Tecrübe Ettikleriniz

benim hikayem ve başımdan geçenler 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tecrübe Ettikleriniz>benim hikayem ve başımdan geçenler 2
El Yiğit 22:22 02.05.19
Öncelikle Allahın selamı üzerinize olsun. Hepinize bin selam olsun 2. bölüme geçmeden 1. bölümün linikini bırakayım.

*
(1. bölüm link [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
)

*
Evet yeniden sizlerle hikayemi paylaşmaya devam ediyorum.
-
Sene 2010-2011 7-8 yaşındayım. Oturduğum yerde yakın akrabalarım çok olduğu için, akrabalarımdan bir kaç abim ve onların kardeşleri ile futbol maçı düzenliyorduk hemen hemen hergün. Ben iyi bir kaleci olduğum için kalede oynardım. Akşam vakti çöktü, saat 9-10 civarı ve mevsim Yaz. Sıcaktı hayli ile, evimiz müstâkil dublex diye tabir edilenlerden. Balkon 1. katta ve oldukça geniş öyle böyle değil, abartmak gibi olmasın 60 metre kare'den fazla. Neyse devam edelim balkonumuzda üzüm bağı vardı, etraf ıssız. Kuru bir üzüm yaprağını boşluğa attım, sol tarafta büyük dedelerimin mezarlığı, hepsiyle kqn bağım var. La ilahe ilallah, La ilahe ilallah. Birde ne duyayım, yaşlı ve kalın bir ses tonu ile mezarlıktan gelen, tam 2 kere ikaz niteliğinde duyduğum "Atma,Atma" sesiydi. Korkudan ne yapacağımı bilemeyip saklandım, öyle korktum ki, tam 10 dakika bekleyip eve koştum. Anneme anlattım, bana dedi ki, "Oğlum seni iyi bir cin veya ruhani uyardı. Belliki seni ikaz etmiş, gece vakti bir taş bile atılmaz, işenmez. Sofralarına gelir." O gün odamda uyuyamadım, sonra şokunu atlattım ve duyarlı oldum.
-
Arkadaşlarıma veya tanıdıklarıma anlattığım da, bana "Komşu felandır" dediler ve güldüler. Ben ise komşu olmadığını adım gibi biliyordum.

*
Sene 2008, aylardan haziran, haziranın başları ve mayısın sonları. Balkondan düştüm evet yine aynı o geniş balkon. Ayağımı kalçaya kadar kırdım, ameliyat oldum, doktor platin takmak istedi ama ailem izin vermedi, Allaha şükür iyileştim. Ayağım alçıda iken, gece uyuduğumda beni sanki birşey gözlerim kapalı iken havaya kaldırıp indiriyordu. Anneme sorduğumda "Melekler seninle oynuyor" cevabını almıştım, çocukken çok yaramazdım, ölümlerden döndüm elhamdurillah. Yine ayağım kırıkken, rüyamda melek görmüştüm, ama annem bana o cevabı vermeden günler önce. Evde hep sıkılıyordum, arkadaşlarım top oynuyor, koşuyor eğleniyordu. Ben ise yerimden kalkamıyordum, ama hep geceleri biri beni sanki havaya kaldırıp indiriyordu. Ama bu soruya asla cevap veremedim.
-
Rüyalarımda defineler, iksirler hatta cinniler görürdüm. Bundan 10 sene evvel rüyamda iksir içtiğimi görmüştüm ama inanırmısınız tadı hala damağımda, iğrenç bir tadı vardı, garip olan ise o iksiri mezarlıkta içmem.

-
Bundan 1 yıl önce babam dışarıya çıkacaktı, bende yarı uyku yarı uyanıklık yani yakaza diye tabir ettiğimiz haldeydim. Babamın takıldığını ve düştüğünü gördüm tıpkı fragman gibi, bir kaç saat sonra babamın merdivenlere takılıp düştüğünü öğrendim. Allaha şükür zarar almamış, sadece düşmüş, babamla aramda çok kuvvetli bir bağ var, ama bunun babama olan sevgimden olduğunu biliyorum. Babamın başı tehlikede olduğunda, Allah korusun kaza vesayire, ben anlıyorum içime bir his düşüyor. Binlerce kilometre ötedeki insanın, görmeden kıyafetlerini rengine kadar bilebiliyordum. İnsanların tuttuğu rakamları ard arda biliyordum. Şuan ise ara ara yapmaktayım. Rüyalarımda geleceğe dair şeyler görebiliyorum, ama anlatmıyorum. Birine senin bilmem kime yolun düşecek dediysem geçen hafta, o kişiye yolu düştü. İnsanlardaki cinleri gözümü kapattığımda görebiliyordum. Bazı şeyleri içimden bir ses yapmamam gerektiğini söylüyordu misal, telefonu kurcalama bozulur diye içimden geçiyordu, 3 dakika sonra telefon bozuluyordu.

-
İnsanların tenine hayal kurup dokunuyordum ve aynen hissediyordum hâlâ yapabilmekteyim. (Not : Yanlış anlaşılmasın kötü amaçlarla değil.)

*
Kız kardeşime musallat olan cinnilerle geçen olaylar.

- Cinniler kardeşimin anlattığına göre ikindiden sonra, bedenine giriyorlar mış. Kardeşim bana bedenime girdiklerinde, melekler bana 2 hak tanıyor ve nereye gitmek istesem oraya götürüyorlar dedi. Ve bunun 2 saniye gibi kısa bir süre yaşadığını söyledi. Sabah 2 saniye, gece 1 saniye oluyormuş. İstediği kişinin evine gidiyor ve seyrediyormuş, (Astral seyahat) Allahın sesini duyduğunu idda etti, dinlerken ağlayasım geliyordu, köpek havladığında gözlerini kapamış ve Allaha korktuğu için dua etmiş. İddasına göre Allah'ta onu bir daire içine almış. Dairenin renginin mavi olduğunu ve saydam olduğunu söyledi. O bunları yaşarken bizde cini yakıyorduk. Tabi anlattıkları nekadar doğruysa. Kendi büyüklüğünü görmüş, yani ileriki halini. Saçlarını zorla kestiğimiz için, çok uzun olduğu için kesmiştik, Allah saçlarını beline kadar getirmiş anlattığına göre.

-
Şimdi gelelim o cinnilere

Cinnilerin birtanesi Adanalı olduğunu söylemiş ve kardeşime Adana kebab vermiş. Oldukça büyükmüş, tadını sorduğumda "Çok kötü bir tadı vardı" cevabını verdi. Belliki yediği dışkı ve çöptü. Cinniler 12 taneydi, yaşlarıda emin olun 200 den fazla. Kendi yaşlarını 10 diye söylemiş bazıları, diğerleride dişi yaşlarını 23-30 arası vermişler. Kardeşim dişilerine "Ablalarım" diyordu, onlara okadar bağlanmış ki, besmele çektiğimde, "Oyun bozanlık yaptınız!" dedi bana.
*(Eğüzü besmele cinnileri ya yakar, yada kaçırır uzaklaştırır.)

-
Sabahları çayından ve kahvaltısından yiyip içiyorlar mış.İnanır mısınız kardeşim bana bunu üzülerek anlattı, ayrıca "Ben 1 tane yiyemeden hepsini yiyorlar, bana kırıntı kalıyor" dedi.

-
Yaktığımda cinnileri kardeşime, "Bizi kurtarmazsan birdaha seninle arkaş olmayız" ve "Ne olur bizi kurtar" diye haykıra haykıra yalvarıyorlarmış. Her dua okuduğumda atıyorlarmış.

-
Cinniler, kardeşim ne giyerse onu giyiyorlarmış. Ne yerse onu ne içerse onu içiyorlarmış. Zor bir imtihandı ama herzaman şunu felsefem edindim, "Sınav soruları seni korkutmasın" yaşadıklarımız sınav soruları, imtihan bittiğinde cevabını alıyor, yani şıkkı işaretliyoruz ve yeni soruya geçiyoruz.

-
Cinnilerden korkmaya lüzum yok, onlar cehennem ateşine odun olacaklar tabiki suflileri. Odundan korktuğumuz kadar Allahtan korksaydık gerçeği çözerdik, onlar bizden üstün değildir dostlar, biz bu Cihanın yeryüzünün Halifesiyiz. Allahı temsil ediyoruz, yaradanın sümme haşa neyden korkmuş. ? Şüphesiz o rahman ve rahimdir, hiçbirşeye ihtiyaç duymaz. Bizim Rabbimizi anmamı ne O'nun şanını dahada yüceltir, nede anmamamız dahada alçaltır haşa.

"Arayan Mevlasını da bulur belasını da!"
"Allah Allah amma kul kul değil"

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Argentum 02:12 14.05.19
Çok ilginç gerçekten.. Allah muhafaza etsin..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Rem2588 02:33 04.07.19
Şizofrenilerde de aynen böyle böyle oluyor. Hangisi daha iyi bilemedim. Allah iki durumda da kuvvet versin ��*♀️

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
AbdudDaim 10:53 04.07.19
"Allah Allah, ama kul kul değil"

Çok sevdiğim bir cümle.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi