Tıbbı Nebi

Şeytanın kan hücrelerinin yapısını bozmasıdır KANSER - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tıbbı Nebi>Şeytanın kan hücrelerinin yapısını bozmasıdır KANSER
Sin 18:26 25.05.18
Şeytan'ın kanının hücrelerin yapısını bozmasından ötürü meydana gelen hastalıktır.

Eğer kanda iyice çoğalırsa kansere sebep olur. Kanserden kurtulmak için domates (likopen) yemelisiniz. GDO'suz domates yemeye devam ederseniz, kanserli hücreleri parçalar (çiğ yiyeceksiniz). Kanserli hücreleri maddelerinin enerjisi negatif olduğu için hemen tanır.

Kılcal damarlardaki kanserli hücrelere ulaşmak istiyorsanız "NAR ve KAKAO" veya "LİMON ve KAKAO" formülünü kullanınız (damar yollarını açar). Daha sonra domatese devam ediniz.

Kanserli hücreleri bitirdikçe, pekmez (üzüm, harnup) içerseniz eksik hücreler yerine tamamlanır. GDO'suz domates bulmanız zor. Çünkü virüs ülke GDO'suz tohumları neredeyse bitirdi. Amaçlarına ulaştılar.

KAKAO yok ise ÇİKOLATA aynı işlevi görür.

Domates çiğ olarak tüketilmelidir. Pekmez yemeklerden bir süre sonra içilmelidir. Pekmez, azar azar gün içinde içilir (Tek seferde yarım bardağı geçmeyiniz). Formüle kanser bitene kadar ara vermeden devam ediniz (Pekmez'in yan etkilerine katlanınız, içtiğiniz pekmezi hemen tuvalete boşaltmayınız. Çünkü pekmez ishal yapar.)
Kanser ayrıca vurutik bir durumdur.
Şeytanın kan hücrelerinin yapısını bozmasıdır KANSER

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havasokulu 08:49 29.05.18
Rahmetli annaneniz ovalaya ovalaya tarhana yaparken, amaaan boşver deyip, tarifini bi kenara yazmadınız ve marketten hazır çorba aldınız ya… İşte maalesef o nedenle GDO’dan kurtulamazsınız. Ne verirlerse, onu yiyeceksiniz. Zahmet edip sütlaç yapmadığınız için, katkı maddeleri belirsiz, mısır şuruplu gofretleri kemiriyor sizin oğlan… Mis gibi ıspanaklı böreğe hamur tutmayı öğrenmediğimiz için, burger bağımlısı oldular, sanırsın bonzai’dir, yemezlerse kriz geçiriyorlar. Ambalajlı ürünü şehirleşme, tahin-pekmezi köylülük, vıcık vıcık yağ fışkıran kremayı modernite zannettiğimiz için, sumo güreşçilerine döndü çocuklarımız… İlkokul çağında merdiven çıkarken tıkanıyorlar. Mutfağımızı abuk sabuk şeyler istila ettiği için, memleket komple kabız… Tonla para verip, meyveli yoğurt saçmalıklarından medet umacağımıza, zor mudur evde kabak tatlısı yapmak!!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Anka58 16:33 29.05.18
zafer038 13:45 27.06.18
extra bu konuları paylaşanlardan alllah bin kez razı olsun. yüzeysel deil yine bu konulardada derinsel okuyunuz sırları göreceksiniz o zaman tekrar teşekkürler. ayrıca domatesin ust salkımdan kopan kısmı cogunluk yemek yapılırken atılan kısım .atmayın o kısmı kullanın ve tuketin .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi