T Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Tarhana Görmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
T Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri>Rüyada Tarhana Görmek
Havasokulu 22:39 06.10.17
TARHANA: Rüyada tarhana görmek, üzüntü, keder ve sıkıntı ile tâbir olunur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
NGB 10:48 29.11.22
Rüyada tarhana çorbası görmek, hakkaniyetli bir insan olmaya, herkesin yardımına koşmaya, destek vermeye ve sevap işlemeyi seven rüya sahibinin her durumda elindekileri hiç düşünmeden insanlarla paylaştığına alamettir. Eli açık, gönlü bol biri olmak suretiyle herkesin takdirini ve sevgisini kazanan kişilerin aynı zamanda ahret yaşamları için de bu güzel amellerle çok büyük bir yatırım yaptıklarını, Allah’ın sevdiği bir kul olarak yaşamaya devam edeceklerini işaret eder. Tarhana çorbası tutarlı bir hayat sürdürüldüğünü ve asla ikiyüzlü olunmadığını, yapılan işin de, kalpten geçenlerin de bir olduğunu tabir eder. Her kim bu rüyayı görürse işleri hayırla neticelenir ve ömür boyu rızkı bol olur. Ailesinin tüm ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılayan rüya sahibinin parasının değerini bileceğini ancak sevdikleri için gözünü kırpmadan tüm servetini harcayacak kadar da cömert olduğunu bildirir.
-----------
Rüyada Tarhana Çorbası Yapmak
Hayır yemeği vermek veya ölmüşlerinin rahmeti için yoksul kişilere yardımcı olmak, maddi ve aynı zamanda manevi destekte bulunarak sevap işlemek, dua almak anlamına gelir. Öte yandan takva sahibi olunduğunun altını çizen rüya, dünya malına meyletmeyen rüya sahibinin arzu ettiği her şeye en kolay yoldan kavuşacağını, zorluk çekmeden geleceğini inşa edeceğini ifade eder. Kalıcı işler yaparak ismini tarihe yazdırmak, hekimler için bir hastalığın çaresini bularak insanlığa büyük bir hizmette bulunmak anlamındadır.
---------------------------------

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek
Kazancını ağız tadı ile yiyen, ailesini başkalarını muhtaç etmeyen, iyilikle dolu kalbini herkese açan rüya sahibinin İslamiyete yakışır bir hayat sürdüğünü ve yakın zamanda Hac yolculuğu için hazırlıklara başlayacağını bildirir. Adağı olan kişilerin niyetlerinin gerçekleştiğine dair müjdeli bir haber alarak sevinç gözyaşı dökeceklerine delalettir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up