Tecrübe Ettikleriniz

Cinlerle ilgili yaşanmış bir olay (Define) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Tecrübe Ettikleriniz>Cinlerle ilgili yaşanmış bir olay (Define)
nokta.x 16:37 10.03.17
Bundan 15 sene kadar önce gençlik hevesiyle, arkadaşlar toplandık.
Bir arkadaşımız var kendisi Ermenidir. Babaannesi ölmeden vasiyet etmiş, olum bizim bağda falanca ağacın altında define var diye.
Cinlerle ilgili yaşanmış bir olay (Define)
Bu arkadaşımız geldi ille gidelim dedi. O zamanlar bunların ellerinde de bir dedektörleri vardı. Hocamdan da koruma duası aldık, döş cebime koydum, arkadaşım ve kardeşi, ben ve bir arkadaş sözleştik. Buluştuk ve gece yola çıktık. Bağlarına vardık. Gece 2 civarıydı. Arabayı park ettik, cihazları aldık ve babaannesinin dediği yere gittik. Cihazlar çıldırmış gibi ötmeye başladılar, az daha yanacaklardı.

Yeri tespit ettik, (niyetimiz yer tespiti yapıp başka bir gün tekrar gelip kazarız diye düşünüyorduk), başka yerler var mı diye araştıralım derken birden bire etrafımız da bağrışmalar, ıslık çalmalar, gürültüler oldu. Cihazları bıraktık, etrafı aradık bir şey yok. Sonra aklımıza şüpheler düştü. Tekrar cihazla aynı yere tuttuk, az önce neredeyse patlayacak olan cihazdan ses soluk yok.

Cihazları geri arabaya koyduk. İşaretlere göre hareket edelim dedik. 2 kişi tepenin başına çıktık. Bu sefer etrafımızda ateşler uçuşmaya başladı. Aşağıda ki 2 kişiye baktık yerlerde kıvranıyorlar. Hemen aşağıya inmeye başladık. Bu seferde etrafımızdan koca koca taşlar yuvarlanmaya başladılar. sağımızdan solumuzdan vızır vızır taşlar geçiyordu.

Aşağıya indik, bizimde karnımıza bir sancı saplandı, arkadaşlarda da sancı varmış. Başladık kıvranmaya. Hemen arabaya binip kaçalım dedim. Zar zor kendimizi arabaya attık. Hemen yola çıktık kaçtık. İlçe merkezine geldiğimizde
gece 3 civarıydı, ve 4 kadın, tesettürlü, yüzleri görünmüyor, simsiyah. Ayakları yok veya görünmüyor havada süzülüyor gibiydiler. Önlerinde bir bebek arabası vardı. Tam biz geçecekken bebek arabasını önümüze ittiler. Direksiyonu nasıl kırdım, refüjden karşı yola nasıl atladım bilmiyorum. Aynadan baktım dördü de yola dizilmişler arkamızdan bakıyorlardı. O hızla hiç durmadan eve kadar geldik.

Sabah ilk iş hocama koşmak oldu. Meğer gittiğimiz yer cin yurdu denen bir yermiş. Peşimizden bize zarar vermek için gelmişler. Biz tam kurtulduk derken aniden karşımıza çıkmışlar. Hocam, eğer bebek arabasına çarpsaydınız sizi orada hemen öldürürlerdi, dedi. Arazide herhangi bir şey yapmadığımız için bahane bulamamışlar, böyle bir şeyle kendilerine bahane oluşturmak istemişler.

Böyle bir maceramız oldu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Karakancolos 16:43 10.03.17
Define işleri tehlikelidir her zaman, cini perisi olmasa bu defa polisi jandarması var.
En iyisi siz defineyi bulmayın, define sizi bulsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 16:56 10.03.17
Akşam ezanına kadar bişey yapmazlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:35 11.03.17
İnşirah 10:14 30.08.17
Okumak bile ürkütücü..Allah korumuş zarar görmeden kurtulmuşsunuz çok şükür..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sistermen 10:21 30.08.17
Gunduzler bizim geceler onlarin eger bu isi yapacaksaniz kesinlikle gunduz yapacaksiniz ve altini kacirma durumlari vardir bizi en cok aldattiklari konu altindir altini gorursun ama kacirirlar yerin dibine kadar batar altin ama bu isin ehli olursaniz anlarada diyet verir onlarla anlasma yaparsaniz defineyi alabilirsiniz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ayperi 10:58 30.08.17
Ben anlamıyorum altını niye Cinler koruyor sanki alıp harcayabilecek mi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sistermen 11:04 30.08.17
Onlari oraya nöbetci dikiyorlar o yuzden ablam tılsımı yapiyorlar onlarda sahipleniyor boylelikle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
medic 01:14 17.01.18
yusufbey 01:32 18.01.18
1 2 3