Tecrübe Ettikleriniz

Kendini - Evi Korumaya Almak / Evi Arındırmak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Tecrübe Ettikleriniz>Kendini - Evi Korumaya Almak / Evi Arındırmak
Celcelutiye 18:49 24.06.19
Herkesin yaptığı okuduğu öğrendiği talim ettiği bi dua tertibi vardır,Her kişiyede tek tek yazmak zor geldiği için buraya yazıyorum.

Kendine koruma yapmak ; 1 Ayetel Kürsi okunur son ayeti 3 kere tekrarlanır.Göğüs kısmına "Huu" diye nefes edilir,Allahım okuduğum Ayetel Kürsi 7 nefis mertebem 5 Alemime tesir etsin.Sen bizleri hıfz eyle Ya Hafız..

Evi korumaya almak ; 1 Ayetel Kürsi son ayeti 3 kere okunur..Havaya "huu" diye nefes edilir..Allahım okuduğum ayetel kürsi .....(evin,iş yerinin yani bulunduğun mekanı söylersin) içindeki Eliften Y'ye - A'dan Z'ye her zerratın 5 alemine tesir etsin.Sen bizleri hıfz eyle Ya Hafız..

Üzerinde ağırlık var,ins ve cinnilerin nazarına maruz kaldın ; 1 Ayetel Kürsi oku göğüsüne nefes et, Ardından 1 Fatiha oku göğüs kısmına "huu" diye nefes et.Allahım okuduklarım 5 alemime tesir etsin,Auramda bana ait olmayan ne varsa sen dengele,şifalandır,ortadan kaldır Ya Şafi..

Evin içinde bazı kanallar olur,evde musallat bile olmasa sıkışık enerji bazen sesler çıkmasına neden olur..Dolaptan tıkırtı mı geldi ? Şurda şu sesi duyuyoruz biz vs vs.. Veya gerçekten ev doludur.Zahiri olarak temizlemeyi bu gün bi kadiri tarikatında hizmet eden bi Şeyh'in verdiği kağıtı paylaşıyorum.Bende yakın zamanda uygulicam inşaAllah

Kendini - Evi Korumaya Almak / Evi Arındırmak

Bu tarifi uygularken bişey ekleyip çıkartmayın,ne yazıyorsa yazdığı şekilde..


Mekan korumasını gittiğiniz misafirlikte yapın mesela Avmlerde,sinema salonlarında,içki içilen mekanlarda,stadyumlarda yapmayın Çok daraltırlar..Sinemada hanımla bi bilimkurgu filmine gitmiştik,şuraya bi okuyayım dedim benim orda okumaya başlamamla film başladı zaten Çok yoğun kalabalık ortamlarda uygulamayın üzerinize gelirler..He bende öyle bi iman var ki zerre günahım yok sarsılmam Allahın izniyle mi diyorsun..Yaşayan Ümmeti Muhammed'e dahil olan her canlının 5 alemine tesir etsinde diyebilirsiniz Bulunduğunuz şehire bile okuyabilirsiniz ama bunlar ilerki aşamalardır..Şehirler büyük beldeler iller için sadaka vermek daha güzeldir..


Kime ne için okursanız muhakkak hayal gücünüzüde katın işin içine..

Ayetel Kürsi yaptığınız çember var ya..Çemberi Yaptıktan Sonrada "Allahım okuduklarım 5 Aleme Tesir etsin" diye bitirin..

Şimdi şunu sorucaksınız ? Havas kitabında 5 alem yazmıyor ? Biz bu zamana kadar duymadık bu alemleri sen nerden çıkarttın bunları ?

Havasçısı bilir 5 alemi,Biz Şehadet aleminde cinlerle birlikte yaşıyoruz.Kendini korumaya alıyorsun ya hani Allahın izniyle bu koruma şehadet aleminde ; insanlar ve cinler adına yaparsın.. Peki size bi soru sorayım ? Şer amel eden Ceberut aleminden bi müvekkel'e ben git şuna şunu yap desem.. Okuduğun ayet Şehadet alemine tesir etti o alemde okudun..Ceberut alemine tesir etmedi ki ? Ceberuttan müvekkel gelir Allah korkusu olmayan kişinin söylediğini yapar..Kişide der ki ; ben o kadar koruma yaptım hiç tesiri yoktur ?

Alemlerde bilim kurgu filmleri var kardeşler Şu dünya düzleminde bizim üzerimizde 4 farklı alem vardır..Okuduğunuz Ayet Allah kelamı diğer alemlere tesir etsin şeklinde belirtilir..Havas sayfasındasınız duyduklarınıza gördüklerinize tek boyutlu bakmayın yeniliklere açık olun

Uzaktaki bi evi veya insanada koruma yapabilirsiniz..Gider kişinin aurasına yapışır,Evine okuduysan o evde Allahın izniyle korumaya alınır..Nasıl başkasının adına dua edip , sadaka verebiliyoruz başkasının adına korumada yapabiliriz..

Güncelleme..

Diyelim ki bi davet olacak veya aşırı evham vesvese var..

11 besmele okuyarak saat yönünün tersine bi daire cizin içine girin dairede açık yer bırakmayın,nerden başladıysanız orda bitirin.

Yattığınız yatağa,çocuğun yatağa,namaz kıldığınız alana,davet yaparken oturduğun yere,zikir çekerken oturduğunuz yere yapabilirsiniz büyük yada küçük olmasının mahsuru yoktur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Arda 18:55 24.06.19
Eyvallah abi işimw yarar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Saye 19:51 24.06.19
Bu tertiplerin çoğunu uyguladık, uygulamaya ve faydalanmaya devam ediyoruz en kısa zamanda bu mekan temizliğini de yapmak gerek Allah senden razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 20:01 24.06.19
Auramda bana ait olmayan ne varsa sen dengele,şifalandır,ortadan kaldır Ya Şafi.
tesekkürler ALİ .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 23:09 24.06.19
Allah razı olsun hocam çok faydalı bilgiler yine.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 23:42 24.06.19
Lil bin Ali

Sabah namazından sonra 41 fatiha okuyup ardından ellerini açıp; Allahım seyrü sulugumde bana engel olan ne varsa dengele sifalandir ortadan kaldır dersen kaderine yasantina dair takıldıgın noktalar için dua etmiş olursun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ehl Dost 00:15 25.06.19
Liva-ül Hamd 00:31 25.06.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam unuttuğum bazı tavsiyelerinizii hatırlama olanağı buldum konu paylaşımınızla Allah razı olsun. Evin korunmasına yönelik evdeki resim vb şeylerin temizlenmesi tavsiyenizde evimde istemediğim enerjiyi temizledi. Kardeşlerimizde bilir gayem sadece hatırlatmaktır abdestsiz nefes dahi alınmaması en makbulü olsa gerek. Yataktan kalkıp yatağa girinceye kadar abdestli olmak başlı başına bi koruma gibi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 01:41 25.06.19
Uygar

Evini ve içindekileri bilmiyorum ama öyle bi tavsiyeyle durumların düzelmesi çok güzel bende şaşırdım..O nesneler,resimler kapı açar

Abdestlide olsan sen koruma yap,abdesti sadece gaz çıkartmak veya tuvalete çıkmak bozmaz çok unsur vardır abdesti sakatlayan..Hem büyük Allah dostları bile yaparken bizede yapmak düşer

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 23:39 25.06.19
1 2 3 4