Telepati

Telepati Çalışmalarında Önemli Faktörler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Telepati>Telepati Çalışmalarında Önemli Faktörler
SiLence 22:40 02.02.17
Bazı faktörlerin telepatideki başarı üzerine oldukları gözlenmiştir.

1_Önce, bazı ilaçların telepati yeteneğini veya doğru bilme miktarını arttırdığı, bazı ilaçların ise bu miktarı azalttığı sağtanmıştır. Sodium Amytal ve bazı uyku ilaçları, değişik oranlarda bu yeteneği azaltmaktadırlar. Buna karşılık, cafein, deney doğru miktarını arttırmakta veya yukarıdaki ilaçların azalttığı miktarı normale getirmektedir. O halde iyi sonuç almak, dikkatli ve kavrama yeteneğini arttırmak istenirse kahve içilmelidir.


2_Telepatik yetenek bir yaradılış ve bir mizaç konusudur. Doğrudan, bilinçle ve zeka ile ilgili değil, bilinç üstü (bilinçaltının bir aşaması) ile ilgilidir. Fakat çok geri zekalı veya deli şahıslarla sonuç almak zordur. Bunun nedeni, onların dikkatlerini toplayamamalarıdır.


3_Alıcı ile verici arasında bir sempati, fikri ve duygusal bir uyuşma varsa çok iyi sonuçlar elde edilir.


4_Alıcı, deneyde hazır bulunanların sayısından ve özelliklerinden mütessir olur. Bu nedenle, ilk deneyler fazla kalabalıkta, alıcı ile sempatize olmamış yabancı kimselerin huzurunda yapılmamalıdır. Ancak ilerlemiş alıcılar için çevrenin tesiri azalır.


5_Verici göndereceği fikri, zihninde çok iyi ve açık olarak canlandırabiliyorsa ondan çıkan tesirler daha güçlüdürler. Onun için, emretmeye alışkın kimselerin ifadelerinde açıklık ve kesinlik olduğundan, genellikle iyi verici olurlar.


6_Alıcının ve vericinin buradaki rollerini ciddiye almaları başarının görünmesini, yeteneklerin gelişimini kolaylaştırır.Telepatik Sistem Akışı...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 15:08 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up