Tecrübe Ettikleriniz

Denenmiş uygulamalar

Epifiz Bezi Nasıl Açılır ? - Tecrübe edildi - Sayfa 13 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Birinci ... 3 9 10 11 12 13 14 
Tecrübe Ettikleriniz>Epifiz Bezi Nasıl Açılır ? - Tecrübe edildi
Kaleler 23:31 20.10.20
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Epifiz bezi fasulye tanesinden daha ufak bir organdır. Hipofiz bezinin hemen arkasında ve bir oyuğun içinde bulunur.

Birçok kaynakta “Üçüncü Göz” olarak da bulabileceğiniz organ, kafanın arka tarafına yakındır. İngilizce karşılığı “pineal gland” olan epifiz bezi, ingilizcede çam kozalağı anlamına gelen “pine cone” kelimesinden gelmektedir.

Birbirlerine yakın olmaları ile ve isim benzerliği sebebiyle sık sık hipofiz ile karıştırılan epifiz bezi, geçmiş yıllarda ne işe yaradığı bilinmezken “Bir işe yaramıyor.” olarak nitelendirilirdi. Ancak bilimin gelişmesi ile yapılan araştırmalar, epifiz bezinin özellikleri ve görevi hakkında birçok bilgiyi gözler önüne serdi.

Vücuttaki melatonin salınımını düzene sokan, melatonin dengesini sağlayan organ olan epifiz bezi aynı zamanda, biyolojik saatimizi de belirler. Yani vücudun uyuması ve uyanması gibi birçok fonksiyonda görev alır.

Epifiz bezi doğal olarak çalışması gereken miktarda çalışan insan gündüz mutlu olur,gece rahat uyur,bir çok rüya görür..Epifiz bezi normalin üst miktarda çalışınca Aura görüntülemeler başlar uygun ruh hali ve bazı tertiplerle bilinçli veya bilinçsiz astral seyahate çıkabilir,yaşanacak olayları 5-10 saniye öncesi vizyon veya his olarak algılayabilir,bir üst miktarı uçan ruhanileri görebilir nefis mertebesine göre cinler veya melaikeler olabilir Bir üst noktasında camide namaz sonrası dua vaktinde herkesin ellerini açıp kalbinden ettiği duaları toplu olarak duyabilir Epifiz bezi çok ilginç birşey arkadaşlar..Epifiz bezi algılarınız,hayal dünyanız,düşüncelerinizi kısacası kalp çakrası ve üst tarafını komple etkiler Epifiz bezi ne yazık ki ülkemizde diş macunlarının içindeki ve musluktan akan suların içindeki florür ile bilinçli olarak kapatılır.Epifiz bezi düzenli çalışmayan bi insan gündüz mutlu olamaz,gece uyuyamaz hatta rüya bile göremez..

Bize florürü dayarlarken israil okullarda çocuklara düşük miktarda günlük manna vermektedir Manna hammaddesi altın olan bazı işlemlerden geçen sıvı halde bi maddedir dil altından emilim yaptırarak kullanılır.Orjinali ülkemizde 10.000 tl'den başlarken ingiltereden 30$'a sertifikalı ürün amazon.com'da satılmaktadır Bize ne giydirmişler be düşünüyorum da şimdi..

Manna yapımı veya arama çalışmalarına girmeyin ya kazıklanırsınız yada çok altın harcarsınız biz bitkisel olarak bir kaç deneyim aktaralım sizde uygulayın sonuç alırsınız Allahın izniyle


Epifiz bezi kapatan bir çok etken vardır ama en yoğun olarak

-Florür (Diş macunu,Musluk suyu,Hazır Çorba,Hazır Mevye Suları bazıları,daha br çok hazır gıda ve Ne yazıkki Bebek Mamaları..)

-Kafeinli İçecekler (Mesela Yeşil çay'da kafein vardır ama eser miktarda ve antioksidan özelliği vardır vücuda yarar ama Türk kahvesi ve kafeini yüksek diğer kahveler)

-Alkol

-Hazır Gıdalar (Markette Satılan pişmeye hazır bir çok ürün içinde)


Epifiz Bezini Açmak İçin

-En Başta tamamen karanlık odada uyunmalı 11 ile sabah 5 arası (Gece Okumaları yapan mum ışığında yaparsa yine sorun olmaz Yapay ışıklar epifiz bezinin çalışmasını engeller)

-500 Gr Üzerlik tohumu alın 15 lira tutar.Günde 2 sefer 1 kupanın içinde kaynamış suyu doldurup içine 1 çay kaşığı üzerlik bırakın 10 dakika demlensin için,Tohumları yemek zorunda değilsiniz özü kaynamış suya geçer.(Daha önce ağzıma atıp üzerine su içerdim bana böyle söylendi ama kaynamış suda etkisinin daha çok olduğunu gördüm.Tohum midede parçalanmadan dışarı atılabiliyor,Çay yapmam toz olsun derseniz robottan geçirin silme 1 tatlı kaşığı ağzınıza atın üzerine su için sabah akşam yeter) İlk zamanlar mideyi hareketlendirir amel edebilir bir kaç gün geçicidir korkmayın

-Sabah kalktınız 1 bardak su doldurun içine yarım limon sıkın için güzel bi kireç çözücüdür.

-Yemeklerden 1 saat kadar sonra 1 bardak suyun içine 2 yemek kaşığı elma sirkesi koyup için etkilidir..(Elma sirkesini ilk gün yarım çay bardağı saf olarak içtim zıplattı siz o hataya düşmeyin

-Bunları yapınca kireçlenme açılmaya başliyacak ve başta alın bölgesinde hafif ağrı olabilir kişiden kişiye değişir sürecin hızı veya ağrı olup olmaması gün içinde kaşlarınızın 2-3 cm üzerine parmağınızla bastırarak dairesel masajlar yapın

-Yeşillik yiyin sebzeler (Bilhassa Sarımsak güzel bi kireç sökücü ve Pancar çok kuvvetli detoks ilacı)

-Astral Seyahat öncesinde 1-2 gün önceden yüklenmeye başlanan havuç suyunun sebebini epifiz bezinde anladım,Taze Havuç suyu epifiz bezine iyi geliyor..

-Ne hayatımda 1 kez meditasyon yaptım nede böyle bir ortamda bulundum ama çok araştırdım.Sesler zikirler esmalar ayetler bi titreşim yayar,Meditasyoncuların epifiz bezini açmak için kullandığı ses "Tooooooo" 3 kez yapın diyor ben 21 kez yaptım cidden hissettirdi doğru nokta ve yeri,İnşaAllah bir gün Epifiz bezinini harekete geçiren esmayı zikri bulmak nasip olur..

güncelleme

"3. Gözün titreşimi için kuran harflerinden Elif-lam-mim-RA 3. Göze bakarmış yeni ogrendim.Bu harfleri veya sadece Raaaaaaaaaa olarak zikredin"
Celcelutiye de der ki ;Elif Lam Mim Ra (Rad) suresiyle yüce olan ruhaniler ve melekler meclisine yükseldim.

-Sabah ve akşam güneş doğarken ve batarken 15 dakika izleyin gözlerinizi güneşe doğrultun,Bulunduğunuz yerde deniz varsa güneşin deniz üzerindeki yansımasını izleyin

-Mümkünse toprağa oturun bol bol tefekkür yapın

-Okumaları virdleri mum ışığında yapın,mum ışığından çıkan ışığa nazar edin mumdan çıkan ışığın 3.göze geldiğini açtığını imgeleyin yeterli..İşlemde sıkıntı yok ama bazı ruhaniler mum yakmayı sohbet var sanabilir koruma yapın siz


Yaşamanızı eskiye uyarlayın doğal yaşayın taze şeyler yiyin,diş macununuzun içeriğini şimdi bi inceleyin bakalım neler varmış içinde Misvak tozu alabilirsiniz 100Gr'ı 15 lira en az 6 ay gider veya karbonat+aromalı bir yağı karıştırıp macun yerine kullanabilirsiniz..

Epifiz bezi aktive oluyor ama 3.göz çakrası kapalı diyelim.Uykular düzelir mutluluk gelir gün içinde kahkaha attığınızı fark edersiniz ama hava dalgalarının içindeki bilgiler 3.gözden giremediği için bilgi akışı olmaz..

Daha önce söylediğim "Niyet Ettim Nur esması ile bütün çakralarımı açmaya vesile olması niyetiyle Allah rızası için zikretmeye" niyetiyle kafayı kıbleye çevirip yatın sesli yavaş yavaş hissederek derin nefeslerle 256 "Ya Nur" şeklinde zikredin önceden 21gün 21 kereydi bu formül bu şekilde olmasının daha hızlı olduğunu tecrübe ettik 7 gün gibi bir sürede açılabilir zaten siz anlarsınız.Çakrayı açarken zikirdeyken sağ elde zikirmatik sol elle çakralarınızın 15 cm üstünde gezdirerek enerjiyi kontrol edin hangisinde olduğunu anlarsınız.Dilerseniz 21 gün yapın sıkıntı olmaz en azından bir emin olma durumu olur
ne kadar güzel anlatım olmuş allah cc razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ademm 20:43 21.10.20
ALLAH RAZI OLSUN hocam iyi bilgilendirme oldu eski medeniyetler genelde riyazat yolu ile açtıkları rivayetler var
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Vesaire 02:28 28.07.21
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam bu Raaaa dediniz üçüncü göz için. Ra’nın gözü,herşeyi gören göz vs farklı inanışlarda bahsedilenlerin tamamı üçüncü göz’den mi bahsediyor acaba. Tesadüfi bir benzerlik mi yoksa?
Üzerlik soğurken bi sorayım dedim Allah sizden razı olsun,eksik olmayın hiç, ilminizden ne koparsam kâr benim için
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 11:56 28.07.21
Vesaire Nickli Üyeden Alıntı:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam bu Raaaa dediniz üçüncü göz için. Ra’nın gözü,herşeyi gören göz vs farklı inanışlarda bahsedilenlerin tamamı üçüncü göz’den mi bahsediyor acaba. Tesadüfi bir benzerlik mi yoksa?
Üzerlik soğurken bi sorayım dedim Allah sizden razı olsun,eksik olmayın hiç, ilminizden ne koparsam kâr benim için
Benzerlik tesadüfi değil eski zamanda yaşayanlar ilimde bizden daha ileriydi eğer Allah vaktiyle Ha harfini 3.goz için baskın kilsaydi Ha tanrısı olacaktı antik mısır halkı için , herseyi gören Ha nın gözü diyeceklerdi..Ra harfine bu görev verildi ve o vakitte Kuranı kerim gelmiş olsaydı inceler hakikati ogrenirlerdi
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Vesaire 12:10 28.07.21
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam Allah razı olsun. Çok ilginç gerçekten hiç böyle düşünmemiştim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
menekşe 11:18 14.08.21
Bu çok aşırı güzel faydalı bilgiler için allah razı olsun allah sana sağlıklı uzun ömürler versin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
misanthrpc 13:16 14.08.21
çok güzel bir konu, peki bu epifiz bezi açılması mı astral seyahati kolaylaştırıyor 3 güzü açmak mı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Smiras 15:43 14.08.21
Havasokulu Nickli Üyeden Alıntı:
Farklı bir tarif.

Mabet ağacı yapraklarından çay
 Bir yemek kaşığı mabet yaprağı
 Bir bardak suda 10 dk kaynatıldıktan sonra süzülerek çay içer gibi içilir.

Üzerlik Çayı Tarifi
 Suyun ph 7.5 değerinden yüksek olmayan su.
 1 tatlı kaşığı kadar üzerlik tohumu
 2 bardak su da yaklaşık 30 dk kaynatılarak demlendikten sonra süzülür.
 İçine altı yedi damla limon damlatılır.
 Bir nohut tanesi büyüklüğünde, işlenmemiş kaya tuzu atılır.
 Çayı 1 gün buzdolabında bekletiyoruz.
 Yemeklerden 2 saat sonra bir çay bardağının dörtte biri kadar içilir.
 Buzdolabında en fazla üç gün bekletmeli.
 Sonrasında yeni bir çay hazırlanmalı.

Üzerlik tohumu ve mabet ağacı kullanımı
 İlk 2 gün sadece mabet ağacının yapraklarından hazırlanan çayı tüketilir.
 Sonrasında beş günde ise sadece üzerlik çayı içilerek toplamda 7 gün tamamlanır.
 Sonrasındaki 2 gün ise mabet çayı ve üzerlik çayı aralarında sekiz ve on saat olacak şekilde ve yemeklerden 2 saat sonra içilir.
 Mabet çayı öğle saatlerinde olacak şekilde, üzerlik çayını ise özellikle akşam saatlerde içilmeli.
 Dokuzuncu günün sonunda kullanıma on gün kadar ara verilir.
 Başarı sağlanmamışsa 1 hafta arayla tekrar uygulanabilir.

Uyarı.
Alkol ve anti depresan sakıncalı olabilir.

Tamer hocamın tarifine benziyor yoksa siz misiniz Tamer hocam ;)
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mihri 00:22 20.12.21
Ben bu üzerlik tohumu çayını denedim tadı ćok acı olduğu için içemedim ama zikirle olanı denemek istiyorum inşallah işe yarar çünkü hafızam ile ilgili sıkıntı yaşıyorum özellikle namaz kılarken kıldıgım rekatı unuttum sil baştan kılıyorum ama duyduğum kadarıyla epifiz bezi çalıştığı zaman hafıza güçleniyormuş herneyse önerileriniz için Allah razı olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 01:55 11.01.22
Mihri Nickli Üyeden Alıntı:
Ben bu üzerlik tohumu çayını denedim tadı ćok acı olduğu için içemedim ama zikirle olanı denemek istiyorum inşallah işe yarar çünkü hafızam ile ilgili sıkıntı yaşıyorum özellikle namaz kılarken kıldıgım rekatı unuttum sil baştan kılıyorum ama duyduğum kadarıyla epifiz bezi çalıştığı zaman hafıza güçleniyormuş herneyse önerileriniz için Allah razı olsun.
Karanlık odada gözlerini kapat ve bilinçaltın ile bi yüzleş,halı altına süpürdüğün geçmiş işler ve gelecek işler ile ilgili planlarını yap hesap kitabı iyice dür,senin gün içinde dürmediğin defter namazda vesvese olarak karşına gelir..

Namaza niyet ederken ilk cümlen ; Durdum divana olsun

kendine şu soruyu sor ; şuan namazda mıyım ? yoksa ..... mekanında iş mi görüyorum ? veya ..... ile mi konuşuyorum ?

yani nefsini yakala,bunu pratikler denemeler ve oyunu fark etmeden çözmek zor ama en önemli adım niyet; Huzurda olduğunu unutma
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Birinci ... 3 9 10 11 12 13 14