Vefk & Tılsım

Safranla Yazılmış Ayetel Kürsi Vefki Şerifi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Vefk & Tılsım>Safranla Yazılmış Ayetel Kürsi Vefki Şerifi
Och 23:02 01.01.20
Maü'l Ayneyn Eş-şenkiti ra. beyanı vechile; Ayetel Kürsi'nin şifa veren ve kişiye kafi gelen vefki şerifi, kendisini ( nuska yaparak ve abdestli olmaya gayret ederek ) üzerinde taşıyan kişiye; ümeranın,meliklerin ve rüesanın izzet, heybet ,mutluluk, ilim, yücelik ve şereflerindeki kuvvetlerin ihsan edilmesine vesile olur.
Bu vefki şerifin vesilesiyle ( gökten ) bereketler iner, afetler kalkar ve istekler gerçekleşir. Bu vefki şerifte tasavvuf yolunun başında olanlar ( mübtediler ) için acaip sırlar, nihayete ulaşmış olanlar ( müntehiler ) için de bir çok nurlar vardır.
Bu vefki şerifin kişiye kazandıracağı sıfatlar ve güzellikler olarak şunları sıralayabiliriz; dini gayret, Allahu Tealaya yönelmek, muvaffakiyet, kuvvet, şerlere karşı muhafaza, düşmanlara karşı Allahu tealadan yardım ve galibiyet, kendisiyle alakalı kişiler tarafından itaat, sevgi, muhabbet, kifayet, korunmak, korkulardan hıfzu eman içerisinde olmak, afetlerden selamet, şehirleri ve arazileri fethetmek, mülk, saltanat, rızık, bolluk, emirlik, gönül ferahlığı, ince anlayış, iyi ve güzel hal, sevinç, mal ve mevki bakımından artış, çoluk çocukta bereket, güzel hayat, çoluk çocuğun ve etraftakilerin fesaatan uzak olması, ince marifet ve ilimleri nail olmak, hikmet ve hakikatleri konuşma, hastalıkların şifa bulmasu, dertlerin ve elemlerin son bulması.
Bu vefki şerifi safran mürekkebiyle yazıp bir miktar su içerisinde koyup yazılar suya geçtikten sonra o sudan içen yada bu vefki şerifi nuska yapıp üzerinde taşıyan kişi; insanların kem gözlerinden ve nazarlarından korunur, harbe girse muhafaza ve yardım olunur, kendisini gören herkes sever. Hangi mekana asılırsa orada hayırlar artar ve orası ve afetlerden korunur.
Ayrıca bu vefki şerif bayılmış bir sara hastasının üzerine asılırsa o kişi anında kendine gelir.
Bir büyü neticesinde cinsi manada eşiyle birleşmekten bağlnan kişi bu vefki şerifi safran mürekkebiyle yaazıp bir miktar su içerisine koyup yazılar suya geçtikten sonra içerse, Allahu tealanın izniyle bağı çözülür. Aynı şekilde bu sudan hummaya tutulan kişiye içerilirse biiznillah şifa bulması umulur.
Bu vefki şerifi üzerinde taşıyan kişi Allahu telanaın izniyle hırsızlardan, fesatçılardan, yol kesen eşkıyadan, yılan akrep böcekler ve yırtıcı hayvan gibi yerden çıkan her türlü zararlı haşerattan korunur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nazenin 01:28 28.01.21
bitter Nickli Üyeden Alıntı:


konu daha once detayli paylaşılmış.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kulefb 20:38 28.01.21
İlk fırsatta yazacağım inşaallahhh

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kâf-u Nûn 21:14 28.01.21
teşekkürler paylaşım için yazmak nasip olur inşaallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elifelif 21:25 28.01.21
Cübbeli hocanın sitesinde bu vefk için bir yerinde yanlış yazıldığını okumuştum yorumculardan biri yazmıştı sitede cevap yazan kişide bilgim yok deyip geçiştirmişti ,Sitede hocalarımız bir baksa Allah rızası için .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nar50sin 15:46 24.02.21
cübbeli ahmet hocayı ben şahsen severim allah ondan razı olsun ilmini artırsın,fakat ama lakin havas ilminde hiç bir şeyden anlamıyor yada bu konulara bakan elemanları işten anlamıyor niye derseniz ben onların tavsiye ettigi herşeyi ya okudum yada fotokobi olarak taşıdım hiç ama hiç bi işe yaramıyooooooor .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nar50sin 15:56 24.02.21
bu sitede gezerken arkadaşın biri... ve cealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe agşeynahum fe hüm layübsirun fallahu hayrun hafızan ve huve erhamur rahimin...birlikte okuyun diye yazmış bende yolda evde arabada özellikle arabada uzun yola giderken okuyorum inanılmaz etkili 150 200 sonrası mütiş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Umutcan007 22:05 07.03.21
Cübbeli ahmet hoca havas ilmi büyü ilmidir demiş insan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi