Telekinezi

Bütün Kinezi Teknikleri ve Aşamaları... - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Telekinezi>Bütün Kinezi Teknikleri ve Aşamaları...
SiLence 02:34 02.02.17
Aerokinezi - Aerokinesis - Rüzgar KontrolüAerokinezi kısaca rüzgara hükmetme olarak tanımlanabilir kişi sadece düşünerek rüzgarın yönünü değiştirebilir rüzgar oluşturabilir.Teknik 1

İlk önce bir psi-ball oluşturalım arkadaşlar bu psi-ballımız havayı içine çeksin hava girdikçe psi-ball büyüsün yeterli büyüklüğe geldiginde uzak olmamak şartıyla psi-ballı bırakalım. Havanın kendi etrafında dönmeye devam ettiğini düşünelim. Şimdi havanın ellerimizden çıkan enerjiyle kontrol ettiğimizi düşünelim ve ne tarafa doğru gitmesini istiyorsak artık sanki onu bir iple bağlamışız gibi yavaş yavaş o tarafa doğru çekelim. Ama psi ball ı çok uzağa fırlatırsak arkadaşlar havanın kontrolunu ele alamadan dağıtmış oluruz bu yüzden yakına bir yere yanı başımıza fırlatarak başlıyalım işe.Teknik 2

Bu tekniği 21 gün günde en az bir kere uygulayın.Teknikden önce Chakra temizliği yapıp o miktarda chi üretelim ve sıfır duygu/düşünce durumunda olalım.1-4.Çakrayı hissedin ve 5 kere nefes alıp verin nefes alırken pozitif enerjiyi içinize alın nefes verirken neg. enerjyi atın ve u işlemlerin ilk olarak göğüs kafesi merkezi olan 4. çakrada olduğunu unutmayın(3 dk.)

2-Karnınızdaki chi’nin bir kısmını avuç içinde toplayın(7 dk.)

3-4. çakradan enerji emip avuç içine toplayın(4.çakranın elemeni hava).(5 dk.)

4-Bu chinin istediğiniz hava kütlesini kaplayarak onu el hareketleri ve düşünce gücüyle kont. ettiğinizi imajine edin.(10 dk.)

5-Düşüncelerinizi dağıtın 5 dk. sonra hava bükülür.******************************

Cyrokinezi - Cyrokinesis - Soğukluk KontrolüCryokinezi, zihin gücüyle soğukluğu kontrol etme yeteneğidir. Doğru bildiğimiz bir yanlış da, cryokinetiklerin sadece buz oluşturmasıdır. Halbuki onlar soğukluğu kontrol edebildiklerinden gazı soğutarak sıvı hale getirebilirler. Soğutma işlemi, ortamdaki moleküllerin hızının

azaltılmasıyla gerçekleşir. Moleküllerin hızı arttıkça ortam daha sıcak olurken, aksi durumda daha soğuk olur.

Cryokinetiklerin daima akıllarında tutmaları gereken şey maddenin hal değişimi evreleridir. Katı-Sıvı-Gaz

Cryokinezi tekniklerini uygulamaya başlamadan önce bu işin ne denli tehlikeli olabileceğini aklınıza iyice yerleştirin. Kontrol edilemeyen yetenekler kronik hatta ölümcül hastalıklara bile yol açabilir. Kontrol algılamayla başlar!!!Cryokinezi çalışmaları başlangıç olarak aşağıda verilmiştir.1. Aşama

Soğumanın moleküllerin hızının azalarak oluştuğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaptığınız imajinasyonlarda bunu kullanın. Birinci aşama olarak vücut ısınızı kullanacaksınız. Elinize bir termometre alın ve vücut ısınızın düşerek, soğukluğun parmak uçlarınızdan termometreye aktığını hissedin. Bu alıştırmayı sık sık yapın ve çalışmalarınız not edin.2. Aşama

Eğer birinci aşamada başarılı olduysanız daha zor olan bu aşamaya geçebilirsiniz. Şimdi boş bir odaya geçin. Odada rüzgar oluşturacak her şeyi kapatın. Termometreyi yakınızda bir yere koyun ve odadaki hava moleküllerini hızının azalarak soğumaya başladığını hayal edin. Bunu bütün benliğinizle isteyin. 20 dakika bu alıştırmayı yaptıktan sonra havanın ne kadar soğuduğuna bakın. Isıyı daha aşağılara çekene kadar bunu yapın.Bütün kinetik yeteneklerde olduğu gibi cryokinezinin de gelişebilmesi, yeteneklerin daha iyi su yüzüne çıkabilmesi için dikkat edilmesi gereken bir takım şeyler vardır. Bunlar: ruh dinginliği, düzenli uyku, dengeli beslenme, yani fiziksel bedenin sağlıklı olması.******************************

Elektrokinezi - Elektrokinesis - Elektron Kontrolü

Zihin Gücünü Kullanarak Elektronların Yönlendirilmesine Elektrokinezi adı verilir.Bu yeteneğe sahip olan kişiler elektronik olan herşeyi patlatabilir,Dondurabilir(hareketlerini tabii ki)eritebilir ve Kapatıp açabilir

ÇALIŞMA YERLERİElektromanyetizmin yüksek olduğu ve rahatsız edilmeyeceğiniz heryer olabilir.KULLANABİLECEĞİNİZ METALLER

Elektrokineziyle ayrıca Demir , Çelik Ve Nikelide kullanabiliyorsunuz.EGZERSİZ*Bu egzersiz için Bir Partner Gerekmektedir.

Bu Egzersiz Elektrik Enerjisini nasıl yönlendireceğinizi ve nekadar verip alacağınızı geliştirecek.

Partnerinizle karşı karşıya oturun.Ele Vurmaca oynarmış gibi.Onun Avuç içi altta sizinki üstte(tam terside olabilir Farketmez.)10-15 dakika boyunca konsantre olduktan sonra ellerinizden enerjinin aktığını hissedin.Birkaç seanstan sonra eğer yeteneğiniz varsa arkadaşınız elektriklenmeyi hissedecek.

Eğer Bir Partner Bulamadıysanız.Bunu Sağ eliniz üstte sol eliniz allta şeklindede uygulayabilirsiniz.EGZERSİZ 2*Eğer bu işte ilerlediyseniz ve partner bulamıyorsanız bu egzersizi de uygulayabilirsiniz.

Pili Bitmiş Bir Kumanda Veya Mp3 Playerden Aldığınız Bile Enerji Gönderiyoruz Bu egzersizde.Böylece Birkaç Saniye Veya Dakika Daha kullanabilelim kumandayı.

Pili Elinize alın ve yoğunlaşın.Pilin içinde akan enerjiyi hissedin ve onu her dakika çoğaldığını düşünün.Eğer Doğru yaptıysanız ve işe yaramışsa pil birazda olsa dolar.

*Bu Egzersizi başlarken de Kullanabilirsiniz Fakat biraz zorlayıcı olur.EGZERSİZ 3Herhalde Bu En Çok Bilinen Egzersizdir.PSI WHEELBu egzersizde psi wheeli telekinetik bir güçle değil elektromanyetik bir alanla kontrol etmeye çalışıyoruz.Yani Çoğunlukla Elektronlarını kontrol ederek.

Bu Egzersize Başlamadan önce Bunun biraz “matrix” olduğunu söylemeliyim.Şimdi neden Öyle Dedi Diye Düşünüyorsunuzdur herhalde.Hemen Açıklayım.Çünkü Burda Psi Wheeli , Psi wheel gibi görmeyeceğiz.Elektronlarını görmeye çalışıcaz.

Telekinezideki gibi konsantre olun.Ve ellerinizde Elektriğin Geçtiğini düşünün.Hissedin Demiycem Çünkü Elektriğin Geçtiğini Hissetmek söyledikleri kadar kolay değil.

Şimdi Geldik Zor kısma.Bunu Yapabilimeniz için biraz imajinasyon gerekiyor.

Gözlerinizi kapatın ve psi wheelin etrafında yuvarlak bir alan olduğunu, bir süre sonra kaybolduğunu düşünün.Alan Kaybolduktan Sonra elektronların hareketlerini bir televizyondaymış gibi izlediğinizi düşünün.

Onlara odaklanın ve hareketlerine hükmedin.eğer yeterince yoğunlaşmışsanız ve gözlerinizi açmışsanız Psi Wheelin döndüğünü Görebilirsiniz.SON EGZERSİZBunda Biraz Meditasyonvari bişey yapıyoruz.Bir Psi-ball oluşturup içinden elektriğin geçtiğini düşünüyoruz.

Psi Ball Yaparmış Gibi Konsantre Oluyoruz.Enerjiği nereden aldığınız önemli değil yalnızca fazla kaybetmemeye çalışın. Very Happy 2- 3 Dakikadan Sonra Psi Balın üstünde sanki yıldırımlar geçiyormuş gibi düşünün.Buna iyice yoğunlaşırsanız bir süre sonra elektriğin akıntısını hissedeceksiniz.

Elektro BallElectro Ball yapabilmek için ilk önce psi top yapmayı bilmeniz gerekir.. Psi top yapar gibi ellerinizi birbirine doğru tutun ve enerji çekin istediğiniz yerden (ay,güneş,dünya) Dünya en çok tavsiye edilen yöntemdir, çünkü altınızda olan bir yerden enerji çekmek çok kolaydır..

Daha sonra ellerinizi birbirne doğru tuttuğunuzda gözlerinizi kapatın.Konsantre olun.Psi ball ınızın içinde şimşekler çaktığını düşünün..İmaje edin fakat gözlerinizi açmadan devam edin.. Şimşeklerin sesini duyun. Yağmur yağdığında gökyüzünde oluşan şimşek resmini aklınıza getirin

Bunların psi topunuzun içinde olduğunu düşünmeye devam edin.. İyice elektrikle dolun ve istediğiniz yöne fiziksel yada beyin gücünüzle fırlatın..

Unutmayın bu ilk zamanlarınızda olacak bir şey değildir… Parapsikolojiyle uzun zaman ilgilendikten imaje yeteneğiniz geliştikten sonra yapabileceğinizden emin olabilirsiniz..******************************Hidrokinezi - Hydrokinesis - Su KntrolüSıvı durumdaki bir maddenin moleküllerine nüfuz etme yeteneğidir. Pyrokinezinin aksine burada su oluşturmaktan bahsedemeyiz. Varolan su kütlesinin biçimini değiştirmek yani manipule etmek esas amaçtır.

Başlangıç itibariyle geliştirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak değil, suya etki ederek mantarı oynatmak. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

burada “Bu zaten suya telekinezi uygulamak değil midir?” diyebilirsiniz. Evet aslında olabilir. fakat suyla gerçek bir bağlantı kurmlısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik değil elemetin kendisiyle bir olmalısınız. Eğer gerçek yeteneğiniz suysa zaten egzersiz sıklığınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir şey düşünmeden meditasyon yapın, yoğunlaşın. bütünüyle suyla kaplandığınızı, gerektiğinde suyun derinliklerinize daldığınızı hissedin. Su olun.Egzersizler için:İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)

Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zerafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir… Ve şimdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin… Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et… Sabırlı ol, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhetemeldir, daha çok egzersiz yap.Ve sonra zihnini dinlendir.******************************

Pyrokinezi - Pyrokinesis - Ateş KontrolüBeyin gücü ile ateşe müdehale etmek…

Pyrokinezi..Yani Ateş Kontrolü..Genelde vücut ısısı bu konda başlandıç aşamasında çok önemlidir.. Çünkü odaklanırken bunun üzerine odaklanmanız gerekir..Sonraki aşamalarda buna ihtiyacını olmayacak..Kısa bir alıştırma olacağından çabuk okuyabileceksiniz..

Öncelikle bir muma ihtiyacınız var ve birde telefon-video kamera yada video kaydebilecek herhangi bir şey..Çünki mumdaki alev küçük olduğundan üzerinde yoğunlaşmanız daha kolay olabilir ve telefon yada video kayıt yapabileceğiniz herhangi bir alet ise gözünüz kapalıyken olayları kaydetmeniz için..TEKNİK-Mumu yakın ve ellerinizi ısıdan acı çekmenize neden olmayacak bir mesafeye getirin..Ne çok uzak ne çok yakın..Yaklaşık 5 cm kadar uzaklıkta tutun.

-Gözlerinizi kapatmadan önce telefon yada ne ile video kayıt yapıyorsanız onu kayıt moduna geçirin..

-Şimdi gözlerinizi kapatın ve mum alevinin dönerek ısınmaya başladığını hayal edin..Hatta oda içindeki ısıyı kullanarak daha da ısındığını düşünün..Siz bunları düşündükçe mumun daha da büyük ışık saçtığını düşünün ( 1 yada 1,5 dakika)

-Buna odaklanırken ellerinizin arasından fırlayan kırmızı ışıklar hayal edin..Ve muma karışarak ısıyı daha da arttırsınlar (35 saniye)

-Odaklanmanızı yavaş yavaş bozarken mumun ısısının arttığını sürekli düşünün..Daha parlak olduğunu düşünün..Eğer gözleriniz kapalıken bu ısıyı hissettiyseniz zaten sorun olmayacaktır..Ama ellerini yaklaştırmadığınıza emin olmak için yaptığınız kaydı izlemenizi tavsiye ederim..

EgzersizPyro Ateş demektir. Kinezi de uzaktan etki etmek. Ateş kontrolüdür yani pyrokinezi… Pyrokineziyi mum aleviyle çalışarak yapabilirsiniz …Ellerinizi aynı psi wheel deki gibi mum alevinin yanlarına elinizi yanmayacak açıyla koyun. Elleriniz ıslak olmasın. Sonra mum konsantre olun ve mum alevini sağa sola hareket etmesini isteyin.. Odada rüzgar olmasın. Odanızın kapı ve pencerelerini kapatın. Rüzgar sizi kandırabilir. Daha sonra alevin yükselmesini isteyin. 3-4 cm arttırabilirsiniz alevin uzunluğunu..******************************Umbrakinezi - Umbrakinesis - Gölge KontrolüÖncelikle Umbrakinezi herkeste bulunan bir yetenek değildir bunu açıklığa kavuşturmam gerek..Bunu 5 gün 1 yada 2 kere deneyin..5 günün sonunda pek başarı elde edemiyorsanız Umbrakinezi (Gölge Kontrolü) yeteneği sizde bulunmamaktadır..Farklı şeyler denemenizde yarar olabilir.Malzeme listesi

Kamera-Cep Telefonu-Yada herhangi bir vidyo kayıt cihazı

Mum

Beyaz bir duvar yada ön plan

Ortam

Önemi yoktur..Ama gölgenizin yansıyacağı yer düz olsa iyi olabilir..Eğim dikkatinizi dağıtır..Tekniği-Kamera-Telefon-Yada video kayıt cihazını çekim moduna alın..Gölgeyi net bir şekilde çeksin..-Düz bir duvarın önüne geçin..Rahat bir yere oturun…Bulunduğunuz ortama hiç ışık girmesin..Bu işi evinizde pencere olmayan bir yerde denerseniz daha kolay olur..Ama sakın içeriye herhangi bir ışık girmesin-Mumunuzu yakın ve arkanıza koyun..Yüzünüz duvara bakarken mum arkanızdan gölgenizi duvara yansıtsın-Duvarın beyaz olması siyah-beyaz zıtlığının bu alıştırmayı kolaylaştırması adınadır..-Şimdi gözlerinizi kapayın ve gölgeye gözleriniz kapalıyken odaklanın..Bu süreyi minimum 1,5 dakika tutun.-Şimdi gölgenin şekil değiştirmeye başladığını düşünün gözleriniz kapalıyken..Örneğin sağ elinin şekil değiştirip büyümesini yada küçülmesini şiddetli bir şekilde isteyin..Hatta emredin..-Bir kaç kere bunu şiddetli bir şekilde zihninizde canlandırdıktan sonra aniden başka bir konuya yönelin..Ama gölgeye bakmayın..Ve 15 saniye geçtikten sonra bir kez daha aynı düşüncelere odaklanın..Ve sonra yeniden düşüncelerinizden kurtulup başka bir şeye yönelin.-Bu aşama da bittikten sonra gölgeye bakın..Şekil değiştirmiş olabilir.Eğer baktığınızda şekil değiştirmemişse telefon yada her ne ile kayıt etmişseniz o cihazı çalıştırın..Ve izleyin..

(Teknikleri buldukça paylaşmaya devam edeceğim)(Alıntı)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Adalet 14:57 21.03.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 10:59 27.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up