Vefk & Tılsım

Yıldızları barıştırmak üzerine; - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Vefk & Tılsım>Yıldızları barıştırmak üzerine;
Marduk 21:04 18.05.19
Yıldızları barıştırmak üzerine;İki kişi arasında anlaşmazlık, uyuşmazlık varsa; bunun nedeni araştırılır, yıldızlarına, burçlarına bakılır. Geçimsizlik yıldız uyuşmazlığından geliyorsa,
Bu muskayı klmse üzerinde taşıyamaz .. Evin yakınında, su sızmayan bir yere saklanır. Muska, erkekle kadın arasında doğan geçimsizlik içindir. Erkekle erkek, kadınla kadın arasındaki geçimsizlikler için etkisi yoktur.
Cinci, muskayı düzenlerken bin bir kez •euzubillah ya kayyum• söyler, sağa sola üfler. Muska bitince, yedi kat muşambaya, muşamba yedi kat beze sanlıp yüz bir dikişle dikilir. Dikilen muska yeniden erimiş balmumuna batınlır, gereği yapılmak üzere yetkiliye verilir. Bu muskayı yaptıranın yedi gün, günde yedi rikaat •Şükür namazı• kılması gerekir. Muska konduğu yerden alınmaz, yapanın, yaptıranın adı kimseye söylenmez.
Bu muskayı sakatlar, tutanklılar ( saralıları ,. iki karısı olanlar ya da ev li olmasına karşılık başka bir erkekle ilişki kuranlar, elinde olmayan bir nedenle olsa bile, hırsızlık edenler, domuz eti yiyenler yaptıramaz, uygulayamaz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Logos 10:56 19.05.19
Alışılmışın dışında.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up