Tanışalım & Üyelerimiz Hakkında

başlıklara cevap yazıp yazmadığını anlamak için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Tanışalım & Üyelerimiz Hakkında>başlıklara cevap yazıp yazmadığını anlamak için
İfrit 16:09 13.05.16
Bu kategoride herkes kendi başlığını açıyor anladığım kadarıyla. Ya da böyle olsa iyi bir gelenek olurdu. Her kullanıcı kendi kullanıcı adıyla bir başlık açsın ve onun şahsı ile ilgili yapılacak tartışmalar ve kendisine yapılacak öneri, fikir alışverişi ve tartışma onun başlığı altında yapılsın. Böylece bu kategori derli toplu durur. Nasıl önerim?

Forumdaki bütün müminlere selâmlar. Ben Ankara'da ikâmet ediyorum. 1987 doğumluyum. Üniversite öğrencisiyim, Ankara Hukuk'a kayıt olmuştum ama uzun zamandır bitiremedim. İnşallah birgün bitiririm..

Burada sormak istediğim bir husus var. Birisi benim de yazdığım bir başlığa bir cevap eklediğinde, benim profilimde bildirim gelmesini nasıl sağlayabilirim? Birisinin katıldığım başlıklara cevap yazıp yazmadığını anlamak için başlığı kontrol etmem gerekiyor.. Yardım..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 16:21 13.05.16
Konuya abone olarak görebilirsin bu zaten standart yoldur.

ikincisi konuda etiketleme yaparlarsa sana bilgi olarak gelecektir mesela şimdi ben seni etiketliyorum bu mesaj sana bildirim olarak sağ üst köşede görülecektir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İfrit 16:38 13.05.16
Bilmiyordum. Teşekkür ederim Heartless. Etiketleme nasıl yapılıyor? Şimdi böyle yaptığımda etiketleme yapmış oldum mu? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Profil linkini kullanıcı adına iliştirdim. Ama bunu manuel olarak yaptım. Cevap yazma yardım kutusunda etiketleme aracı var mı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up