Vefk & Tılsım

Esmaul husna vefkleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Vefk & Tılsım>Esmaul husna vefkleri
Akuma45 22:48 12.11.20
2-Er-RAHMAN vefkiHer kim RAHMAN ismi şerifinin vefkini yazıp üzerinde taşır ver her gün (298) kere de okumağa devam ederse bozuk isleri yoluna girer. Ümit etmediği yerlerden kendinse yârdim ve ihsan gelir. Herkesin sevgilisi olur. Hatır ve nüfuzu artar. Dünyada ve Ahirette CENABBI HAKKın devamlı ihsan ve inayetine mazhar olur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Akuma45 18:43 28.11.20


3- Ya Rahim
Manasi:Butun mahlukatina sefkati ustun olan, merhameti sinirsiz, rahmet ve inayei her seye samil olan demektir.

Her namazdan sonra (258) kere Ya RAHIM ismi serifinin zikrine devam eden kimseye , CENABI HAKK maddi ve manevi turlu turlu riziklar ihsan buyurur.

Kotu ahlak sahibi olanlarini islah eder. Her gun yeni tecellilerine mazhar buyurur.

Ya RAHIM ismi serifini devamli surette zikir eden kisenin indi ilahide her makul duasi kabul olunur. Bu ismi serifin devamli okuyucusu zamanin her turlu felaket ve musibetlerdeinden korunur.

Ya RAHIM ismi serifinin vefkinin etrafina,


ayeti kerimesini yazip bir hastaya icirilirse, hasta kisa zamanda sifaya nail olur. hastaligin nobetleri gecer Atesi varsa duser.

Ismi Ibrahim olanlarin Ya RAHIM ismi serifini cok olarak okumalari kendilerine sonsuz ve hesapsiz fayda getirir.

Bu esmanin vefki bu dur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Akuma45 19:11 28.11.20


Manasi: Butun kainatin sahibi ve mutlak surette hükümdardır.
bu vefki şerifin dort tarafina:Ayeti kerimesini kucuk bir altin levha uzerine hak ettirip uzerinde tasiyan kimseye herkes hürmet ve tazim gosterir. Ne kadar kuvvetli, ne kadar Nüfuzlu, Ne kadar zalim bir kimse de olsa okuyana karsi bas kaldiramaz zulüm ve zorbalik edemez

bu ismi şerifi vird edinip her gun namazlardan sonra
(90) defa okuyan kimse zahiren ve batınen cok kuvvetlenir. cok mal ve mülke sahip olur. karada ve denizde her türlü belalardan masun kalir.

Bir arabi ayin ilk pazar gunu gunes dogarken EL MELIK ismi şerifinin vefkini kucuk gumus bir levha uzerine nakis edip gumus bir zincirle boynunda tasiyan ve her gun sabah namazindan sonra (121) kere EL MELİK diye zikir eden kimsenin butun insanlar arasinda şeref ve itibari cok artar. her yerde sozu gecer. herkes tarafından aranan bir insan olur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up