Telepati

Telepatide Alıcı-Verici - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Telepati>Telepatide Alıcı-Verici
SiLence 22:39 02.02.17
Alıcı
1-Alıcı süje, tamamen pasif kalmalı ve her türlü dikkati dağıtıcı meşguliyeti kovmalıdır. Başka bir ifade ile, düşüncelerini boşaltmalı ve düşünülmemiş bir içgüdünün onu hareket ettirtmesini, ilerletmesini, yazdırmasını, kendi etrafında döndürmesini beklemelidir.2-Dikkat, zihinden geçecek olana doğru yönelmiş olmalı, kendini hareket ettirecek sinirsel itmelerin fazla dirençle karşılaşmaması için vücudu serbest bırakmalı, ayaklara fazla yüklenmeden ümit içinde beklemelidir.3-Birçok fikir, birden ve aynı zamanda zihinde belirirse, aralarında birisinin diğerine galip gelebilmesi için onun güçlenmesini beklemelidir. ( en kuvvetli izlenimi almalı).


Verici

1 - Yerine getirilecek emri zihnen iyi canlandırıp parçalarına ayırmalıdır.


2 - Süjeyi çıplak bileğinden tutmalıdır.


3 - Düşüncelerini emrin ilk kısmı üzerine kuvvetle teksif etmeli, buna tekabül eden hareketi, kendisinde tekrarlaması gerekir. Örnek: İlerlemek için vücudunuzu öne doğru eğdiğinizi, sağ ayağınızı kaldırdığınızı kuvvetle düşünüyorsunuz.


4 - Bu ilk emrin yapılmasını bekleyiniz.


5 - İlk emir yapıldıktan sonra alınacak yöne göstererek yürümeyi düşününüz. Böylece giderek, parçalara ayrılan emirleri yaptırabilirsiniz: vücudunuzu öne doğru eğin: önünüze doğru ilerleyin; sağa dönün ilerleyin; durun; sağ elinizi kaldırın askıdaki şapkayı alın, gibi.


6 - Egzersizleri değiştirin.


7 - İlk çalışma celsesinde, celse idarecisi en baştan itibaren, en iyi süjeyi seçmek için telepatik emirleri verecektir. Ancak ikinci derste öğrenciler, nisbi bir güvenlik kazandıktan sonra metodun olumlu sonuçlarını görecekler ve ondan sonradır ki münavebe ile alıcı ve verici olacaklardır.Telepati'de Tıbbi ve Psikolojik Durumlar...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 15:09 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up