Tecrübe Ettikleriniz

Adet kanı büyüsü çözme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tecrübe Ettikleriniz>Adet kanı büyüsü çözme
mgunes27 16:51 19.05.20
Bazı kadınlara büyü sihir yapılır, adet kanı büyüsü veya sihiri de olabilir, bu büyü bi daha çocuk sahibi olmayı da engelliyor bu sebebten vücuda da ciddi zararlar vermektedir. Bunu çözmenin metodunu paylaşacam inşallah. Büyü yapılan kişi bir sandalyeye kıbleye doğru oturtulur. kafasının üstü de tülbent ile kapatılır bir kişi cin suresini 3 defa okur, diğer kişide şifa ayetlerini sessizce okuma yapıp rukiye işlemine başlar.Okunacak dular 7 salavat 7 defa ferdun hayyun kayyumun adlün hakemün kuddusun 7 ya şafi fatiha ihlas felak nas ayetel kursi yasin 1 sayfası 7 ya şafi 7 ferdun hayyun kayyumun adlün hakemün kuddusun 7 salavat şerif ile bitirilir. okurken üfleyerek okunacak, tükürük yutulmayacak. bu işlem bitince yeşil bi kuşak içine yazdığınız tılısımı bağlayıp hastanın beline bağlıyorsunuz. tılısımı boş bi kağıda yazıyorsunuz.yazdığınız kağıdı da yeşil bi kumaşa tekrar sarıyorsunuz. kumaşıda kuşağa bağlıyorsunuz. Tılısıma yazılacak dualar:Fatiha felak nas ayetel kürsi bakara 102 ayet. meryem 3-6 ayetler ali imran 38 ayet ler yazılır. Allah şafi ismi ile şifa versin Amin.

---------- Post added 19.05.20 at 16:52 ----------

Dipnot tılısım veya şifa okunurken pazartesi veya perşembe olmasına özellikle dikkat ediniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Och 16:53 19.05.20
Siz tecrübe etmişsiniz sanırım ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mgunes27 16:54 19.05.20
Evet bi akraba da oldu, okuduk iyileşti ve çocuk sahibi oldu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 16:58 19.05.20
mgunes27 Nickli Üyeden Alıntı:
Evet bi akraba da oldu, okuduk iyileşti ve çocuk sahibi oldu.
Allah razı olsun. Bununla ilgili bir video izlemiştim. Bu büyüyü çoğu insan yapamazmış doğru yapılmamış olması daha büyük zararlar veriyormuş. Allah korusun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mgunes27 16:59 19.05.20
Hocam formülleri yazıp yapın demek te yetmiyor, Duaları okuyacak kişilerin abdestli namazlı ihlaslı olması lazım ben yaptım niye olmuyor diyen insanlar çoktur, İlk önce samimi ihlaslı niyet elbise mekan temizliği de önemli.Şifayı Ancak Allah verir ölüm ve yaşlılık hariç her şeyin bir şifasını Allah yaratmıştır. Önce doktora gitmeli sonra hocaya başvurmalı. işi her zaman ehline bırakmalı. İşi ehil kişi yapınca neticesi faideli olur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi