Tekamül & Kozmik EnerJi

Kalp ve arınmış beyin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Tekamül & Kozmik EnerJi>Kalp ve arınmış beyin
Buba 03:30 24.06.21
Çekim yasasına göre içinizdeki duygular yarininizi çeker. Üzüntü daha çok üzüntüyü çeker , endişe daha çok endişe çeker , mutsuzluk daha fazla mutsuzluk çeker, ve sevinç daha fazla sevinç çeker, mutluluk daha fazla mutluluk çeker ,huzur daha fazla huzur çeker, sevgi daha fazla sevgi çeker. Ne kadar kolay değilmi ?
YUNUS 44: ALLAH İNSANLARA ZERRECE ZULMETMEZ İNSANLAR KENDİ KENDİLERİNE ZULMEDER.
İşte dünyayı yöneten güçler kan gözyaşı ile size üzüntü enerjisini verirler, Aç bırakarak yoksullukla endişe enerjisini verirler gelecek endişesi duyduruyolar ve buda yanlış seçimlere yol açar, Size mutsuzluk umutsuzluk enerjisi yayarak negatif kişi sonra alt sinerjiyle negatif toplum sonra üst negatif sinerjiyle negatif küresel enerji verirler. Ve negatif bulutları üstümüze çekeriz. Ve negatif varlıklar bu negatif enerjiyle beslenirler. Onların besini mutsuzluk umutsuzluk endişe ve kandan çıkan enerjidir .
İlk önce sadece beden olmadığımızı idrak edicez cabalicaz evet ama dengede kalarak. buranın geçiş yeri olduğunu yaşamak yeri olmadığını idrak edicez . Bunu idrak ettikmi olumsuz düşünceler birbir yok olup gider.
Denge iç dünya ve dış dünya .
Dengede kalicaz ne ruhbanlar gibi sadece iç dünyada yasicaz nede modern köleler gibi dış dünya odaklı olucaz. Beta modeli ve çocuk Alpha modelini harmanlayıp ALPHA yani gerçek bir Alpha modeli olucaz. Kalp ve arınmış beyin harmanı MUHAMMED'İ BİLİNÇ..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Ezo 01:40 27.06.21
Alem bir ayna kendi içimiz ne ise dışarda da karşılasacağımız da o olur. Dışarda gördüğümüz kavgalar, nefret ettiklerimiz değiştirip dönüştürmemiz gereken durumlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up