Telepati

Bu Galiba Telepatiydi? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Telepati>Bu Galiba Telepatiydi?
SiLence 22:25 02.02.17
Dün gece çok tuhaf bir şey oldu. Gece uyurken birkaç kez uyandım, wc'ye gitmek daha önce böyle birşeyle karşılaşmıyordum yani top atsalar uyanmayacak tipte bir insanım ama dün gece sürekli ihtiyacım olmadığı halde wc'ye gidip geldim. Neyse son kez gittikten sonra saate baktım saat 04;30 civarıydı, o anda aklıma çok sevdiğim bir arkadaşım geldi, hiç ilgisi yokken, uyumaya çalıştım ama sürekli onu düşündüm, bir ara rahatsızlık verecek kadar oldu.

Aklıma telefon etmek geldi, o saatte belki kızabilir diye düşündüm ama yinede aradım. Cevap vermedi. Bir kaç kez daha aradım ama cevap yok. Sonra babasını aramak aklıma geldi. hastaneye gideceklermiş ama taksi bulamamışlar. Hemen dışarı çıktım, bizim semtin yakınında taksi durağı vardı, taksiyi alıp evine gittim. Hemen hastaneye götürdük. Neyseki önemli birşeyi yokmuş, serum falan taktılar. sabaha karşı ayıldığında beni rüyasında gördüğünü söyledi.

Çok ilginç geldi bana, oysaki ben onu rüyamda görmeyi bırak dün gece rüya gördüğümü bile hatırlamıyordum. Sadece o gece garip davrandığımı biliyordum.Bunun ne oldğunu anlayamadım, galiba telepatiydi, emin değilim.Oysaki benim telepati yeteneğim yok biliyordum, tek bildiğim yeteneğim, ufacık sağlık sorunlarını tedavi edebiliyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 15:14 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up