Tasavvuf Sohbetleri

Kendinizi nasıl bildiniz! insanlar da sizi öyle! - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2
Tasavvuf Sohbetleri>Kendinizi nasıl bildiniz! insanlar da sizi öyle!
Emili 14:50 09.06.20
Olayı kendine çekmenin ikinci yolu onu kınamaktır
100\100 onu yaşarsın
Düşündüğümüzü yaratırız kendi düşüncemizden sorumluyuz
Atalara suçu atmakta kolaylık olmuş
Hırsızın hiçmi suçu yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ali 14:50 09.06.20
O zaman tacizi biz mi istedik ? Hırsızı biz mi istedik? Bunların cevabını bulmak lazım bide

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ismail 14:51 09.06.20
Başımıza gelen her kötü olay; ya hatadan ya da imtihandan ... Çocuk tacizlerine karşı , aileler çocuklarına ne kadar eğitim veriyor , toplum olarak yapmamız gerekenleri yaptık mı , devlet yapması gerekenleri yaptı mı ( biz devleti zorladık mı ) .... Başımıza hırsızlık olayı geldi diyelim ... gerekli tedbirleri almadık hata .... , göz yumduk hata .... Peki biz mesaimizden çalmadan mı kazandık o parayı , emin miyiz ... O parayı kazanırken başka birinin hakkını gasp etmediğimizden emin miyiz ... O paranın sadakasını , zekatını verdik mi .... Gönüllü vermezsek çıkar o para bizden ... peki hırsızlık olayının iyi yanı olabilir mi ... olabilir tabi ki ... nasıl yani .... O kazandığın paraya haram karışmışsa , bir de öbür tarafta hesabı var o paranın ....( Bu ifadeden tedbiri bırakalım anlamı çıkmaz )

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Seda nur 14:52 09.06.20
Rezonans ve Dizonans;
Konuştuğunuz her kelimeyi önceden düşünmüş olmalısınız. Bu düşünceniz bir dalgaboyu üretir. Her şey her zaman sadece bu dalga boylarıdır. Fizikte ve aynı zamanda biyofiziksel mantıkta, eğer farklı kaynaktan iki aynı dalga boyu girişim yaparsa, birdenbire yeni enerji alanları oluştuğunu biliyoruz. Biz bu şekilde sadece yaşam (enerji) elde etmez, aynı zamandayeni enerji formlarıda inşa ederiz. Kimyada bizbunu molekül evliliği olarak tanımlarız. Ve biz insanlarda da bu evliliktir (düğündür). İnsanların düğününde ne oluyor, aşık olduğunuz zamanı bir düşünün. Birdenbire o insanı, çok kısa bir süre önce tanımanıza rağmen, tanıdığınızı düşünürsünüz. Bunu yalnızca bir duygu nedeniyle yaparsınız ve bu duygu sevgidir ve sevgi enerjidir, bu aynı elektromanyetik bir içtepidir, bu sizi mıknatıs gibi çeker.
Gençler bunu birbirlerinin gözlerine derin derin baktıklarında, bir güven hissettiklerinde yapıyorlar. Sonra ne oluyor? Karıncalanmalar başlıyor, bedeninizdeki elektrik aktifleşiyor. Bunu kendinize açıklayamazsınız ve karıncalanmaları olan insanlara ne söylersiniz?
Kimyaları uyuyor, o benimle aynı dalga boyunda. O gerçekten de sizinle aynı dalga boyundadır. Ve eğer o sizinle aynı dalga
boyundaysa, eğer bu karşılanırsa, o zaman canlılık içeren ve yeni canlar inşa eden en önemli şey ortaya çıkar: Rezonans!
Rezonans etkiyle tekrar düzen durumları sağlayabiliriz, orada geometri oluşur, orada enformasyon oluşur. Nerede bu sevgi sağlanamazsa, orada dizonans oluşur ve dizonans oluşan bu kişiler kendi içlerinde mahvolurlar. Bu kişiler kendilerini iyi besleyebilirler, ama buna rağmen güçleri ve enerjileri yoktur ve muhtemelen bu kişiler o anda artık yaşamın mantığınıda görmezler. Bu elektriğe, bu akıma dikkat edin!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havashavas 01:35 10.06.20
Guzel anlatmıssında kardes bu hayatta hersey umdugumuz ve buldugumuz gıbı olmaz.Hayat ıste her yasantı her kader ve her an yasaya bılecegımız hersey vaktıne esırdır.Allah Azze Ve Celle ne verıse basımız ustune hayrlar ıhsan etsın .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2