Telepati

Telepatinin Aşama ve Yöntemleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Telepati>Telepatinin Aşama ve Yöntemleri
SiLence 22:35 02.02.17
Telepatide bilgi alma yöntemleri kişiden kişiye değişmektedir,görüntü,içses,içten biliş olarak gelebilir alınacak olan bilgiler.Bu konuda önemli olan karşıdaki kişiyle(yani onun sistemiyle) temas sağlamaktır.


Telepati sayensinde sadece o anı değil,geçmişe ait doğru bilgileride alabiliriz.Bunun için gerekli olan sadece karşıda ki kişinin bu olayı düşünmesidir.Bu da çeşitli şekillerde rahatlıkla sağlanabilir.Bu aşama için vereceğim iki adet yöntem var;


1)Örneğin,bir suç işleyip işlemediğini öğrenmek istiyorsak,polislerden,suçlulardan bahsedebiliriz ,çünkü beyin sisteminde kavramlar kümeler halinde eşli durur,bu işlenen suçun düşünülmesine sebep olacaktır.


2)Telepat insanlar alıcı-verici olarak ayrılırlar fakat hepimiz aynı zamanda ikisine de sahibizdir sadece baskınlık vardır.Eğer karşıdaki kişiyle konuşamıyorsak verici özelliğimizi kullanarak düşünmesini sağlayabiliriz.


Gerekli anı,bilgi o an karşıdaki kişi tarafından işleme alındığında,düşünüldüğünde

sistemine o anki en kolay yöntemle giriş yapmalıyız,yanınızdaysa gözlerine doğruca bakabilirsiniz kaşların ortasına hedeflenerek,değilse gözlerinizi kapatıp yüzüne odaklanabilirsiniz,çok iyiyseniniz enerjisine odaklanarak bunu yine başarabilirsiniz.O anda kendi içinizle bağlantı kurmalısınız,bunu enerjilerin birliği esasına dayanarak yapmanız bu işi kolaylaştıracaktır.


Tüm bunlar sağlandığında ,görüş olarak alıyorsanız onun gözlerinden aynı anı kendi anızın gibi zihninizde canlanacak.Ses ise sizin içinizden konuşmanız gibi olacak,biliş ise sadece biliceksiniz tıpkı kendi geçmişinizden emin olduğunuz gibi.


Ephialtis

8 Basamak...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 15:10 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up