Tecrübe Ettikleriniz

Denenmiş uygulamalar

Kötü Komşuya Çözüm (Şek ve şüphe yok!!!) - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
Tecrübe Ettikleriniz>Kötü Komşuya Çözüm (Şek ve şüphe yok!!!)
Selamet 18:08 03.04.21
Allah'in rızasını kazanmanın temelinde sağlam bir iman vardır.kişi isterse dünyalik icin dua etsin bu degismez.cünkü senin güvenip istedigin yer belli.Zaten herkes kendi hayatinda kimse komsusuyla ugrasmaz.Lakin bu sıkıntıyı yaşamayan bilemez.selametle...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tatar 00:01 04.04.21
Hikayenin sonu "Kurdun islahı böyle olur" çok manidar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Selamet 00:20 04.04.21
Tatar Nickli Üyeden Alıntı:
Hikayenin sonu "Kurdun islahı böyle olur" çok manidar
hani olayı özetleyen güzel bir örnek
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ozgurr 22:02 09.05.21
Selamet Nickli Üyeden Alıntı:
Selamun Aleyküm Can dostlar,şükürler olsun ki günden güne işlerim hayra dönüyor ben de Vefa borcumu tecrübelerimi sizlere aktararak ödemeye çalışıyorum.9 yıllık serüvenimde kötü olaylar yaşasam da çeşitli kazanımlarım oldu.

Bu bir büyü veya havvas safsatası değildir!Bu, zulüm karşısında Allah'ın keskin kılıcıdır...

Size öyle bir tertibat verecem ki şaşkınlıktan sırıtarak keyifle kahvenizi içeceksiniz.Başka yerde yok!Şimdi onlar düşünsün! Tek bir şartım var o da Allah'a benden razı olması için dua edin kardeşlerim.

Kötü komşu maalesef her yerde var.Hele pandemi süreciyle herkes eve tıkılınca gürültü patırtı aldı başını gitti.Elbet ki site ortamında belli bir gürültü olacak ama iş insanlıktan ve saygıdan çıkınca adamı ya deli ya da katil ederler.
Hastası olanlar,sınava çalışanlar,dertliler yaw herkes kısacası kendi evinde huzurla oturmak ister bu en doğal hakkıdır insanın.
Her neyse içip içip gece 2de anıranlar,sabaha kadar lo lo lo konuşanlar,tvyi son ses izleyenler,çocuklarına dur demeyenler vs. vs.KÖTÜ KOMŞU FİLMİ BURADA BİTTİ O KADARRR

Bu duayı günün her vakti istediğiniz kadar yapabilirsiniz.Ama gece 11 ile sabah 4 buçuk arası 1 kere yapmak en tesirli sonucu verir.Abdest şart! seccadeyi ser üzerine secdeye doğru otur.

(Niyet ettim Allah rızası için,amelimin muvaffakiyete ulaşması için sure-i fethi okumaya (3 kere)
Okuyabilirsen arapça veya türkçe okunuş,okuyamazsan kulaklığı tak youtebeden fetih suresinin okunuşunu dinle ama türkçe veya arapça yazıdan takip et.1 kere fetih suresini baştan sona bitir.
sonra
(niyet ettim Allah rızası için 2 rekat hacet namazı kılmaya)
iki rekat hacet namazı kılın(1.rekatta fatihadan sonra izaca suresi 2.rekatta fatihadan sonra tebbet okuyun selamı verin)
ve ellerinizi açarak şu duayı okuyun
Subhane Rabbiyel Aliyyil alal Vehhab.Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed.
Ya Kahhar Ya Kahhar Ya Kahhar,Ya Batşil Şedid!
Ya Kahirul Azizul Cebbarul Şedidul Melikul Azim!
Ya Vedud Ya Vedud Ya Arşil Mecid!

''Ya Adlül Hakem! Yanımdaki,üstümdeki,altımdaki komşunun sesini,nefesini,şerrini ben ve ailemden uzak tut.Onlarla aramıza bir set çek!''Eğer uslanacaklarsa hayırla otursunlar,eğer uslanmayacaklarsa hükmünü tebbetle ver!''tırnak içine alınan yeri 3 kere oku.

7 kere tebbet suresi oku

Ve lillahi cünudussemevati vel ard.Ve hüvel azizül hakim
innema emruhu iza erade şey en ey yekule lehu kun fe yekun
innema emruhu iza erade şey en ey yekule lehu kun fe yekun
innema emruhu iza erade şey en ey yekule lehu kun fe yekun
lillahitael fatiha allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed dersin fatihayı okursun.
duanız bittikten sonra secdeye dönük ve seccade üzerinde telefondan kulaklıkla veya kulaklıksız sadece sizin duyacağınız bir sesle cin suresini dinleyin.Bu arada aklınıza komşunuzu ve size yaptığı eziyeti kalbinizden geçirin.

bu amele her gün gürültüler bitene kadar devam edeceksiniz.Duaya KESİNLİKLE BEDDUA KARIŞTIRMAYIN!sadece yazılanı okuyun.2-3 güne kadar sert etkisini görürsünüz.yaklaşık 1 hafta içinde yaşasın sessizlik yaşasın huzur
Komşularınızın gönlüne sebepsiz bir korku çökecek,Yürürken bile adım seslerine dikkat edecekler,sizle asansöre bile binmek istemeyecekler Biiznillah onlar artık sessiz bir gürültüyle boğuşmak zorundalar.ya sessizliklerini korurlar ya da ansızın taşınmak zorunda kalırlar...
Not:bu duaya herhangi bir şekilde komşum yansın bitsin mahvolsun gibi eklemeler yapmayın iş tehlikelii veballi boyutlara ulaşır kılıç sizi de keser Allah'la sizin aranızda.ilk günden itibaren gece yatağa yattığınızda komşunuzun bulunduğu tavana veya yan duvara bakarak YA Kahhar Ya BatşilŞedid okuyarak uyuyana kadar sayısız zikret.Ama gürültüler kesildiği günden itibaren bu zikri bırak.Etkiyi zirveye çıkarmak istersen gün içinde özellikle akşam18:30dan itibaren yoruluncaya kadar tebbet oku.Resmen kitle imha silahıdır.tavsiye ettiğim 6 kişiden 6/6 kesin sonuç alındı.kendim de uygulamak zorunda kaldım.kasım ayında 12 gün içinde konu bitti.şuan üst kat sanki boş kimse oturmuyor gibi
Uygulamayla ilgili kaynak sormayın cevaplamam.Ahlaksız komşu yüzünden huzuru kaçan,psikolojisi bozulan varsa kendini sinir hastası yapmasın.işte dua işte ilahi adalet.Allah kendisine düşmanlık eden bir insanın bile hakkını kimseye yedirmez.O vaadinden dönmeyendir.
Anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz.Ama bana da dua etmeyi unutmayın.Evlerinizde huzurla oturun selametle kalın...
Geçmiş olsun.Tecrubelerinizin devamını bekliyoruz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Allahsever 01:27 13.06.21
Tatar 01:38 22.12.21
Faydalı konu eline sağlık abone oldum ilerde lazım olabilir
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mozej34 01:59 22.12.21
bu terkibi yapacaklar arkadaşlar cin suresi yerine zilzal suresi ile bunu yapar sonuç bildirirlerse sevinirim,
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2