Web & internet

internet üzerinden ücretsiz fax göndermek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Web & internet>internet üzerinden ücretsiz fax göndermek
HeartLess 15:59 04.12.17
İnternetten fax çekmek istiyorsunuz. Ancak nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Ya da Google araması yaptınız bir sürü site çıktı ama çoğu ücretli değil mi? Size yeni bir çözüm önereceğim. İnternetten fax çekmek için

Çözüm Hellofax

Yaklaşık 3 senedir arada sırada lazım olduğunda kullandığım bir sitedir. Abonelik iptali, kredi kardı ücret iadesi, araç sigortası için ruhsat gönderme falan filan işlerimde oldukça yardımcı oldu. Sağolsun varolsun. Tabi bazı belgeleri özellikle tanıdık kişilere gönderilen belgeleri artık whatsapp üzerinden gönderdiğimiz için bu fax hizmeti işime yaramayacak diyebilirsiniz?

Yanılıyorsunuz çünkü halen internet aboneliğinizi iptal ettirmek için, kredi kartınızdan çekim yapıldığında harcama itirazında bulunmak için, telefon faturanıza itiraz etmek için, internetten aldığınız ürünü iade etmek için sizden fax talep eden işletmeler var. Neden isterler bilmiyorum. Halbuki tarayıp ya da resmini çekip mail atmak daha kolay.

Bu işletmeleri madem kendimize uyduramıyoruz biz onlara uyarız diyoruz ve Hellofax’ı adım adım nasıl kullanacağız anlatmaya başlıyorum.

Buradan: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

(Linkte referans linkim de var. Siz üye olduğunuzda 5 sayfa benim hesabıma ekleniyor. Şimdiden teşekürler)

Siteyi açtığınızda sizi şöyle bir ekran karşılayacak.
internet üzerinden ücretsiz fax göndermek

Bu sayfada mail adresinizi girip Get Started kısmına tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir sayfa gelecek.
internet üzerinden ücretsiz fax göndermek
(No thanks diyeceğiz tabi ki Para verecek olsak burada ne uğraşalım değil mi?)
Bu sayfada aylık on dolar vererek fax hizmetini kullanmak isteyip istemediğinizi soruyor. Açık yeşil seçenek Tabi adamım ödeme yapacağım demek olar tarzanca çeviri yaparsam diğeri ise “yok anam ben almiyim böyle iyiyim” demek oluyor.

İşaretlediğim seçenekten yürüyoruz. Tabi hemen başka bir sayfa açılıyor. Bu sayfada da gördüğümüz şey 10 ücretsiz sayfa kazandığımız oluyor. İlk bakışta göremediyseniz hemen sağ üst köşede mail adresinizin yazdığı yere farenizin imlecini getirin göreceksiniz.

Araya yine başka laf karıştırma ihtiyacı hissettim hemen söyleyeyim bu site benim de üç yıldır kullandığım sitedir. Cartfax curtfax.com.tr uzantılı ne kadar site varsa hepsi rahmetli oldu bu site 3 senedir tıkır tıkır çalışıyor. Yani test ettim onayladım. Bu site hakkında yazı yazmak aklıma yeni geldi.
internet üzerinden ücretsiz fax göndermek
Almıyorum böyle iyiyim dedikten hemen sonra yukarıdaki gibi bir sayfa sizi karşılıyor. Şimdi size bu sayfadan nasıl en iyi şekilde faydalanacağız onları aktarmak istiyorum. Beleşçiliği yepyeni bir boyuta taşıyacağız inşallah

Tweet atıyoruz 5 sayfa oradan kazanıyoruz

Facebook’ta paylaşıyoruz 5 sayfa oradan kazanıyoruz

Ardından gmail veya yahoo hesaplarındaki mail adres defterimizi içe aktarıyoruz 5 sayfa da oradan kazanıyoruz toplam 15 sayfa kazandık.

10 sayfa da önceden vardı etti 25 sayfa dilekçeniz destan değilse bu size bir kaç sene yeter. Diyelim ki yetmedi. Yukadıra dediğim beleşçiliği yepyeni boyuta taşıma işine devam ederiz. Biliyorum ki aramızda hiçkimsenin tek bir mail hesabı yok. Mutlaka birden fazla var. O yüzden İnvite your friends to join Hellofax yazan yerin karşısındaki İnvite Now’a tıklayıp şu benim de yukarıda paylaştığım şöyle bir linki [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eşe dosta veriyoruz. Tabi siz de benim linkime tıklar hesabınızı oradan açarsanız yukarıdan beri anlatmaya döktüğüm emeğin karşılığı olarak ekstradan 5 sayfacık fax gönderme hakkı elde etmiş oluyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Priv0x 22:51 21.12.17
Eline sağlık abi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Anka58 16:58 29.05.18
Cevapla Up