Tasavvuf & Tarikatler

Ayna nöronlar (Rabıta) iz düşüm - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tasavvuf & Tarikatler>Ayna nöronlar (Rabıta) iz düşüm
Naim 22:39 04.08.19
RABITA,İz düşüm..ayna nöronlar.

İlkokul dört civarı ders olarak Türkiye haritası çalışıyorum,fakat bir türlü motive olamıyor,öğretmenin istediği performansı gösteremiyordum,öğretmenim inatla haritayı çalışmamı,sorduğu illeri anında tespitlememi arzu ediyordu.

(bu arada öğretmenim üst komşumuz idi,annem hemen,hemen her gün öğretmenin evine çıkacağı dakikaları gözetler, öğretmen merdivenden çıkarken temiz olan kapının önünü siler gibi yapar, göz,göze gelirler ve tebessümle Ayşe hanım...hitabıyla beni sorar ve ardına bir sürü fırça yerdim annemden,öğretmenimle bir türlü uyuşamaz,anlattığı konulara yönelemezdim ve hep kendimi suçlar,içime kapanırdım.)

Harita çalışması içimde ciddi bir yüktü,Okullar hafta sonu tatiline girmiş biraz rahat nefes almıştım, fakat pazartesi benim için büyük gündü,haritayı çalışıp mutlaka hafızama kazımam gerekiyordu,umutsuzca beklerken hafta sonu babamın Kütahya deftardarı olan amcaoğlu ziyarete gelmişti,Ankara'ya resmi iş için uğramış,bir günlüğüne bizde konaklayıp ertesi sabaha yola gidecekti, gel bakalım ufaklık nasılsın der demez;Annem söze girdi ; Adem amcaya Türkiye haritasını bir türlü kafası almıyor,bu çocuğun hali ne olacak,nasıl okuyacak diye sitemde bulundu,Adem amca ayağa kalktı ve bana bakarak sana bu haritayı öğreteceğim inşaallah dedi ve kollarını sıvayıp yanıma oturdu..adamcağız bilgili ve vizyon sahibi bir İnsan,cins bir kafa,analiz ve sentez noktasında çok iyi bir beyin,iyi hatırlıyorum, bu adam tüm motivasyonuyla benimle bir saat kadar ilgilendi,inanın bir saatin sonunda harita kafamın içine yerleşmiş,tüm illeri ve bölgeleri adım gibi nakşetmiştim beynime,annemin,babamın ve öğretmenimin bir haftadır öğretemediği şeyi adam bana bir saat içinde anlattı ve kafamın için yerleştirdi,adam dünyamı aydınlatmıştı ve içimde okumak ve iyi bir seviyeye gelmekle alakalı bir sürü umut ve vizyonlar oluşturduğumu dün gibi hatırlıyorum.

Adam beni ihya etmiş,umudumu çoğaltmıştı,sahi bu adam bana ne yaptı,bilmem kaç senelik tecrübeli ve ilim sahibi öğretmenimin bana yapamadığını Adem amca çok kısa sürede yapmıştı.

Bu mesele ayna nöron aktivitesinin tabii bir sonucudur,öncelikle şunu belirtmeliyim,metafizik alemi deneyimlememiş birisi için az sonra söyleyeceklerim çok tuhaf ve abartılı gelebilir,anlatacaklarım aklın kurgusu veya ütopik bir durum değildir, ne söylediğimi bilerek konuşuyorum.

Türkiye öyle zatlar var'ki bakarsınız tekerlekli sandalyede gidip,geliyor, sanki aciz ve ölümü bekler zannettiğimiz, bu zatları düşünmek bile beyni geliştiriyor, onlar bizim arş olan beynimizde öyle mecraları ateşliyor,öyle manevi operasyonlar yapıyorlar'ki bunu anlatmam,kelimelere dökmem mümkün değil,isim veremiyorum,edepsizlik olmasın,bu zatlar irşat vazifesi ile müşerref olan kamil İnsanlar,bakın sadece telepati ile binlerce insana yayın yapıyorlar ve İnsanların imanlarına destek olabiliyorlar.

Adem amca ne yaptı ? yoğunlaştı!kapasitesini bende izhar etti,varlığımı ayna nöronları ile aydınlattı,bilgisi samimi ve arzulu idi,ne oldu? bende sinaptik düzeyde açılım yaptı,bu hadiseyi mürşitler uzak mesafelerden yapabiliyorlar, murakabe,zikir, tefekkür ve riyazet ile açılan algıları güçlü beyin sahibi olmalarına yol açıyor,bu durum tabii olarak birleşik alana yayılıyor ve kuantum tünelleme ile müridlerini kontrol edebiliyorlar üst perdeden.

Adem amca ne yaptı ? beni irşat etti? olgunlaştırdı, peki mürşit ne yapıyor, aynı şeyi,sizlere absürt bir örnek vermek isterim,evin beyi çok çapkın, aşırı derecede uçkuruna düşkün bir adam,bu adamın düşünce formları,etrafa yaydığı enerjisel durumlar evin ergen çocuğuna ayna nöronlar ile sirayet ederek aynı dürtüleri,aynı patolojileri gösterip,evin ergen çocuğunu pornografiye yöneltebilir,bir anda aklı fikri bu durumda takılı kalabilir, neler oluyor? İnsan donmuş enerji kütlesidir,düşüncesiyle ve duygusuyla etrafa bir şeyler saçıyor.

Veya başka bir örnekleme alt komşunuzun manevi durumu dahi bizde bir şeyleri tetikler,akla gelmeyen şeyleri akla getirir,aynı havayı soluduğumuz,aynı atmosferin içinde bulunduğumuz kişiler dahi birbirlerini taklit ederler,metroda elinizi bağlarsınız,bir bakmışsınız karşıda oturanlardan üç tanesi birden elini sizin gibi bağlamış,farkında olmadan taklit ediyoruz,moda tabiri aynı durumu anlatır.

Veya beş dakika önce telefon üzerinden görüştüğünüz arkadaşınızın anlattıkları sizin birden modunuzu düşürüp,algınızı,hafızanızı bozabiliyor, ne oldu?arkadaşınızın derdini dinlediniz,onu bir güzel motive ettiniz, gönlünü yatıştırdınız ve nihayetinde sizde kaldı posası,karşı tarafın enerjisel durumu sizdeki pozitif enerjiyi çekerek tamlandı,neticede sizde ondan negatifi alıp dengelendiniz? hadi bakalım! tüm bunlar uzak mesafede psikotronik bir etki gibi sirayet ediyor.

Markete giriyorsunuz birden eliniz süte gidiyor,halbuki süt almak fikirde yoktu,sanki şuuraltı devreye girdi ve içgüdüsel bir şekilde alıp kasada ödemesini yaptınız,eve gittiğinizde eşiniz poşeti açıp size, bende senden süt almanı isteyecektim diyerek şaşkınlığını dile getirdi? Telepati oldu,gönderici biliç üstünden sizin şuuraltınıza yayın yaptı ve sizden gayri ihtiyari sütü satın aldınız,açık ve net,elle tutulur hadiselere dönüşüyor düşünceler ve istekler,bakın burada eşler telepati yaptı,birbirlerine irtibat kurdular.

Oğlum top oynarken ronaldoyu düşündüğünde daha çok havaya girdiğini söylüyor,psikologlar depresyon hastalarına mutlu insanları taklit edin,onlar gibi tebessüm edin diyerek alternatif tavsiyelerde bulunuyorlar(?) bende çocukken o dönem Adem amcayı düşünerek onu tavrı ve bakış açısıyla havaya girdiğimi,içimdeki hazineyi keşfettiğimi hatırlarken, peki mürşidi,güçlü beyin sahibi bir zatı düşünmek ve onunla kontak kurmak neden şirk oluyor?

Psikologlar depresyonda olan İnsanlara mutlu insanları taklit edin diye tavsiyede bulunduğunda neden bu şirk olmuyor? neden saçma gelmiyor? düşünmek gerek değil'mi?

Kuantum alan,aslında maneviyat alanıdır, bu görünmez alanda oluyor ne oluyorsa!

Mürşidi taklit, bayağı taklit değildir,moda gibi geçip gitmez,kalbi,samimi taklit eş duyuma,bereketlenmeye vesiledir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 08:46 05.08.19
Bana da hep kötü insanlar irşat etti.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 12:54 05.08.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

+8246217907542... al benden de o kadar. Biraz fazla iyi niyetli ve acıksözlü olduğumuzdan olsa gerek...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up