T Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada Tavla Görmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
T Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri>Rüyada Tavla Görmek
Havasokulu 22:45 06.10.17
TAVLA: Kişinin rüyada tavla oynadığını görmesi, isim. yükseklik, izzet ve rütbeye
delâlet eder. Zira tavla oyunu iktidarh kimselerin oyunudur. Bazı kere de bu rüya,
batıl bir. iş ile tâbir olunur.
Rüyada tavla oynadığını görmek, hileye, günah içerisinde kazanca, günahkâr
kimselerle düşüp kalkmaya delâlet eder.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
NGB 13:52 18.07.23
Nablusi: Rüyada tavla oynamak, isim, yükseklik, izzet ve rütbedir. Çünkü tavla oyunu iktidarlı kimselerin oyunudur. Bazen de rüyada tavla oynamak, rüya sahibinin uyanıklık halinde istihza ve muhalefet gibi kazanacağı şeye delalet eder. Bazen de tavla oyunu, fasık ve günahkar kimselerle düşüp kalkmaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada tavla oynaması, o kimsenin rezil olup olmayacağını bilmediği isyana başlamasına delalet eder. Bazı tabirciler, rüyada her oyun hileye, tavla oyunu ise, günah içerisinde kazanca delalet eder, dediler. Tavla oyunu, batıl bir iştir.
Bir kimsenin rüyada tavla tahtasını bir yerde açılıp meydana konulmuş ve onunla oyun oynanıyor görmesi, o yerde işsizlerin ve mü-tekaidlerin olmasına ve hak üzerinde bulunmalarına delalet eder. Eğer o tavlayla oynanıyorsa, o kimselerin zalim güruhu ve ekabir takımından haddi tecavüz eden birtakım kimseler olduklarına delalet eder.
Bir kimse tavla oynadığını görse, rızık ve maişeti için başkasına galip gelmesinden dolayı şer ve düşmanlıkta bulunmasına delalet eder.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
111333elmeddin 00:24 01.09.23
Tavla

Rüyada tavla görmek, rüya sahibinin nefsine yenilmeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına alamet eder. Meslek hayatında zirveye ulaşmaya ve böylece adını tüm cihana yaymayı başarmaya tabir edilir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up