Telekinezi

Zihin gücünü kullanarak hava ve rüzgarı kontrol edebilme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Telekinezi>Zihin gücünü kullanarak hava ve rüzgarı kontrol edebilme
Tuana 11:07 01.03.18
ZİHİN GÜCÜYLE RÜZGAR VE HAVAYI KONTROL EDEBILME

Bu yöntemle tatlı esintiler yaratabilir veya sık sert rüzgarlar oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için ilk başta kapalı bir ortamdan açık bir ortama çıkmalısınız.İstediğinizbir yer olabilir arkadaşlarınız yokken okul bahçesinde veya bir parkta sessiz bir köşede veya sessiz bir bahçede ona siz karar verin .Mekanınızı kararlaştırdıktan sonra konsantre olun ve birkaç dakkika bekleyin zihninizi dinlendirin ve havayı hissetmeye çalışın.meditasyon yapar gibi ciğerlerinize gittiğini düşünün ve onun farkında olun.Havanın sıcak mı veya soğuk mu olduğunu ,rüzgarın hızlımı estiğini yoksa yavaşmı estiğini gibi hisleri duymaya çalışın enzor kısmı ise bu alıştırmayı bir saat boyunca yapın biraz uzun ama değer , bir saat boyunca kendinizi kasmayın esnek olun dinlenmek için gelmişsiniz gibi kasmayın kendinizi rahat bir şekilde düşünün bu çok önemli kendinizi kasarsanız bu bir işkence haline gelebilir bir saatin sonunda havanın size çarptığını hissedin öle düşünün sonra onun kuvvetle
nen bir rüzgar olduğunu ve giderek şiddetini arttırdığını hissedin.bunu yapabilirsiniz sadece esnek düşünün geniş düşünün çok kolay iyi şanslar ...

Arkadaşlar her yeteneğin bir sırrı olduğu gibi bu yeteneğin de bir sırrı vardır. Güç algılamakla başlar bunu sakın unutmayın. Hangi yetenek ile çalışıyorsanız önce onu algılayın. Aerokinezi çalışanlar için söylüyorum çalışmanıza başlamadan önce 10 dakika havadaki akımı hissetme çalışması yapınız. Göreceksiniz ki daha çabuk sonuçlar elde edeceksiniz.
TEKNIKLER
Poşet
rüzgarlı bir günde dışarı çıkın fırtına olmasın bir
poşet bulun ve onu etrafa rahat bir biçimde sallanacak şekilde asın ve
karşısına geçin vucudunuzu bir rüzgar mıknatısı olarak imaje edin
rüzgar size çarptıkça onunla bütünleşin ve size çarpan rüzgarı poşetle
bütünleştirin ve düşünceyle komutlar verin sağa sola öne
arkaya ellerinizi kullanırsanız daha çok işe yarayabilir ve İNANARAK
YAPIN(Renk değişmedi)


Bulut dağıtma

öncelikle
güneşli bir günde bulutlu bir günde dışarı çıkın güneşin gözünüze
gelmeyecek bir ortama geçin gökyüzüne bakın kendinize bir küçük bulut
bulun ve ona odaklanın yavaş yavaş nefes alarak bulutu içinize
çektiğinizi ve çektikçe bulutun yavaşça silinmeye başladığını imaje
edin dikkatinizi dağıtacak hiçbirşey olmamalı!!!!

sadece İNANIN!!!!
HORTUM 1.Rahatlayın. 2.İlk okuldan beri bildiğimiz gibi rüzgar soğukve sıcak havanın yer değiştirdiğinde oluşur . 3.Belinizi sinır kabul edip üst tarafı kırmızı alt tarafı mavi hayal ediniz. 4.Mavi bölgede çember hayal edin. 5.Hayal ettiğiniz çemberkırmızı olan bölgeyi vakum gibi çeksin 6.Rahatla 1-2 saniye sonra olur Hava Topu İlk önce pisi-ball oluşturalım oluşturduğumuz pisi-ball havayı içine çeksin ,hava girdikçe pisi-ball büyüsün yeterli büyüklüğe geldiğinde uzak olmamak şartıyla pisi-ball 'ı bırakalım. Havanın kendi etrafında dönmeye devam ettiğini düşünelim.Şimdi havanın ellerimizden çıkan enerjiyle konturol ettiğimizi düşünelim ve ne tarafa gitmesini istiyorsak sanki onu bir iple bağlamışsınız gibi yavaş yavaş o tarafa doğru çekelim (bu tekniği 21 günde en az 1 kere uygulayın ve hava topundan önce çarkları açınız) Rüzgar oluşturma (içeride) Odanın yarısını sıcak ,yarısını soğuk olduğunu düşünün ve bunu sürekli yapın.Sıcak olmasını istediğiniz tarafa bakınca sıcak,soğuk tarafa baktığınızda soğuk deyiniz.Bunun ritmini git gide hızlandırın.Odada bir hava akımı oluşacaktır Rüzgar oluşturma (dışarıda) Bol ağaçlık veya bitkilerin veya yaprakların olduğu bir yere gidin.Rüzgarın yönünü konturol edin. bulunduğunuz ortamı kapatan bir cam fanus düşünün. rüzgar durana kadar bunu yapın.Sonra bir anda cam fanusun yarısının sıcak yarısının soğuk olduğunu düşünün.Kuvvetli bir hava akımı oluşması lazım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Eloa 01:35 26.03.18
Teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havashavas 17:54 09.06.20
Denene bilir aslında her zaman suna inanırım insaninin yapamayacagı hıç birsey yoktur yeterkı istesin ve cad etsin Allah Azze Ve Celle de murat ettıkten sonra iş bitmistir..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ex Nihilo 20:53 22.09.20
Okultun her dalına gözüm kapalı inanırım, ölüyle konuşma mevzusuna bile. ama bu telekinezi bana bile çok saçma geliyor yahu.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi