Telekinezi

Lucid Durugörü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Telekinezi>Lucid Durugörü
aşk 03:05 25.03.17
Arkadaşlar böyle bir teknik ya da isim var mı bilemem. Ama bunu keşfettiğimden beri isteklerime daha kolay ulaşıyorum ve bence her durugörürün denemesi gereken birşey.Bunu durugörüde zamanda durugörü seviyesine gelebilen arkadaşlar için anlatıyorum hayatınızı çok kolaylaştıracak birşey.

Biliyoruz ki lucidle rüyalar kontrol edilebilmekte işte bu da gördüğünü kontrol etmek.
Nasıl ve ne işe yarar derseniz şöyle açıklayabilirim;

Ben kendimi bildim bileli durugörü yapıyorum ama telekinezi, biyokinezi vs.. Yapmaya başlayalı 2 ay oldu. Biokineziyi 1 ay denedim ama yapamadım hatta ela yapmak istediğim gözlerim siyah oldu.
Ben de en iyi yapabildiğim şey olan durugörüyü biyokinezi yapabilmek için nasıl kullanırım diye düşündüm. Eğer güçlü bir imajinasyonunuz varsa (ki durugörü yapabiliyorsanız vardır) bunu çok rahat yaparsınız.

İlk olarak her zamanki gibi meditasyon yapıp gevşedikten sonra nesnenizi kullanarak ya da gözlerinizi kapatarak durugörü yapmaya başlıyorsunuz.

Ben gözlerimi kapatarak yaptığım için zamanda durugörü de ortada 0 rakamını kullanıyorum. Sağda gelecek, solda geçmiş ve her ekran başı bir gün olarak düşünüyorum. Nesne kullanan arkadaşlar da kendi sistemlerine oturtmalılar.

Sonra geleceğe 25 gün saydım ve o günden kısa bir görüntü izledim sonra bu görüntüyü evirip çevirip sürekli kasıtlı olarak izlemeye başladım ve bir ayrıntıyı değiştirerek gözlerimi görüntülerde ela yaptım. Ama bunu yaparken gerçekçi olmakta fayda var 1 gün ileri sayıp ela olduğunu düşünmek ne kadar işe yarar bilemem. Bence idael zaman 20 gün civarıdır.
Sonra ne zaman bu hayali kursam hep o ayrıntıda gözlerimi ela olarak düşündüm. Tabi bu arada biokinezi çalışmalarıma devam ettim yanlış anlaşılmasın onları bırakın sadece bunu yapın demiyorum bu sadece desteklemek için.
22 gün sonra rengi açıldı 23.de gözlerimin içinde ela çizgiler oluştu ve 25 gün sonunda tam elaydı gözlerim ve tem hayal ettiğim gibi.

Ben biyokinezi için kullandım siz hayatınızda değiştirmek istediğiniz herhangi birşey için de kullanabilirsiniz. Denemek isteyen arkadaşlara bir uyarım denediğiniz nesneye kimse dokunmasın sadece sizin tesiriniz üzerinde kalsın.
Şimdiden başarılar dilerim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 11:26 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 10:54 27.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
forevernight38 20:50 19.07.17
Baybars 01:47 01.02.18
çok ilginç imajinasyonla göz rengin değişiyor
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kakule9595 22:34 17.03.18
güzel paylaşım inanç önemli
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi