Sure ve Ayet Havasları

Yedi Ayeti Kerimenin Havassı-2/AHZAB-69 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Sure ve Ayet Havasları>Yedi Ayeti Kerimenin Havassı-2/AHZAB-69
Devrimci 08:43 20.12.16
AHZAB-69
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَكَانَ عِنْدَ اللهِ وَجِيهَا

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve kâne ındallâhi vecîhâ.

Kabul olunmak için: Bu Ayeti kerimenin hatemini yazdıktan sonra, hatemin üzerine aynı Ayeti kerimeyi 1193 defa veya Ayetin adedi olan 293 defa oku. Daha sonra bu hatemi üzerinde taşırsan, insanların yanında makbül olup Allah Teala hazretlerinin izniyle sözlerinde geçerli olur.

Yazılacak hatem budur:
AHZAB-691 - İmam İskender Ali Mihr: Ey âmenû olanlar, Musa (A.S)’a eziyet edenler gibi olmayın! Ve Allah, onu (Musa (A.S)’ı), onların söyledikleri şeylerden berî kıldı (temize çıkardı). Ve o, Allah’ın katında vecihti (yüzü aktı, şerefliydi).

2 - Diyanet İşleri: Ey iman edenler! Siz Mûsâ’ya eziyet eden kimseler gibi olmayın. Nihayet Allah onu onların dediklerinden temize çıkarmıştı. Mûsâ, Allah katında itibarlı bir kimse idi.

3 - Abdul Metin Saruhan: Ey iman edenler! Siz de Musa’ya eziyet edenler gibi olmayın. Nihayet Allah onu, dedikleri şeyden temize çıkardı. O, Allah’ın yanında şerefli idi.

20 - Elmalılı Hamdi Yazır: Ey o bütün iyman edenler! Sizler o, Musâya ezâ edenler gibi olmayın, ezâ ettiler de Allah, onu onların dediklerinden tebrie etti temize çıkardı, o, Allah yanında yüzlü idi

21 - Elmalılı (sadeleştirilmiş): Ey iman edenler, sizler o Musa'ya eziyet edenler gibi olmayın! Eziyet ettiler de Allah onu onların dediklerinden temize çıkardı. O, Allah katında yüzlü (itibar sahibi) idi.

22 - Elmalılı (sadeleştirilmiş - 2): Ey iman edenler: Sizler Musa'ya eziyet edenler gibi olmayın. Eziyet ettiler de Allah onu, onların söylediklerinden temize çıkardı. O, Allah yanında mevki sahibi idi.

23 - Gültekin Onan: Ey inananlar, Musa'ya eziyet edenler gibi olmayın; ki sonunda Tanrı onu demekte olduklarından temize çıkardı. O Tanrı katında vecihti.

Sayın üyemiz sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hala iki yıldır üye olup forumda 1 tek bile mesajı olmayan sömürücü bazı üyelerimiz gibi duyarsız olmayalım.Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 00:06 11.02.17
Paylaşım için teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 10:37 27.03.17
Rabbim ilminizi artırsın inş hocamm
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 19:02 14.06.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
grafiker 12:43 19.08.17
Ben bunu yazdim faydasinida goruyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
werty 22:48 21.08.17
acar 20:35 31.08.17
emegıne saglık allah razı olsun bu degerlı paylasım ıcın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 21:29 08.12.17
acar Nickli Üyeden Alıntı:
emegıne saglık allah razı olsun bu degerlı paylasım ıcın


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fulya2 19:25 10.12.17
Devrimci 20:42 12.12.17
fulya2 Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razi olsun.
Sağol @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2