Web & internet

Shorts -Tiktok - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Web & internet>Shorts -Tiktok
Darkwarlock 17:21 02.03.21
Youtube'dan TikTok'a rakip geliyor: Shorts

Youtube, TikTok'a rakip olacak kısa video paylaşım özelliği Shorts'u kullanıma sundu. Şimdilik ABD'li kullanıcılara sunulan özellik, küresel çapta kullanıma da açılacak.

TikTok, son birkaç yılda adeta bir fenomen haline geldi ve bir zamanlar Vine'ın yaptığı kısa video formatını geri getirdi. Şimdi ise diğer şirketler TikTok'a rakip platformlarını birbiri ardına kullanıma sunuyorlar ve bunun son örneği ise Youtube'dan geldi.

Önce ABD, sonra tüm dünyada kullanıma sunulacak
En büyük video izleme platformu YouTube, TikTok'un izinden gitmeye karar verdi ve dikey modda çekilmiş bir dakikaya kadar videolara izin veren Shorts hizmetini başlattı. Bu özellik şimilik beta test aşamasında, ancak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Youtube kullanıcıları arasında kullanıma sunuldu bile. Şirketin 12 aydır testleri devam ettirdiği belirtiliyor ve dolayısı ile de kararlı sürümün yakın bir zamanda çıkması kuvvetle muhtemel.

muhtemel.YouTube Shorts beta sürümün başlarında 3.5 milyardan fazla video görüntülemesine sahipti. Bu nedenle platformdaki videoların artık daha fazla kullanıcıya ulaşacağı söylenebilir. Karşılaştırma açısından TikTok'un aylık 1 milyar aktif kullanıcıya sahip olduğunu da belirtelim. Youtube'un yeni özelliği ne zaman tüm dünyadaki kullanıcılara sunacağı ise henüz netlik kazanmış değil.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Özgün 17:27 02.03.21
toplumumuzu ve insanımızı internet bozdu.. internetin olmadıgı zamanlarda Türk milleti gayet saygılı ve üstün ahlaklıydı.. hala da cogunluk olmasa da, bircok Türk üstün ahlaklıdır yani tamamı bozulmadı.. daha gecen gün 200 lira düsürdüm adam bankamatiğin önünden almıs götürmüs iceriye bankaya teslim etmis.. kac lira oldugu önemli değil az bir para ama o davranıs kisi karakteri hakkında bilgi veriyor..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 12:59 03.03.21
Arkadaşlar insanların ahlakını bozan uygulamalar değil. Onlar yasaklanınca sizin ahlaksız toplumunuz ortadan kaybolmayacak.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up