Tecrübe Ettikleriniz

kurtulma umudu ve caresi kalmazsa bu uygulamayı yapsın - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Tecrübe Ettikleriniz>kurtulma umudu ve caresi kalmazsa bu uygulamayı yapsın
Lil bin Ali 22:18 30.08.19
şunu söylemeliyim . yardım ALLAHtan gelir . abdulkadir geylani hz vesile olur . güc ALLAHındır .
geylani hz 8 asır önce vefat etmesine ragmen hala insanlara yardım eder
abdulkadir geylani hz buyuruyor .
bir kimse dünya ve ahiret islerinden zor bir hale düser de kurtulmak umudu ve caresi kalmazsa bana sıgınsın ve medet istesin . derdinden kurtulur amacına kavusur .
agır bir ıstıraba düsen kimse nida edip beni cagırırsa sıkıntısından kurtulur .
bir kimsenin bir haceti olsa onu elde edemesse beni vesile ederek cebabı haktan istesin benim vasıtamla istesin haceti olur dilegine kavusur .

ben tecrube ettim bu uygulamayı . agır bir sıkıntım vardı . gereksiz yere bu uygulamayı yapmayın . cok cok zor durumlarda yapılır . bu uygulama sonunda 11 farklı fakire sadaka vericeksiniz . sadakayı vermesseniz . bekletilirsiniz . benim iş yerinde bir sıkıntım vardı gecti . sadakalardan sonra sabah bir kalktım hastalıgımda gitmis . 24 saat gecmeden yardım gelmisti .

sadakalar tamamlanınca . ne zaman yardım gelir diye düsünürken . bir baktım hastalıgım gecmis . sabah kalkınca farkettim . hastalıgım icin yapmamıstım bu uygulamayı ama o da gecti

bir kimse fatihadan sonra 11 ihlas okuyarak 2 rekat namaz kılar . ve 10 bin salavat okur . sonra bagdat yönüne dogru 11 adımda ismini zikrederse ALLAH yardım gönderir insALLAH .

okurken odanız buhurlu yada güzel kokulu olsun . saatleri alacagı icin . kokuyu yenileyin . 10 bin salavat cok zaman alacak . salavatın anlamı genis ve kolay okunur olsun ki rahatca tamamlayın salavatı . adet üzerince okursanız daha güzel . mahlukatın nefesi adedince salat ve selam olsun gibi .tabi arapca okuyacaksınız . 10 salavat zaman alacagı icin günlere bölebilirsiniz . size tavsiyem 7 günde bitirin

2 rekat namaz kılın . kısa sure ihlas ı okuyun 11 kere . 2 ci rekattada 11 ihlas okunacak . sonra 10 bin salavat okuyun .

sonra secdeye kapanın . secdede 11 kere sunları söyleyin
ey şeyhü"s sakaleyn , ey kutbü"r rabbani , ey gavsü"s samedani , ey mahbûbü"s sübhani ey muhyiddini eba muhammed es seyyid abdülkadir el geylani . Egısni ve emüdni fi kadai haceti hazihi deyip dileginizi söyleyin

ya kadiyel hacat deyip secdeden kalkın .
ırak tarafına 11 adım yürüyün . pusula kullanın . telefonda vardır pusula
her adımda şunları söyleyin
ya şeyhe"s sadakeyn ya kutbe"r rabbani ya gavse"s samedani ya mahbube"s sübhani eba muhammed es seyyid abdelkadir geylani .

11 ci adımın sonunda ayakta bagdat tarafına dönmüs halde
sag ayagının bas parmagını sol ayagının bas parmagı üzerine koyarak peygamberimiz sav e 11 salavat 11 ihlas 11 iza cae surelerini okur sonra .

yanûdellah veya ıbadellah eğıysûni ve emdûni fi kadai haceti hazih diyerek dilegini söyle sonra

ya kadiyel hacat , amim amin . ya seyhes sakaleyn , ya kutber rabbani , ya gavses samedani , ya mahbubes subhani , ya muhyiddin es seyyid abdelkadir geylani der sonra
sonra seccadesine oturup murakabeyle mesgul olur . 180 kere kelimei tevhid okur .
sonra dua icin secdeye varır secdede söyle der .
ya rûhel kuds ve ya cünûdellah ve ya ıbadellah eğiysûni ve emeddüni fi kadai haceti hazih ( dilegini söyle ) ya kadiyel hacat amin amin .
daha sonra 11 fakire sadaka verilir . gizli vermenizi tavsiye ederim . siz vermeyin baskası dagıtsın .

11 ci adımın sonunda balkonda veya camda olmanızı öneririm . yetis ya abdulkadir geylani medet ya abdulkadir geylani deyin 11 kere . mümkünse gece ve yüksek sesle . ama komsunuzu rahatsız etmeden . icinden cıkılmaz durumlarda bu uygulamayı yapın . kötü niyetle sakın yapmayın .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
El Kindi 22:45 30.08.19
Teşekkürler Lil Eline sağlık.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nun 22:48 30.08.19
Saolasin Lil ama şöyle ciddi bir sknti varki burda 11 fakir yok o nasil olcak

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
canulu 22:50 30.08.19
teşekkürler inş uygulamak için bir derdimiz tasamız olmaz sadece okumakla kalırız allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 22:54 30.08.19
Nun Nickli Üyeden Alıntı:
Saolasin Lil ama şöyle ciddi bir sknti varki burda 11 fakir yok o nasil olcak
ihtiyacı olan cok insan var . ama ihtiyac sahiplerini iyi secmek gerekiyor .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Enes56 00:16 31.08.19
Lila 00:53 31.08.19
general 01:26 31.08.19
Lil bin Ali 09:39 31.08.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abdulkadir geylani hz nasıl biri

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
rose 11:04 31.08.19
"Yalnız sana kulluk eder, yalnız senden yardım isteriz" ayetiyle çelişiyor. alim değilim hoca değilim ama şirke girme ihtimali ayan beyan ortada. en iyisini Allah bilir tabiki.
büyük zatları vesile kılma olayı farklı bu uygulamadaki gibi direk onlardan yardım isteme farklı şeylerdir. belki siz ..... yüzü suyu hürmetine duamı kabul et diyebilirsiniz ama secdeye kapanarak hem de! bir zattan yardım dilemek bence hiç ama hiç doğru değil. zaten bırakın alim olmayı insan şöyle bir vicdanıyla bile muhasebe yaptığını o secde yeri Allaha aitken başkasına oraya katmak ihanet olmaz mı ya? ben olaya tamamen duygusal bakıyorum. kaldı ki zaten iman da aşk işi değil mi?
kıytırık kocanız bile ikinci bir sevgiyi kalbinizde istemiyor da. sevmeye en layık olan Allah'a ki en büyük ve herşeye gücü yeterken böyle başkalarını hem de aciz ve O'nun yaratmış olduğu kullarını secdede yardıma çağırmak ne kadar doğru bilemiyorum?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5  ... Sonuncu