Tıbbı Nebi

Umutsuz Durumlarda Okunacak Esmalar - Tıbbı Nebi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Tıbbı Nebi>Umutsuz Durumlarda Okunacak Esmalar - Tıbbı Nebi
Sin 11:06 04.07.18
İşler istenildiği gibi olmadığında asıl sıkıntı kapıyı çalar. Umutsuzluk. Moral bozukluğu. Bunlar ruha ve bedene zehir saçar. Direnci kırar. Olacak olanları da bozar. Böyle zamanlarda ayrıca beynin işlevlerinde kodlamalar olur. Zayıflık gibi komutlar beyne ulaşır kaydedilir. İstikamet hep beynin verdiği komutlar ile kısıtlanır. Zira umutsuz olmak sadece zehir saçmadı. Aynı zamanda beyne yazılım attı. İnanç ne ise beyin o yönde kodlanır. İlk bunu insan yapar ve sonra beyin bu aldığı komutu sürekli kişide aktife eder. Kişi kendini aşamadığı sürece bu devam eder gider.

Beynin bu yönde anlamsız komutlar almasına mani olabiliriz. Özellikle umutsuz vakalarda yanlış kodlamayı siler ve yerine yapıcı bir yazılım atarız. Bilincin şartlanmasını değiştiririz. Yapmanız gereken çok basit. Yusuf 87. ayette Allah ‘Ey oğullarım! Gidin Yûsuf’u ve kardeşini araştırın. Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah’ın rahmetinden ümidini kesmez.’ Çare yollarını göstermiştir. Moral bozukluğu-umutsuzluk gibi durumlar için anatomi ilmi ile beynin yanlış algılarını izole eder. Moral ve çare için kendimizi yeniden yapılandırırız. Vereceğim çalışmayı en az bir ay devam etmeniz gerekir. İlk okumada moralsizlik yerini morale ve cesarete sevk ederken hemen istediğim oldu sanıp okumaları es geçmeyin. Zira beyin normalde tam etkiyi en az 21 günde alır. Bu nedenle devam etmeniz çokça iyi olacaktır. Yapılması gereken çalışma şudur:

‘Sağ dize sağ el konur ve 200 kadar ‘Rahman Basıt’ Esmaları okunur’

Okumalarda ya veya el eki yok.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
rumeym 14:57 27.03.19
Hocam kaç kez okuyacağiz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 14:16 28.03.19
allah razı olsun tesekkur ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Hikmetsever 14:38 16.01.20
rumeym Nickli Üyeden Alıntı:
Hocam kaç kez okuyacağiz
yanılmıyorsam günde 200 kez 21 gün boyunca (diye anladım)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sugarman 17:12 16.01.20
Bu konuya ilk defa denk geldim. Rabbim kısmet ederse başlarım. Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi