Tasavvuf Sohbetleri

Bilinçaltı Zihin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tasavvuf Sohbetleri>Bilinçaltı Zihin
shahkhu 08:06 11.06.20
Alışkanlıklar, kişinin düşündüğü, duyduğu veya yaptığı her şey tarafından programlanan bilinçaltı zihinden otomatik olarak ortaya çıkar. Alışkanlıklarımızı değiştirmek için bilinçaltı zihni yeni alışkanlıklar yaratmak için yeniden programlamamız gerekir.

Bilinçaltı zihin olağanüstü güçlüdür ve bezlerden kaslara kadar vücuttaki hemen hemen tüm organları etkileyebilir. Ancak, bilinçaltı zihin, gerçeklik olarak adlandırdığımız şeyle hiç ilgilenmez. Yani, bilinçaltı zihin gerçeği kurgudan ayırmak için herhangi bir girişimde bulunmaz, sadece programlamasına göre cevap verir.

Mutsuz olmak için programlandığınızı hiç etkiledi mi ve bu yüzden mutlu olmak için ne yaparsanız yapın, başarısız olmanız gerekiyor mu? ... Mutlu olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ilk şey çaba değil, hatta iyi niyet veya iyi arzular, ama tam olarak nasıl programlandığınızı net olarak anlamak.


Ne zaman bir şeyden korkma, bir şeyi başaramama ya da bir şeylerin eksikliği gibi zahmetli düşünceler üzerinde durduğumuzda, aslında bu korkunç sonuçları yaşamımıza iletmek için bilinçaltının zihnini programlıyoruz.
Habits arise automatically from the sub-conscious mind, which has been programmed by all that one has thought, heard or done. In order to change our habits, we must reprogram the sub-conscious mind to create new habits.

The sub-conscious mind is extraordinarily powerful, and can affect virtually every organ in the body, from glands to muscles. However, the sub-conscious mind is not at all concerned about what we might call reality. That is, the sub-conscious mind does not make any attempt to distinguish fact from fiction, it simply responds according to its programming.

Has it ever struck you that you have been programmed to be unhappy and so no matter what you do to become happy, you are bound to fail?... If you wish to be happy the first thing that you need is not effort or even will or desires, but a clear understanding of how exactly you have been programmed.


Whenever we dwell upon troublesome thoughts such as fear of something, failure to accomplish something, or even the lack of something, we are in fact programming the sub-conscious mind to deliver those same dreadful results into our life.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fatmaseda1 12:14 07.07.20
Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkür ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up