârel müs-tecirîn. Ya sarihal -müstashirin. Ya emanel-hâifîn. Ya mucibe davetil-muztarrin. Yâ ilâhel evvelîne vel-âhi-rîn. Allahümme iyyâke na’bûd ve iyyake nestaîn, ya gıyasel müstagısin. Ağşinî min suhtike vedhulnî fi hıfzı inayetike bırahmetike ya erhamerrahimin. Allahümme entel-melikul-mevcûdul-maksud. Lâ maksudu sivâke ve entelmelîkul-muheyminü fevkal-arşıl-azıym. Entel-melikül rahîm Kesirül, hayrı rahimen ra-ûfen sameden, azizen, gaffaran, kahharan ve meliken settaren. Ya hannan ya mennan, ya rahim ya rahman bihakkı sûretirrahman. Ya fettah, ya rezzak, ya ganiyyü, yâ muğnî, akdıy haceti ve tekfini mühim-meti. Ya hafiyyel eltaf neccina mimma nehaf vakdı anniyed deyne ve havâicel müslîmin vel müslimat bi hakkıl kur’anil-azıym ve bihurmeti hazihis sureti er-rahmanil kerîm. Sübhane rabbike rabbil izzeti amme yasıfûn ve selâmun alel-mürselîn velhamdü lillahi rabbil-âlemin. El Fatiha.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Kulefb 23:33 28.10.19
Allah razı olsunn
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
No_Name 05:58 29.10.19
Allah razi olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fakir111 11:36 15.11.19
Yazilan dualarin arapçasida yazilsa daha güzel olacagi kanaatindeyim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi