Telekinezi

Yeni Başlayanlar için Telekinezi Programı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Telekinezi>Yeni Başlayanlar için Telekinezi Programı
SiLence 02:30 02.02.17
Merhabalar Arkadaşlar.Sizler için Bir telekinezi Programı hazırladım. Günlük yaşantınızda ise faydasını çok görüceksiniz.1. Her sabah Kalktıktan 20 dakika sonra Açma ve germe egzerzizleri yapılacak. .2. Arından Kapak çalılması yapılacak. Şu şişesi kapağını ters çevirin ve ortasına 10 dakika bakın. bu odaklanmanızı ve dikkatinizi güçlendirecek.3. Ardından Meditasyon yapılacak.Günde en az 2 kez ve 15 dakikalık.Bu süreyi ilerki zamanlarda arttırıcaz.Kapak Çalışması ise günde en fazla 4 kere yapılacak.

Bir sabah . İki Öğleden SOnra. üç Akşam,4. Yatmadan Önce.Okul okıyanlar Varsa Onlar İçinde Düzenli bir program hazırlıyabilirim. Şimdilik yeni başlıyan İçin uymaları gereken program budur.

Okul Okuyanlar İçin.Aynı şekilde uygulayın.

Sabah erken kalktın ve okula gitmeden Önce uygulayın.

ve Okuldan GeLince 2 saat uyuyun ve Programa kaldığınız yerden devam Edin.Günlük Psi wheel çalışması:Günde En az 3 kez Psi wheel çalışın 20 dakikalık Çalışın.

Sabah ,öğleden sonra,Akşam ve yatmadan Önce.İleride Prgoramı daha ağır bir seviyeye getireceğim.Fazla çalışmayın. Yapmak isdemediğiniz zaman tamamen bırakmayın sadece ara Verin. Soru ve öneri için açığım teşekkür ederim.

Akşam 8 de evde olanlar için. sadece 1 kez kapak çalışması ve ardından meditasyon ve Ardından esneme germe haraketleri yapsın. Bunun Bile etkisini çok fazla görüceksiniz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Adalet 14:54 21.03.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aboard111 23:20 17.04.17
Emeğine sağlık
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 10:55 27.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bonanza 16:16 27.11.19
Och 02:31 06.05.20
Bunu da not alıyorum teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bulut54 16:23 11.08.20
Bu gün yeni dahil olduğum psi wheel konusunu denedim ilk defa denememe rağmen defalarca döndürdüm yapma şeklim de 5-7 cm uzaklıkta avuç içlerimin kağıda dönük tarz da olması sormak istediğim soru şudur : bir sonraki seviye uzaktan etkilemek yani döndürmek mi olmalı ? Yoksa kapak pipet gibi nesnelere mi geçmeliyim ? Yol haritası için yardım istiyorum.zaman ayırıp cevap verenlere teşekkür ederim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi