Vefk & Tılsım

Herkes kendi muskasını yazsın.. - Sayfa 8 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Birinci ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18  ... Sonuncu
Vefk & Tılsım>Herkes kendi muskasını yazsın..
zeynom 19:01 20.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Celcelutiye Beyitlerinin yazılması – havaslarıBu yazımlar baka baka herkesin yapabileceği şeylerdir..Tütsü yazıyorsa muhakkak tütsüleyin hemde bol bol kağıda yayılsın sonra streç filmle 7 kat sarıp deri kaplayıp bi iplik terzide dikip taşıyabilirsiniz

Daha ilginç havaslar vardır fakat ehline öğretilmesi konusunda ciddi uyarılar var,şimdilik bunlar yeterli..
Çok açıklamalı cesaret verilerek yardım tesekkurler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 21:15 20.10.19
Carter Slade Nickli Üyeden Alıntı:
Hocam celcelutiye beyitlerini yazarken direk oldugu gibi harekelerle beraber mi yazacaz yoksa sadece harflerimi?
Allah razı olsun sizden
Kuran ayeti olmadığı için olduğu gibi harekeleriyle yazın

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Carter Slade 22:09 20.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Kuran ayeti olmadığı için olduğu gibi harekeleriyle yazın
Teşekkür ederim hocam bide celcelutiye okuma konusunda beni yönlendirirmisiniz? Nasıl başlamalıyım?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ishak41 23:46 20.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Görevlendirme kısmını anladım zatende bu anlattığım kadarına görevlendirme gerekmez,ilerleyen günlerde bu yolda ilerleyen güvendiğim kişilere öğretirim. Ulvi sufli aynı şekilde görevlendirilir konusu açılıp umuma paylaşılacak birşey değildir fakat bu anlattıklarım için zaten gerekli değildir.. size vefki yazın enerjisi ile uyumlanin derken ben cubbeme huruf-u mukatta harflerini yazıyorum takkeme 5 köşeli yıldız işliyorum sadece renklerin bile enerjisi vardır,kaldı ki harflerin remizlerin enerjisi çok daha yüksektir bunlar bedene işlensin diye yazdım konu direk görevlendirmeye geldi gorevlendirmeden önce azamet hazırlamalı görevli müvekkelleri eklenmeli etrafına onu soran yok celcelutiye diğer beyitler konusunda emin olamadım onların vird olarak havaslarini paylaşıcam ilerleyen günlerde
Cok tesekkur ederiz hocam kendimizi biraz yetiştirebilsek inşeallah azamet hazırlama ve görevli müvekkel eklenmeleride sorarız biz bi çırak olabilelimde inşeallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 23:46 20.10.19
Carter Slade Nickli Üyeden Alıntı:
Teşekkür ederim hocam bide celcelutiye okuma konusunda beni yönlendirirmisiniz? Nasıl başlamalıyım?
Kubilay aktaş celcelutiye kitabını edinip okumani tavsiye ederim öncelikle,içeriğini iyice bilelim

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Burdan bakarak okuyabilirsin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Rojda 04:18 21.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Bu konuda bi eksik gördüm yazdım,umarım ihtiyaç halindekiler faydalanır..

*Öncelikle şunları söyliyeyim ne yazarsanız yazın ihlasla yazın yazdığınız esmaya ayete beyite harfe nazar ederek yazın,hepsinin canlı olduğunu bilerek,hepsinin görevlisi olduğunu bilerek yazın.. (Hatta yazdığınız kelamdan Cenabı Hakk mahlukat yaratır..)

*Ben herkesin yazabileceği tarzda şeyler paylaşmaya çalıştım,safranla yazılır yazanı safranla yazın,herhangi bi mürekkep belirtilmeyen tükenmez kalem bile uygundur..

*Ne yazarsanız yazın öncelikle bi boş kağıda denemesini yapın günü saati önemli değil yazarken ki eksikleri görün..deneme yapın yani


*Allah kelamı Kuran ayetleri yazarken şeddeleri yazmayın.

*Her yazımdan önce 2 Rekat Allah rızası için namaz kılın yerinizde kalkmadan 1 fatiha 3 ihlas okuyup : Allahım okuduklarımdan hasıl olan ecri ve sevabı öncelikle Peygamber Efendimiz(S.a.v.)'e , Gavsı Azam Abdulkadir Geylaniye ve Havas ilmi yazılırken nelerden izin ve yetki alınıyorsa oralara hediye ettim sen vasıl eyle kabul eyle haberdar eyle Ya Rabbi.. diye bitirin..

Yazım bittikten sonra 2 rekat şükür namazı kılıp amelinizi 2 namaz arasında yapmış olun..

*İlerleyen günlerde bi kardeşiniz size bir sıkıntısını anlatırsa sizde vesile olması nedeniyle birşey yazarsanız birşey talep etmeyin,verirse alın..

*Olurda para vermek istiyor karşınızdaki kesinlikle amelin içinde alacağınız parayı düşünmeyin günlerce emek çöpe gider batıl olur..Günümüzde en çok yaşanan sıkıntı budur çoğu kişi farkında değil..

*Yazarken Nazar ederek güzel duygularla yazın amelde şüpheye düşmeyin,eğer eline kağıtı kalemi alıp masa başına geçiyorsan zaten Allah izin vermiştir vesveseyi atın bi köşeye..Cümleniz şu olsun ;Allah izin vermese zaten şuan yazmaya çalışmazdım demekki izin veriyor..Hatalar olur ama kimse anasının karnından yazarak çıkmadı kendinize vakit tanıyın zamanla gelişir bu istidadlar

*İlk yazdıklarınız çok güçlü olur çünkü inanarak ihlasla her harfe nazar ederek yazarsınız ilerleyen zamanda bunu kaybetmeyin..İlk kılının namazları hatırlarsınız bir de seneler sonraki namazları..Aslında her vakit aynı kapı açıktır fakat alışkanlığa dönüşmesin,tütsü yakın abdest alın kendinizi bi moda sokun yani,ne görürseniz onu yazıcaksınız zaten çok farklı şeyler istemiyoruz sizden ama bulmaca çözer veya sulu boya yapar gibide olmasın önce siz inanın yazdığınıza..

*Oruçlu yazılanlar daha tesirli olur fakat şart değildir sadece haberiniz olsun,Pazartesi perşembe oruç tutup imsak saati yazılanları önce namazınızı kılıp sonra yazmaya başlayabilirsiniz..

*Paylaştıklarımın hepsi bi muskanın içinede girer fakat ilk vakitler için aşure yapmayın gramajlı a4 kağıdına arkalı önlü yazabilirsiniz fakat dediğim gibi herşeyden biraz olsun diye ilk amelden çorbaya çevirmeyin..(İlerleyen günlerde a3'e de yazıcaksınız inşaAllah ama vakti var zamanla..)

Dipnot: A4 kağıtı çok ince olursa yazdığınız arka sayfaya geçer yine karışır biraz gramajlı olsun ama çok kalın olursa katlanmaz,kırtasiyeye gidip bir kaç kağıtı elleyin kafanıza göre 2şer 3er tane alın deniyeceksiniz..Kimsenin yaptığı ilk yemek çok güzel olmaz zamanla güzelleşir bunlar detaydır sadece..

Herkesin yazabileceği şeyler paylaşıyorum,lütfen tek tek bu ne zaman o ne zaman bunda safran yazmıyor kurşun kalem olur mu gibi sorular sormayın..

**İnternette bi tılsım gördük veya tılsımı yazan kişiye ulaşma şansımız yok ve bunun gününü saatini bilmiyoruz hesapliyamıyoruz ne ne zaman yazılır bilmiyoruz diyelim ; Hepsi için sabah imsak vakti güneş doğana kadar iyidir..Günü ve saati yazmayanların hepsini imsak saati yukarıda bahsettiğimiz şekilde başlayın.. (Saatlerin günlerin önemi tabiki vardır fakat bu paylaştıklarımda imsak vaktide yazabilirsiniz)

*Bir tılsım,daire,vefk,mühür vs 'de önce çizgileri çizin sonra içini doldurun,önce yazıp sonra çizgileri çizmeyin yani..

*Yanlış yapmaktan korkma yazmaya başlarken önce niyet et sonra "Bismillah Ya Allah" diyip başla..Yanlış yazsanda birşey olmiyacak korkma..Yanlış yazdıklarını imha etmek için ya denize at ya toprağa göm biriktir bi köşede dursun..

*Dedik ya bunları yazarken kendinizi bi havaya sokun ritüel gibi olsun diye bu vakitte dünya kelamı konuşma,telefon çalsa açma,kapı çalsa gitme veya hepsini yap tekrar baştan başla..Amelin ortasında çok telefonum çaldı yarım bırakmak zorunda kaldım hepsini tekrar başladım sonra..Kendinizi bi kaç dakikalık dünyadan soyutlayıp yazın bunları..

*Mesela negatif enerjiler için olan yuvarlak tılsımı yazıp suya atıcaksın veya kapıya koyacaksın ya yazdıktan sonra streçle al takkenin içine baş örtünün içine koy bakalım..Senin yazdığının enerjisini bi talim et..Sıkıntın var ise sağ elinle tutup kalbinin üzerine bastır biraz Mekan koruması dediğimiiz kare tılsımatı yaz kafana koy bakalım ne hissediceksin

Kim “Be” harfini Esma-ül hüsnadan ilk harfi Be ile başlayan isimlerle birlikte daire şeklinde yazar ve üzerinde taşırsa, taşıyan kimsenin rızkı dar ise Allah c.c. onun rızkını genişletip kolaylaştırır.
Örneğin: Aşağıdaki dairenin ortasına rızkın dar olan kişinin ismini yazar ve daireyide aşağıdaki şekilde tamamlarsın. Yazılacak dairenin şekli budur:
Vefkler & Tılsımlar

SAFRANLA YAZIN Bunları hem muskaya ekleyin,hem büyük bi sürahi veya 1.5 litrelik suyun içine atıp için,hemde ikisinide ister yan yana ister alt alta imsak vakti yazıp katlayıp streç filmle sarıp evinizin içinde tuvalet dışındaki her kapının eşiğine sıkıştırın koyun..


Bu zamana kadar hep büyücüler kirişlere birşeyler yazıp koyardı artık biz hayır üzere tılsımatlar koyalım oralara inşaAllahBunu muskanıza ekleyin,İmsak vakti güzeldir..


Dosyalarınız arasına kaydedin yarın bi gün baş ağrısı olur talim edersiniz..Muskanıza koymayın baş ağrısı olursa yazıp takke içine koyarsınız
SAFRANLA YAZIN
Celcelutiyenin 7’li ve 8’li hatemidir,7 hatem yeni yaratımlar içindir 8’li hatem sonsuzluğu temsil eder.Rızık için 7’li hatemse korumak için 8’li hatemdir.Fakat çok detaya girmicez ben bunların ikisinide sabah imsak vakti safranla yazıp 7’li hatem için bereket 8’li hatem için koruma niyetiyle yazıp dış kapınızın eşiğine içeriye streç filmle sarıp koyun..Bunu koyduktan sonra kapının eşiğine basmadan içeriye girin..

**Yazmaya başlamadan muhakkak niyet edin ,Yazarken önce çizgileri çekin,vefk yazarken çizgiler sağdan sola çekilir..Kağıtı çevirip çizin çizgilerinizi..Remizleri yazarken sağ üstten başlayıp sola doğru gidin,aslında yazarken özel bi namazları virdleri kokuları vardır fakat siz sadece " Bismillah Ya Allah" diyip yazmaya başlayın..


Bunları üzerinizde taşımak için yazabilirsiniz fakat güdük(eksik) olur amel bunun etrafına Celcelutiyenin 7 müvekkelinin adı yazılır,niyete göre bazı harfler işlenir en alta,azamet,davet derken üzerinizde taşımak için meşakkatli ve 7 günlük bi süreçtir ben sadece evinin kapısına koyup eve girenin niyetinin dahi değişebileceği şekilde veriyorum size çünkü diğer kısım beni çok uğraştırır,ali kardeş bunu nasıl görevlendircez,bana azamet yazsana yazıları bitmez bu kadarı yeterlidir şimdi..


İlmi çalışma içinde olanlar - Hurufların bedene işlenmesi
Aslında doğduğumuzda islam üzere ve vücudda bütün hurufatlarla birlikte doğarız,yaşantımız üzere bu harfler bozulur..Bu vefkleri görevlendirmeye gerek yoktur,sadece vefklerin oluşturduğu enerji bedenimize işlensin,vücudumuzda açılmamış bozulmuş kapılar letaifler onarılsın istidadlar açılsın..


Her harfin günü vardır,Bu ilimlerde ilgilenen kişiler bu harfleri aşağıdaki tablodan bakıp Pazar günü sabah imsak saatinde namazdan sonra başlayıp tek tek yazsın 7 günde biter.Bu huruflar bedeninize işlenmesi için yazıyoruz sadece yazdığınız hatem için niyet edipyazın başka niyet etmeyin,bu hatemler bedeninize işlensin..

Örn : Niyet ettim Fe harfinin 7'li hatemini yazmaya..

Pazar: Fe
Pazartesi:Cim
Salı: Şın
Çarşamba:Se
Perşembe:Zı
Cuma:Hı
Cumartesi:Ze

Bu eee hoca bize vefk verdin görevlendirmedik diyeceksiniz ? Bunları Pazar gününden başlayarak safranla yavaş yavaş yazın,(Safran şart değil ama benim talim ettiğim enerji alanı daha yüksek oluyor o yüzden safranla dedim) şeffaf cetveliniz olsun artık vefk yazarken ki kurallara öğrendiniz sağ üstten başlayarak Bismillah Ya Allah diyip yazın her gün imsak vakti namazdan sonra 1 tanesini yazın..Bunların üzerinizde taşıdıkça açılır ve sizde daha önce görülmemiş eğilimler olabilir..

En altınada bunu imsak vakti dilediğiniz gün yazın,10 adet hurufu mukatta harfleri vardır bunlar bedeninize yani (Muskanıza) işlensin inşaAllah,Tavsiyem SAFRANla yazılması fakat şart değildir


SAFRANLA YAZIN


Bu aslında mekan korumadır fakat muskanızın içine safranla yazıp eklerseniz
güzel olur,imsak vakti

Önce içinin çizgilerini çekin köşelere dikkat edin,sonra içindekilerin adını yazın,en son yıldızdan başlayarak sağdan sola remizleri yazın,acele etme kağıtı çevirip yaz.. safranla yazın


SAFRANLA YAZIN

Büyü bozma - el yazısı için kusura bakmayın Çok farklı metodlar vardır ama okurken daraltırlar,amel ederken vesvese verirler yazıp suyunu içmek benim gördüğüm herkesin yapabileceği birşey..

Aynı anda birden fazla vefki üzerimde taşıyabilir miyim? Farklı konu veya aynı konusa ki iki ayrı vefk gibi...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 04:47 21.10.19
Rojda Nickli Üyeden Alıntı:
Aynı anda birden fazla vefki üzerimde taşıyabilir miyim? Farklı konu veya aynı konusa ki iki ayrı vefk gibi...
Görevlendirme yapan kişi belirtirse sorun olmaz.Diger türlü çarpışabilirler - çatışabilirler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Rojda 09:39 21.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Görevlendirme yapan kişi belirtirse sorun olmaz.Diger türlü çarpışabilirler - çatışabilirler
Rica etsem biraz daha açar mısın konuyu görevlendirme yapan kişi belirtirse derken?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 12:53 21.10.19
Rojda Nickli Üyeden Alıntı:
Rica etsem biraz daha açar mısın konuyu görevlendirme yapan kişi belirtirse derken?
Vefkin görevlisi olur ulvi - sufli

Görevi verirken sen kendi işine bak gerisine karışma denirse ikiside sorunsuz çalışır.

Bi tanesine bedeni koru dersen başka bi ruhaninin giriş çıkışına izin vermez.

2 asker düşün görevi veren birbirlerine surtusmiyecekleri şekilde görevlendirilir.Nasil olsa görevlendirmeyi sen yapmiyon yapana söyle,üzerimde başka bi vefk var sorun olur mu de

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aleko18 14:23 21.10.19
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Vefkin görevlisi olur ulvi - sufli

Görevi verirken sen kendi işine bak gerisine karışma denirse ikiside sorunsuz çalışır.

Bi tanesine bedeni koru dersen başka bi ruhaninin giriş çıkışına izin vermez.

2 asker düşün görevi veren birbirlerine surtusmiyecekleri şekilde görevlendirilir.Nasil olsa görevlendirmeyi sen yapmiyon yapana söyle,üzerimde başka bi vefk var sorun olur mu de
hocam Cia Ajanı gibi çalıştırıyorsunuz kendi aralarında Kim neden kavga etsin bu Tribün kısmını bizimle paylaşırmısınız?

Varlıklar Aralarında Ki çatışma Neden Olur ?

---------- Post added 21.10.19 at 14:24 ----------

Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Vefkin görevlisi olur ulvi - sufli

Görevi verirken sen kendi işine bak gerisine karışma denirse ikiside sorunsuz çalışır.

Bi tanesine bedeni koru dersen başka bi ruhaninin giriş çıkışına izin vermez.

2 asker düşün görevi veren birbirlerine surtusmiyecekleri şekilde görevlendirilir.Nasil olsa görevlendirmeyi sen yapmiyon yapana söyle,üzerimde başka bi vefk var sorun olur mu de
en güzel kısımları celculiyete hocam açıklıyor allah razı olsun üsküdarda Onunla çay içmek isterdim açıkcası ?feyzlenelim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Birinci ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18  ... Sonuncu