Tecrübe Ettikleriniz

Benim hikayem!! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tecrübe Ettikleriniz>Benim hikayem!!
El Yiğit 01:27 01.05.19
Ben yaş itibari ile çok gencim, on altı yaşındayım. Ama emin olun, ruh yaşım iki yüz elli üç. Geçelim hikayeme
Şimdi hepimizin aklında bir soru, bu yaşında ne yaşadın ? sen kimsin ya ? ben paranormal vakalara yani, halk diliyle "musallat" yaşadığımda daha 4-5 yaşlarındaydım. Yaşıtlarıma nazaran konuşkan, zeki, açık sözlü ve patavatsızdım. Babamla salonumuzda uyurken, yastığın konuştuğunu söyledim. Akıl vaar mantık var. Behey veled ! yastık konuşur mu hiç. ?
Neyse devam edelim, söyledikten sonra, babamla yastık değiştirdik. Gözlerimi kapadığımda yine ses geldi, rahatsızlandığımı annem anladı, o esnada annem bulaşık yıkıyordu. Sene 2006-2007 ne arar bulaşık makinası köyde. ? Annem durumu anladığı için, dedi ki "Onlara söyle de ki, annem sizi yakacak" bende söyledim sustular. Sustular diyorum çünki, 3 kişiydiler, 1 erkek 1 kız, birde iri ve heybetli buldog diye tabir edilen köpek cinsi kılığında cinni. Korktum mu ? evet. Beni iki kolumdan tutup, inanmazsınız yıldıza çıkardılar. Yıldızın içine girdiğimizde içerde konser vardı, hani operayı yönetenler olur ya sef mi derler ne derler ondan bir tane, diğerleride keman çalıyordu kalabalıktılar. Hepsinin suratı aynıydı, beni gözlerimi kapattığımda ve uykuda korkutuyorlardı. Beni Hazreti Allahın izni ile halam kurtardı Allah ondan binlerce kez razı olsun, Yüce Mevlam ilimine ilim katsın. Kendisi havas ve cin konularına yine kuzenimin kayın pederi S** efendi hazretleri sayesinde, bilgisini arttırmış ve hadim edinmiş bir zattır. Allah iki zâtında ilimine ilim katsın. Bana bir muska yazdı ve 10-11 sene civarı taktım, sonra çıkardım. Öğrendiğime göre hepsi yanmış, ateşleri bol ola. Daha sonra Allahın izni ve halamın vesilesi ile şifa buldum.
*
Peki bukadar mı ? tabiki hayır. Annemin daha önce musallat yaşadığını öğrendim. Ona 3,5 yaşında iken şehirde, Allah şerlerinden korusun, ifrit musallat olmuş. Dedem hocalara başvurmuş, annemin göz perdesi açılmış. Gittiği hocalardaki cinleri görmüş hocalar şaşırmış. Annemi kullanmak istemişler, annemlerin numarasını almışlar, tabi numara heryere yayılmış. Herkes numarayı arayıp, "Allah rızası için yardım edin, büyü var, cin var" şeklinde arıyormuş. Dedem sinirlenip, hocaya kızmış ilgiyi alakayı kesmiş, telefon hattınıda değiştirmiş. Bu vakalarıda, 1-2 sene önce annem gece vakti çamaşır astıktan sonra, 3-4 saat sonra "Oğlum beni oku" şeklindeki bağırmayla, bağırmadan sonraki "Ekmeğimi sen çaldın" şeklindeki krize girdikten bende dua okuduktan sonra, kendine geldikten sonra konuştuğumuzda anlattı. Ben cin konularını ve cinler hakkında tam 3 sene araştırma yapmıştım. Cinnilerin ci ğerini bilirim. Bu ay, kardeşime musallat olan cinide, ilim sahibi olmadığım halde Allahın izni ile yaktım. Tecrübe edindim. Cinniyi kardeşimin ağzından youtube da gödüğünüz bazı videolarda ki gibi, konuşturdum. Ben o videolara şahsen inanmayan biriydim, tam 2 gün üst üste konuşturdum, aldığım cevaplar "Şeytanım, şeytanın kuluyum" şeklinde cevaplar oldu.
*
Nasıl konuşturdum konusuna gelirsek, kardeşimi yatırdık annem ile, ellerimi gözüne koydum ve "Ey cinni h* ağzı ile konuş" diyerek. Bende inanamadım, yatırmamı ve ellerimi gözüme koymamı annem istedi, kendisinede o şekilde yapmışlar 30 sene evvel. Annemde ki ifritler Allah şerlerinden korusun, hâlâ duruyorlar. Kulağına yerleşmişler, bunu annem halama sormadan önce söyledim. Annemin 6. hissi çok kuvvetlidir ayrıca fal bakma kabiliyeti vardır ama onu Allahın izni ile bıraktırmaya çalışıyorum, bırakmak üzere. Aynı şekilde benimde öyledir ama annem kadar değil. Keşfim yarı açık cinniler etrafta olduğunda hissediyorum, yakaza halinde görebiliyorum. Bazende söylenir mi bilmem ama biri beni konuşturuyor sanki, kardeşimin musallatını farketmeden önce, akşam namazını kıldıktan sonra secdede tesbih çektiğimde kardeşim durup durup, argo kelimeler kullanıyordu.
*
Nasıl oldu bilmem ama, kardeşime kapıyı açıp secdede olarak "Birdaha küfür edersen seni yakarım" dedim ve sustu. Daha sonra anladık zaten. Kız kardeşim 10 yaşında ve saf. Namaz kıldığında cinler kaçıyorlarmış, kardeşim sormuş ve cevaben "Biz başka bir yerde kılıyoruz" demişler gelde sinirlenme. Sürekli kendilerini övüyorlardı bende üstü kapalı uslubumu bozmadan, "Mağrurlanma padişahım senden büyük Allah var" diyordum ve kız kardeşimin suratı ekşiyor ve sırıtıyordu. 4. gün olduğunda mecburen sabahladık annem ile, annem gölgeler gördüğünü söyledi ve olan o zaman oldu, ikimizinde nefesi kesildi Sanki biri bizi boğuyordu, beynime oksijen ulaşmadığı için ayaklarım titriyordu. Ama size yemin ediyorum zerre korkum olduysa, anneme birşey olur harici, bende adam değilim. Annem krize girdi ve anladım ki nufuz ettiler bedenine, gülerek haykırdım ve lanet okudum, bana aşağılayıcı ve sinsi bir şekilde bakıyordu, amena rasulu okuduğumda ve dinlettiğimde suratı yamuluyor ve kasılıyordular. Sürekli olarak, "Allahın Esma-ül Hüsna da ki tüm isimleri sizi yaksın" ve "Allahın laneti, gazabı binbir ismi sizin üzerinize olup sizleri yaksın" diyordum. Emin olun nasıl yamuluyordular bir görseniz. O günün akşamında yine rahat durmadılar, ayıptır söymesi annem mantı yapmıştı, annem bana "Mantıdan tad alamıyorum" dedi ve bende güzel ve lezzetli olduğunu bean ettim. Masadan elhamdurillah diyip kalktık, annemin başı patladığı için , ilaç alma maksadı ile mutfağa gidip su aldı, mutfaktan çıktıktan sonra, o esnada ben içerdeyim mantının oynadığını söyledi. Masaya gittiğimde yemek dolu borcamın, adeta dil ile süpürüldüğünü ve mantının bir kısmının yiyilmiş olduğunu gördüm komik değil mi ? vallahi benimde komiğime gitti ama birazda ürkütücüydü. O gece Allah bana yine güç ve kuvvet verdi ve hepsini Allahın izni ile Kur'an sayesinde yaktım. Yaktığımı halam söyledi, ilk defa yaktığım için korktum. Ve günahı var mı ? diye suâl ettim, olmadığını söyledi.
*
Devamı gelecek Allaha emanet olun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Arda 11:21 01.05.19
Helal olsun sana. Ancak cinnileri yakılınca tüm sülalesi musallat olunur diye biliyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Yiğit 23:10 01.05.19
Eyvallah ama o kabile musallatı nekadar doğrudur bilinmez vesselam.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arda 23:35 01.05.19
reyyan007 11:31 02.05.19
+bir ara buna benzer rüya desem değil uyanık desem değil bende birkaç defa gece yatakta ayak ucuma gelip oturan bir adam vardı baya yüzyüze konuşuyordum[ neden bana bunu yapıyorsun diye bizim bu şekilde aldığımız birçok eşimiz var yalnız olanları daha kolay alıyoruz diyordu hatta yanıbaşıma geldiğini nefesini hisseetiğim oluyordu daha sonra bir ablamıza gittim saolsun bbana okudu sende okumudan yatma dedi çok şükür uzunn zamandır yok bunlar ama cidden ağır bir durum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ömür 15:16 02.05.19
Rabbim bu ne ürpertici birşey... Allahım sen koru bizleri..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zdemir 23:01 14.05.19
Elyiğit

Senden iyi havasçı olur Bir Tarikata bağlan hızlı hızlı ilerle Eğer havas da gelişmek istiyorsan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi