Tecrübe Ettikleriniz

Mucizeyi yasat huzura kavuş - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Tecrübe Ettikleriniz>Mucizeyi yasat huzura kavuş
Tomris katun 19:58 08.02.19
Uzun uzaga yazmayı beceremem. Zamanimin büyük çocuğunlu otobüste minibüste evde davatte ilgi alanım da sadece bu site var. Konuların bir çoğunu okudum fakat. Herkes bana bana sadece bana fayda olsun diye ayet hadis vefk yapma yaptırma peşinde. Buradaki sevgili hocalardan belirli günler etkinlik paylaşıp o günlerde memleket için sınırda askerlik yapan annesini karısını çocuğunu evde bırakıp karda kara kışta biz evde el ense yaparken bizi koruyup kollayan abilerim ablalarim için koruma duası vatan bütünlüğü için dualar belirli saatlerde hepimiz aynı ayında okuyup enerji alanı yapsak. Vatan namustur evdir anadır babadır kardeştir. Yer gök dua üstüne kurulu. Benim ailemden önce topragim gelir. Rica ediyorum. Çok geç olmadan bizim için toprak altında olan arkadaşlara teşekkür etmek için. Bunu yapalım. Saygılar benden size olsun cümlede hata yazımda yanlış yaptıysam
affola. Elemim kederim derdimi anlatmaya calismaktir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
HeartLess 20:21 08.02.19
Tamam bunu görüşüp çözeceğiz inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tomris katun 20:31 08.02.19
Sakaryalı 20:39 08.02.19
Bütünün hayrını istemek gerçekten güzel öneri. İnşallah Adminim bu konuda yoğunlaşacaktır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tomris katun 20:56 08.02.19
Çatı çökerse hepimiz altında kalırız. Ve en önemlisi toprak altında olanlara birazda olsa saygı değil midir? Unutmamak onlardan kalanlara sağlık sıhhat dilemek?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 23:03 08.02.19
Fikir güzel fakat böyle bi projenin hayata geçmesini beklemek cenaze sonrası yasin okuması için 150 kişinin dizilip imami beklemesi gibi..

1 Ayetel kürsi 7 fatiha 11 ihlas okuyup ; kendi hazırladığımız silsile ye hergun hediye etmek en güzelidir..

Ayetel kürsi ile ülkeyi çevirmek çok geldi fakat şunu gördüm deneyimledim olacak olan yine oluyor,ne asker sebepsiz ölüyor ne de gerçekten şehit olmaya gidip nasip olmayanda oluyor gördüm.Bu ülkenin sınırları içindeyiz ben ne osmanlıyla övünürüm ne atatürkle Türk üm derim bitti.Ceddim ehli beyt atam Peygamber Efendim S.a.v. dır.Derdim turkiyede de değil Ümmeti muhammeddir.

Ülkenin korunmaya ihtiyacı yok bana kalırsa duayı eksik etmeyiz fakat hastayız hepimiz dünyanın yarısı obeziteyle savaşırken yarisi açlıkla imtihan oluyor,kimisi evdeki sıkıntı yüzünden namaz kılamazken gizli kılarken kimisi namazı bırakıyor..Derdimiz bence ülke de değil birlik olmak.Ikiyi bir yapmak derdimiz,Allahın kuranda Biz yaptık biz yapıyoruz biz biz biz diye hitap edip bize birliği anlatması ben dememesi,sadece ülkeyi düşünmek bile bi noktada bencillik geliyor bana...

Proje güzelde yaşanacak yine yaşanacak 3 gün okusak 4.gun bi iş çıkacak halka yine kırılacak,yürürken bile okuyup hediye etmek dualarda da sadece birliğe dair Ümmeti muhammed e dua etmek bana daha doğru geliyor he hususi duam yok mu ? Yolda yürürken konuştuklarım karsilastiklarima o an dua ederim ama biz bilincine ulaşana kadar kafada çok şeyi bitirdim çok şeyden ,askerde neler gördüm çokta dualık bi olay yok orda..poliste neler gördüm..kalben dua edemiyorum yalan yok başımıza gelen gelicek şeyleri hak ediyoruz uzun lafın kısası..

Küçücük bi örnek vereyim çok yakın tanidigimin günahları af olsun diye dua ederdim duadan kısa müddet sonra hastalanır günahlar dökülür tekrar günaha devam ederdi sadece kendimi yorduğumu gördüm..Bu kişinin hidayeti için dua etsek kişinin yaşantısı değişse daha hayırlı ve mantıklı bi çözüm değil mi ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tomris katun 00:16 09.02.19
Kişilerin kendinilerini ne olup nasıl adlandırdıkları vicdani ile Allah arasında. Sorgulama yok. Dünyanın kuruluşundan itibaren ser ve hayır vardı. mutlak bir bencillik söz konusu olsa aman der kişi gözünü kapatır biz bunu hak ettik. Diyip oturur yerinde. Müslümanın silahı duasidir? Memleket için dua istemek nasıl olsa bencillik olarak adlandırılıyor? Algida seçici olunduğunu bilsek etikette bahsetmezdim? Evet sonsuza kadar burada oturup hep birlikte dua edelim asla böyle bir şey olmaz. Allah bir köpek için yedi sene kis yapmamış. Algı yaratmak ya mesele. Bir duadan diliniz aşınmaz. Bir etkinlikte vaktiniz kaybolmaz. Kişileri tanımadan yargılamak hoş değil. Vatanım onemli burada rahatça evimdeysem bunu borçlu olduğum insanlar için bir dua istemek bencillik değil siz tekil istisnalardan bahsediyorsunuz. Hayatta her şey sebep sonuç ilişkisi içinde gelisiyor. Gören okuyan katılan varsa etkinlik oluşturup vatan için en azından bir dua edelim. Bağışlayıcı olan Allah açılan elleri boş çevirmez. Velevki farklı bir şey olursa vatan için canım feda. Şimdi elimde bu geliyor. Memleket için dua. Olanlar katılır olmayanlarda katılmaz bu kadar basit. Stendap yapmıyorum bu kadar komik sizi eğlendiren ne ola ki içli içli gülüşmeler ? Geçmiş yorumlarda samimiyet içeren cümleler yüzünden sizden bahsettim. Zorlama ısmarlama bir şey söz konusu değildir. Nacizhane önderidir tekrar tekrar vurgulamak isterim....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tomris katun 00:28 09.02.19
Keşke konuşmak için konusmasak satır doldurmak için değil de düşünerek? Kendi içimizde gelişmeden. Gerçek anlatılmak isteneni anlasak. Kendimizden değilde konuya odaklanarak? Aslinda çok basit denenebilir bir kayıkta yaşanmaz? Öncelikle ciddiyetle davet ediyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
android 03:28 09.02.19
aysun1982 10:38 08.03.19
Çok güzel söylediniz Çatı Çökerse hepimiz altında kalırız

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2