Tanışalım & Üyelerimiz Hakkında

Devamlı birilerinin yol göstermesini bekleyenler(biz)! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Anketimiz: DEVAMLI BİRİLERİNİN YOL GÖSTERMESİNİ BEKLEYENLER (BİZ) KONULU YAZIYA?
ASLINDA BENDE AYNI FİKİRDEYİM.KESİNLİKLE KATILIYORUM 1 33.33%
BENCE ABARTILI OLMUŞ KATILMIYORUM. 1 33.33%
BENDE BİR ALİM'İN EŞLİĞİNE İHTİYAÇ DUYUYOR, ÇEKİRDEĞİMDE GÜÇÜMÜ GÖRMEK İSTİYORUM. 3 100.00%
BEN SADECE MERAK İÇİNDEYİM BİR YOL SEÇMEDİM DENEYİMLERİNİZ ÖNEMLİ TAKİP EDİYORUM 2 66.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 3. Anket kapatılmıştır
Etiketlenen Kullanıcılar

Tanışalım & Üyelerimiz Hakkında>Devamlı birilerinin yol göstermesini bekleyenler(biz)!
Sirius Octantis 18:27 19.07.19
Merhaba arkadaşlar , sizlere özellikle sormak veya danışmak diyelim bir durum var; var olan bazılarımız havas ilmi ile çalışanlarla tanıştı-tanışmadı bazılarımızın etrafında vardı, çocuktu anlamadı !bazen merak edip yöneliyoruz sonra duruyoruz yani bu iş öyle kolay değil bence bu yüzden buradayız çoğunlukla amatör girişimler boy boy ama asıl olan gerçekten birinin sen olursun demesi değil mi? şimdi herkesle her şeyle bağlantı kurduk belki bilmeden buraya toplandık; bir şey eksik aslında yemek yapmıyoruz bence, bir üstad alim seçip aramızdan dese "siz bir nasiple gelin bana bulun beni" kendi bulur aslında el verenler elin kime ulaşırsa hayra gideceğini. korkmuyorum sıksalar ne olur en son "seni alırım elime" deyip deli kanınla yürü bak senin sen yapan RABBİN bir ruhu nefesini salsın üstüne nasıl kıvranı veriyorlar. Görmesen küçük bedenindeki kan yetiyor çoğu zaman bir irkliyorsun üç irkiltiyorsun inadın olsun yeter ... Cihana lutuf olarak verildik dna amıza işli aslında tüm bilinecekler biz herşeyi dışarıda sanıyoruz bence peki içerimize ulaşmayı kim gösterecek ben başkalarını değil aslolan beni var eden bütün genleri yaratılışa kadar tanımak istiyorum ...nasipse nefesinden bir zerre beni var edene ulaşmak! Bana bize bu konuda yol gösterebilir misiniz? Elbette ama bir şartım var ben kimsenin iradesine karışmam beni seven sever sevmeyen sevmez vardır sebebi ben severim herkesi o ayrı, omurgamı da eğiltmem kibirden değil ama beni ben yapanı almasın ben kalayım diye! sözüm bazen keskin bazen meltem gibi hepimiz aynı aslında kaş, saç, göz değil bizi bu güne deyin getiren herkesin bir hediyesi bir hatırası bir bilgisi oldu baktı- gördü- kaydetti bize verdi .... şimdi benim bir mesaj kutum var diyelim bir sürü not var (aklımdan akıl sevgimden sevgi yüklü) ben bu kutuyu açmayı istiyorum evvela sonra birileri bana için açarsa bilmem nasipten öte köy yok. ben bir bulayım kendimi sonra tüm cemaat tüm davetlerinde beni de duysun olayım yanında istiyorum selametle kalın kendinizin farkında olun hepimiz tekten geldik bir tek o olmalı hedefimiz ona biat edenlere (cin,ifrit, her türlü var olagelen) belki yardımımız dokunur hani diyoruz ya bir çok konuda öyle ittim böyle çektim o bunu yaptı şu şöyle geldi bana ne geldi ne gitti bilmem baktım hoş değil Bu dedi bir ses "o seni sıkmadan sen sık " ben sıktım belki gitti belki kaldı birde sonra düşündüm neden geldi biz neden geçmeye kalkıyoruz onların tarafına o yüzden belki ? Bir yardım olamaz mı? Neyse bu bitmiyor şu an bir ses içimden size bunu söylemem için dürtüyor "Kimseye bir işin yaptırma, sen yap işini.İsterse bir iş senden de ki ' Sen yap işini! " şimdi beni RABBİME giden yolda ışığIm olacak birisi olsun istiyorum buralar böyle bataklık gibi taş nerde sağlam oturuyor belli değil aydınlığa mı? karanlığa mı ? belli değil ben iyisi kötüsü herşeyi ile varım benim gibi düşünen herkes toplanın etrafıma varoldu desin bekleyenler! Teşekkür ederim arkadaşlar...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Elif35 18:39 19.07.19
Hauayi sorgulayan bir arkadas... senin senden baska ve rabbinden baska dostun yok. Icimden diyesim geldi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sirius Octantis 13:03 20.07.19
Elif35 Nickli Üyeden Alıntı:
Hauayi sorgulayan bir arkadas... senin senden baska ve rabbinden baska dostun yok. Icimden diyesim geldi.
sağolasın arkadaşım beni candan duymuşsun teşekkür ederim nasipte varsa inşaallah kavuşulur...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elif35 14:08 20.07.19
Sirius Octantis Nickli Üyeden Alıntı:
sağolasın arkadaşım beni candan duymuşsun teşekkür ederim nasipte varsa inşaallah kavuşulur...
Insallah rabbimin izni ile...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 14:23 20.07.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yorgun oldugum icin tüm yazını okuyamadım . sen okul okurken ögretmenden ders alıyorsun deil mi. ALLAHta bu yöntemi sevmistir .
bir öğretmenin birine bisi ögretmesi . ALLAH insanların kafasına göre hareket etmesinden hoslanmaz . ama dedigin gibi ille bir ögretmen olmasada insan cennet e gidebilir ama sana şunu sormak isterim . hayatımızda günlük hayatta kimseye soru sormuyor musunuz . actıgınız baslıkta bir soru deil mi yahu .
ALLAH insanların ben bilirim demesinden hoslanmaz . kimsenin mürsiti ALLAH deildir . hatemlik mertebesine sahip olursan . işte o zaman öğretmenin ALLAH olur . cünkü o kimseden icazet almaycak .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi