Telekinezi

Telekinezi patlamasına şahit olun - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Telekinezi>Telekinezi patlamasına şahit olun
madlen 02:09 25.03.17
Evet arkadaşlar şimdi sizlerle çok basit bir telekinezi deneyi yapalım. Bu deneyin en güzel tarafı olayın kendi kendine gelişmesi ve sizin sadece gözlemci olmanızdır.

Deneyimiz şudur: Aynı büyüklükte bir çift madeni parayı televizyonunuzun üstüne, paralar tam üstüste gelecek şekilde koyun ve her zamanki gibi tv izlemeye devam edin. Evet deneyimiz bu kadar basit.

Telekinetik olgunun izahı: Tv izlerken siz farkında olmasanızda içinizdeki şeytan fm yayını durur yani geçmişle veya gelecek ile ilgilenmezsiniz aklınız izlediğiniz filime, diziye veya programa odaklanırken farkında olmadan ruhsal enerji yayarsınız ve bu enerjinizi direk televizyona gönderirsiniz işte tam bu noktada televizyona gönderdiğiniz enerjinin bir kısmı tv ekranının hemen üzerine koyduğunuz madeni parada birikir. Bu biriken enerji paraların kaldırabileceği enerji sınırını geçtiği anda televizyonun üzerine koymuş olduğunuz paralar büyük bir hızla etrafa fırlar.

Paraların fırlaması ne zaman gerçekleşir? Bu süre sizin tv izleme sürenizle ve zihninizin boş olma yüzdesiyle döğru orantılıdır. Evde tek başınıza değil de 4-5 kişiyle tv izlerseniz paraların fırlama süresini 4-5 kat azaltırsınız.

Bu deneyden çıkarılacak sonuç nedir? Farkındalık ve sabırla telekinezi çalışmalarınıza devam ederseniz enerjinizi biriktirerek enerjinizin patlama yaptığı o anı yakalayabilirsiniz ve daha sonrasında enerjinizi biriktireceğiniz başka çalışmalara geçebilirsiniz.

Deneyi uygulayanlar sonuçlarını aşağıda paylaşabilirler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Selamet 14:58 03.04.21
Olayın mantığıni güzrl izah etmişsiniz teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kurt vezir 16:37 30.08.21
bu olaya mantıken ikna olamadımki yapma kısmına geçemiyorum bile .....
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Afatsum 21:41 29.03.22
181673 14:39 30.06.22
telekinazi çok inandırıcı gelmiyor nedense
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi