Vefk & Tılsım

Eve Asılıcak Bir kaç Tılsım - Levha - Şifa - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Vefk & Tılsım>Eve Asılıcak Bir kaç Tılsım - Levha - Şifa
Celcelutiye 01:48 19.05.18
Herkes kendi dünyasında dualar-ayetler-sureler-esmalar okur.Davet eder yada etmez ruhaniler gelir ama ulvi ama sufli Bu tılsımları ya bi fotografçıda yada fotograf kağıtı alıp kırtasiyede bastırıp evinize ya da odanıza koymanızı tavsiye ederim.Müslüman bir taifenin onayından geçmiştir hepsi gönül rahatlıyla bastırıp asabilirsiniz.Mesela Fatma annemizin eli ve üzerinde bir kaç tılsım vardı kaldırmamı istediler.Hz Fatmanın eline hiçbir tılsım yazılmıaz diyede uyardılar.Kenzul Arş duası ve vefkleri vardı.İşin ehli olmadıkça Vefk yazıp duvarlara asma kapı açarsın ruhanilere dediler.Odadaki Osmanlı mührünün,Melek şeklindeki bibloların size manevi alemde ve ruhaniler odanızda sizi yardım etmek için geldiklerinde hiçbir faydası yoktur.Bunun yerine Mührü şerifi assak daha hoş olmaz mı ? Onu jpeg formatı değil 40-50 liraya basılı ve tablo halini internette bulabilirsiniz..Sizin göz zevkinizden başka he biblo ve heykellerin zararı bile vardır hele ki nazar boncuklarının aman aman Bu tabloları bastırıp asmanızı evinizi-odanızı renklendirmenizi tavsiye ederim.Sufli varlıklar sevmez böyle tabloları orda kalıcı olarak durmak istemezler çünkü davasına ters elemanın Onlar isterki her yer nazar boncuğu olsun nazar ayeti unutulsun nazar boncuğundan medet umulup gizli şirke düşülsün..Bu tabloları ve tılsımları teberrüken asın sizi koruyacak manasıyla değil.He içinde yazılı olanların yüzü suyu hürmetine Cenabı Hakk sizi ve evinizi korumaya alır orası başka ama manevi alemde eviniz odanız hoş gözüksün..Firavunun bile kapısının üzerine Besmele yazılı olduğu için Cenabı Hakk helak etmek için beklemiştir.1 besmelenin yüzü suyu hürmetine..


Hilye-i Şerife
Her kim onları yükseğe kaldırıp bakarsa ve bana muhabbetle bağlanırsa Allahu Teala ona cehennemi haram kılar, o kişi kabir azabından emin olur. Mahşer günü çıplak olarak haşre girmez, sırat köprüsünü yıldırım gibi geçer ve benimle birlikte cehennete girer. O kişi yönetici ise muradına erer. Allahu Teala ona düşmanlarına karşı yardım eder. Butün şeytanların şerrinden korur. Her korkusundan emin olur. Her kim bunları yanında taşırsa Allahu Teala And cennetlerini ona konak yapar.

Ulemanın beyanına göre içinde Peygamber Efendimiz (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)’in cemal-i şerifi bulunan eve felaket uğramaz, şeytan ve fakirlik girmez, ateşte yanmaz. Üzerinde taşıyan kişi her türlü müsibetten korunur. Ömür ve devleti uzun olur. Ahiret belalarından emin olur. Her ne niyetle kırk gün okursa muradı hasıl olur. Ölümden sonra kefenine koyduan kabir azabı görmez. Yetmiş melek ona dua ve istiğfar eder.
Osmanlı döneminde her konakta veya evlerde mutlaka bulunurmuş.Maddi manevi belalardan korunmak amacı ile de asılırmış evlerde.Bununla ilgili şöyle bir olay yaşanmış.Osmanlının son dönemlerinde İstanbul'da yangınlar sık sık görülüyormuş.Tesbit etmişler ki yangınların olmadığı konaklarda ve evlerde Hilye-i Şerifeye rastlamışlar.
Altın Silsile-i Tılsımı
Kara Büyü ve Cinlerden korunmak Rızık ve Bereketi Çekmek için eve asılır.


Allahü Hak Tılsımı (Mührü Şerif Hicab)

Kara büyü,sihir, cinler ve kazadan beladan tüm kötülüklerden korunmak için asılır.


Teberrüken asılır,Bereket ve koruma ayetleri içerirNadi Ali Tılsımı Bereket ve Rızık çeker Büyüden korur.
Bu tılsımın “Nadi Aliyyen” şeklinde duası vardır.Bu tılsımı kullanmayı bilen 2 dünyada saadet yaşayacağı rivayet edilir sorun şu ki ben bilmiyorumHastalara şifa için
Kadiri Tarikatından Şeyh Ubeydullah hz.’leri hastalara verdiği suya atılan kendi el yazmasıdır.Diyeceksiniz ki fotokopiyi suya atmak ne fayda vericek ? Bunu yazıcıdan yazdırın ayarı yapabiliyorsanız yavaş yazdırın bozmadan çıkartsın.Sayfayı 2ye bölüp kesin 2 tanedir bu resimde bilgisayardan ayarladım.Yazdırdınız diyelim işin sırrı burda başlıyor : Bütün fotokopi eserlere 1 Fatiha 3 İhlas 70 tane Bismillahirrahmanirrahim Elif Lam Mim okuyup her seferinde nefes ederseniz aslı gibi olur.Bu bilgi Şeyh’in kendisinden geldi.Hiçbir yerde bulamazsınız büyük ihtimal bu bilgiyi Bu sayfadaki diğer tılsım ve tabloları evinize asmadan bütün hepsini yazıcıdan yavaş hızda yüksek kalitede ayarlayıp yavaş yavaş çıkartmanızı sonra masanın üzerine hepsini serip tek uygulama ile hepsine nefes etmenizi tavsiye ederim.. He unutmadan şişenin içindeki kağıtı çöpe atmicaksınız ya kurutup yakıcaksınız yada denize bırakıcaksınıız..MÜHRÜ SÜLEYMAN


Yukarıdaki mühür eğer yüzüğe kazınır ve taşınırsa cinler itaat eder. Safran mürekkebiyle yazılır ve taşınır ise cinler uzaklaşır. Yazılıp suyunun içilmesi ve taşınması sara hastalığı olana şifa olur. Ayrıca davetlerde kullanılmasında büyük faydalar vardır.Aslında benim hayatta gözle görülür derecede faydasını gördüğüm sahih tecrübe ettiğim vefkler var fakat başka bir kaynaktan almıştım ve ortasında reklam var.Hiç bi sayfada paylaşacağımı düşünmediğim için hepsi reklamlı reklamlı duruyor öyle İlerleyen günlerde bir kaçının temizliyebilirsem pc'de faydasını gördüğüm vefkleri ekliyeceğim..Saygılarımla

Bazı resimlerin önizlemesini kaldırdım çözünürlüğü yüksek olduğu için ekrana sığmadı telefondan girenler kulağımı çınlatmasınlar diye bu şekilde yaptım linke tıklayıp açabilirsiniz..


Kitaplar ve Tecrübeler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
everex 03:44 19.05.18
Allah razı olsun safran mürekkebine pamuğu batırıp üstünden sürüp sonra 1 fatiha 3 ihlas 70 besmele elif lam mim okuyup nefes edersek daha etkili olur kanaatindeyim Paylaşım için allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
acar 06:16 20.05.18
Emegine yuregine saglik beim evimdede bunlar asili hic bir zaraini gormedim aksine faydasi oldu hemde fotokopi olarak vakit bulup safran veya hind kalemi ile yazamadim yalnizca tutsuledim ve seffaf dosyaya koyup astim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Çınar 16:07 01.06.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mührü süleyman gümüş yüzüğe mi nakş edilmesi gerek
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 16:15 01.06.18
Çınar

safranla kağıta çizebilirsiniz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
babakar 13:40 16.08.18
Nadi Ali Duası ( Her türlü dilek Her türlü sıkıntı için)

Allahümme salli alâ Muhammedin ve alâ ali Muhammedin.

Bismillahirrahmanirrahim. Nâdi Aliyyen mazharal-acâib tecidhu avnen leke fin nevâib. Küllü hemmin ve gammin seyencelî bi-nübüvvetike ya resulallah

ve bi velayetike yâ Ali yâ Ali yâ Ali. La feta illa ali la saif illa zülfikar.

1.Büyük sorunlar için her gün 11 defa okuyun.

2. Eğer hedefe ulaşmak istediğiniz bir dileğiniz varsa ve her şeyi elde etmek için, günlük 66 kez okuyun.

3. Bir kişi çok hasta ise ve Doktorlar bile umudunu kesmişse, o zaman yağmur suyuna 7 kez okuyun. ve hastaya içirin.

4. Cin saldırısına uğramış kişiye 15 kez okuyun ve su serpin.

5. Eğer çok kötü bir durum ve zorluk var ise, taze gusül abdesti alın ve 1000 defa okuyun.

6. Bir şey için birini gönderdin ve iyi bir cevap alman gerekiyorsa, üç kez okumak ve kişilerin kulağına üfle O iyi bir haber ile dönecektir.

7.Cezaevinde tutuklu kişi için veya lekelenmiş ismini temize çıkarmak için günlük kırk kere okumalısınız.

8. Eğer vb bir mektup veya uygulama bir cevap bekliyor o zaman p yönünde yüz okuma size yatsıdan önce bir cevap bekliyor yerden dantel ve bu 65 kez okundu.

9. Zenginlik, Allah’ın gaybından gelen hazinelere ulaşmak ve Bereket için her gün 91 kez sabah namazdan önce okuyun.

10. Bir düşman ya da kötü rakipleri itaatkar hale getirmek için,zihinde onu düşünerek, üç gün boyunca 18 kez okuyun.

11. Sevgili Resul (s.a.v) görmek için, taze abdest ve hacın üç türlüsünü yapmak.

12-yatsıdan sonra, 100 kez salavat 500 kez Nadi Ali duası ve bir kez daha yüz salavatı şerif okuyun. Sonra abdestli uyuyun. Eğer samimi iseniz inşaallah, sen Resulullah (s.a.v) göreceğiz.

13-Borçları ödeyebilmek için her namazdan sonra 22 defa okunur.
14-İstekler için cuma gecesi 14 defa öncesinde 100 salavat her birde hedefini söyle salavat:”Allahümme salli ala Muhammed ve ala ali Muhammed”
15-Mülkiyet almak için sabah namazdan sonra 9 defa okunur.
16-İdrar sorunu için 7 defa
17-Kolay doğum için 5 defa

Nadi Ali Kebir

Bismillahirrahmanirrahim

Nâdi Aliyyen mazharal acâib, tecidhu avnen leke fin nevâib. Lî ilallâhi hâcetî ve aleyhi mu’avvelî, kullemâ emartehu ve rameytu munqazî .Fi zillillâhi ve yuzlilillâhu lî. Ed’ûke kulle hemmin ve ğammin seyencelî.

Bi azametike yâ Allah. Bi nubuvvetike yâ Muhammed. Bi vilâyetike yâ Aliyyu yâ Aliyyu yâ Aliyy. Edriknî, bi hakkı lutfikel hafiyy. Allâhu ekberu ene min şerri a’dâike berî. Allâhu samedî, min indike mededî ve aleyke mu’temedî. Bi hakkı iyyâke na’budu ve iyyâke nesta’în.

Yâ ebel ğaysi eğisnî. Yâ ebel Haseneyni edriknî. Yâ seyfellâhi edriknî. Ya bâbellahi edriknî. Yâ huccetellâhi edriknî. Yâ veliyallâhi edriknî. Bi hakkı lutfikel hafiyy. Yâ kahhâru teqahharte bilqahr, vel kahru fî kahri kahrik. Yâ kahhâru yâ kâhiral aduvv. Yâ velliyel vâli. Yâ mazharal acâib. Yâ Murtazâ Ali.

Rameyte men beğa aleyye bi sehmillâhi ve seyfillahil qâtil. Ufevvizu emrî ilallâh. İnnellâhe basîrun bil ibâd ve ilâhukum ilâhun vahid. Lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm.

Edriknî yâ ğiyâsel mustâğisîn. Yâ delîlel mutehayyirîn. Yâ emânel xâifin. Yâ mu’înel mutevekkilîn. Yâ râhimel mesâkîn. Yâ ilâhel âlemîn, bi rahmetike ve sallallâhu alâ seyyidinâ Muhammedin ve âlihi ecma’în. Vel hamdu lillâhi rabbil âlemîn.

Anlamı:

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

Çağır Ali’yi;(zira o,) olağanüstü işlerin mazharıdır. Çağır ki, zorluklar anında onu kendine bir yardımcı bulasın. Benim Allah’tan bir dileğim var ve ona dayandım. Seni çağırıyorum ey Ali! Bütün hüzünlerim ve kederlerim yok olsun diye.

Ey Allah’ım, senin azametin; ey Muhammed, senin nübüvvetin ve ey ali, ey Ali, ey Ali, senin velayetin hürmetine! Bana yardım et, gizli lütfunun hakkı için! Allah (her yüce vasıftan) daha büyüktür. Ben düşmanlarından uzağım. Allah’a güveniyor, ondan yardım diliyorum. (Ey Allah’ım! Namazlarda okuduğumuz) “Yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz” cümlesinin hakkı için.

Ey yardımın babası, bana yardım et! Ey Hasan ile Hüseyin’in (as) babası, bana yardım et! Ey Allah’ın kılıcı, bana yardım et! Ey Allah’ın velisi, bana yardım et! Gizli lütfunun hakkı için, ey alt edici, sen alt edici yanınla alt ettin ve alt edicilik de senin alt ediciliğinin alt ediciliğindendir.

Ey alt edici, ey düşmanları alt eden ve ey sevenlere sevgili olan! Ey olağanüstü işlerin mazharı! Ey Murtaza Ali! Bana karşı saldırıya geçen azgınlara karşı Allah’ın okunu attın ve Allah’ın öldürücü kılıcı ile onları helak ettin! (O halde) işlerimi Allah’a havale ediyorum. Hiç kuşkusuz Allah, kullarını gözetendir ve ilahınız da tek ilahtır. Ondan başka ilah yoktur; bağışlayan-esirgeyendir.

Yetiş bana ey medet umanların mededi, ey şaşkınların kılavuzu, ey korkanların güvencesi, ey kendisine tevekkül edenlerin yardımcısı, ey miskinlerin acıyanı ve ey âlemlerin ilahı (olan Allah’ım)! Rahmetin hürmetine (sesimi duy)! Allah, efendimiz olan Muhammed’e (saa) ve onun Ehlibeyt’inin (as) tamamına salât göndersin. Tüm övgüler âlemlerin Rabbi Allah’adır

Kaynak:Nadi Ali Duası Kebir kitabından
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
artung 01:31 29.01.19
vefk leri bekliyoruz üstadım

hastalara şifa olan kaç gün içilecek onu da yazar mısınız lütfen
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 01:47 30.01.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam vefkleri bekleriz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 07:46 30.01.19
El Kindi

vefkler değilde bi derleyebilirsem herkesin yazacağı suflilerden korunmak için bir kaç ayet mühür ve tılsımat paylaşacağım inşaAllah,vefki yazma saati,detayları,görevlendirmesi,virdi,azameti herkesin yazacağı ve çalıştıracağı şey değil..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 11:28 30.01.19
Celcelutiye

O da olur hocam ,rızk ve bereketi de unutmayın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5  ... Sonuncu