Tekamül & Kozmik EnerJi

Yeni Dünya Sistemine Uyumlanmak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Tekamül & Kozmik EnerJi>Yeni Dünya Sistemine Uyumlanmak
LindaLi 05:02 16.05.22
Sevgili, sevgi ve ışık ailesi, yeni dünya manyetik alanının bu gezegene ve Dünya'daki tüm yaşamlar üzerinde çok güçlü bir etkisi var. İnsanlar, yeni dünyanın 5. Boyutlu manyetik alanına kıyasla zayıf manyetik etkilere sahip olan eski 3. boyut tasarımına alışmıştı.

Şimdi gezegen ve insanlık yeni dünya manyetik alanına ve sistemine geçtiğinden, yeni insanlar olarak yeni dünya sistemine uyum sağlamak için zamana ihtiyacımız olması normaldir. Fiziksel bedenimiz sonunda yeni dünya sistemini tanıyacak ve ona alışacaktır.

Geçiş dönemi için hafif yemek yemek ve bol su içmek vücudun uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Kendi ürettiğiniz yiyecekleri yemek faydalı olacaktır. Vitamin yönünden zengin besinlerin tüketilmesi tavsiye edilir. Gerekirse, kasların ve bedenlerin gücünü artırmak için vitamin almalısınız. Fiziksel bedenin manyetik gücünü değiştirmesi gerekir. Ayrıca enerji ve minerallerle dolu bol miktarda doğal su tüketmek çok faydalıdır.

Kristaller ve mineraller, manyetik alanı stabilize etme ve enerji bedenini yatıştırma açısından çok faydalıdır. Doğa şu an için en iyi arkadaştır. Gaia ve toprak ana da uyum sağlıyor. Doğada vakit geçirmek vücudun doğal olarak uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Yüzme şu anda başka bir iyi uygulamadır. Okyanus suları ve Gaia'nın doğal sularının tümü, Gaia'nın yeni manyetik alanını uyarlamıştır ve bu nedenle, suda olmak fiziksel bedenin yönünü değiştirmesine ve kafa karıştırıcı duyguları yumuşatmasına yardımcı olacaktır.

Dağda yürüyüş yapmak ve Gaia'nın doğasında vakit geçirmek, Gaia'nın yeni dünya sistemiyle birleşmenin harika bir yoludur. Gaia ve Toprak Ana'nın hayvanları, Gaia'nın doğal ritmiyle doğal olarak uyum sağladıkları için çok kolay bir uyum sağlarlar. Bu nedenle, Gaia'nın 5. boyutlu manyetik alanına geçmek, Gaia'nın hayvanları için anahtarla kapıyı açmak gibidir. Sorunsuz ve kolay uyum sağlarlar.

Gaia'nın yeni dünyası artık tamamen çalışıyor. Gaia, Işı İşçilerine ve insanlığa ayarlamalara devam etmelerini ve Gaia'nın yeni dünya sisteminin iyi çalıştığını bilmelerini tavsiye ediyor. Tüm sistemler yerinde. Gaia çok memnun ve toprak ana da öyle. Gaia, insanlıktan iyi işi sürdürmesini, eskiyi bırakıp yeniyi kucaklamasını istiyor . Gaia'nın yeni dünyasının insanlığın yeni yuvası olduğunu bilin. Geri dönüş yok. İlerlemenin tek yolu, yeni dünya sistemlerine uyum sağlamaktır. İnsanlığa uyum sağlaması için gerekli olan zaman verilecektir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Yilmaz 22:22 09.06.22
Dünya yeni bir aşamaya geçerken bizim hala eskide debelenip ondan kurtulamamamız sinir bozucu... Orta Doğu bataklığına düştük maalesef...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Talat 22:23 09.06.22
Enerji minarel dolu doğal suyu büyük şehirlerde nasıl bulacağız sularımıza ve gıdalarımıza bukadar müdahale varken
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
den 22:24 09.06.22
"Maden suyu" çözüm olabilir. Soda değil.!
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Talat 22:25 09.06.22
tşk ama hangisi maden suyu ile sodayi nasıl ayırt edeceğiz siz ne yapıyorsunuz mesela hangi maden suyunu alıyorsunuz yada yapıyorsanız nasıl yapıyorsunuz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
den 22:25 09.06.22
Maden suyu doğal olandır. Maden suyu yazar şişesinde.
Sade soda ve maden suyunu nasıl ayırt ederiz?
Maden suyu içerisinde çözülmüş mineral sıvıları bulunduran elementlerden oluşan bir içecektir. Soda ise içilebilir nitelikteki herhangi bir suya karbonhidrat eklendiğinde elde edilir. Maden suyunun minerali çok zengin iken soda mineral içermemektedir. Soda, genel hatlarıyla midenin rahatlamasını sağlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 22:26 09.06.22
Kehanetlere ve astrolojik öngörülere meraklıyımdır, yıllardır takip ederim. Son iki senedir daha önce hemen her dediği çıkan kişiler artık tutturamamaya başladılar. Bazı şeyler tutuyor çoğunluğu tutmuyor oldu. Ben bunu zaman çizgilerinin frekansa bağlı olarak kaymasına yoruyorum. Gaia'nın frekansı arttıkça öngörülerin tutmama oranı artacak bana göre. Daha önceden çok sert ve byük ölçekte olacağı öngörülen-kehanet edilen şeyler artık daha hafife gidiyor. Her şey içiçe geçmeye ve kişinin/ülkenin frekansıyla birebir ilgili olmaya başladı.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi