Yahyahoca ve Paylaşımları

5 boyut ve o boyutta yaşayanlar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Yahyahoca ve Paylaşımları>5 boyut ve o boyutta yaşayanlar
Yahyahoca 14:14 04.04.18
5 BOYUT VARDIR BU BOYUTLARDA YAŞAYANLAR...

Birincisi: Bizim hayatımızdır ki, çok kayıtlara bağlıdır. Yemeye, içmeye, havaya suya vb. muhtacız . Onlar olmadan yaşayamayız.

İkincisi: CİNLER bir vakitte pek çok yerlerde bulunabilirler. Varlıklarını sürdürmek için, bizim gibi -sürekli bir şekilde- gerekli hayat şartlarına bağlı kalmaya mecbur değiller. Bazen, istedikleri vakit bizim gibi yerler, içerler; fakat bizim gibi mecbur değillerdir.

Üçüncüsü:Bu hayat boyutuna geçenler, insanların duyduğu ihtiyaçları duymazlar. Melek hayatı gibi bir hayata girerek nuranî bir letâfet / bir incelik, bir şeffaflık kazanırlar. Âdetâ misalî bir beden gibi incelip şeffaflaşmış ve parlayan yıldızlar gibi nuranileşmiş olan dünyevî cisimleriyle semâlarda bulunurlar.

Dördüncüsü: ŞEHİTLERİN hayatıdır. Bizzat Kur'an'ın tasdikiyle, şehitlerin hayatı, kabirde yatan diğer insanlardan farklı ve daha üstün bir hayatları vardır.

Beşincisi: Normal ölülerin kabirdeki / berzahtaki ruhanî hayatlarıdır. Evet, ölüm, tebdil-i mekândır / yer değiştirmektir, ıtlak-ı ruhtur / ruhun beden kafesinden çıkıp daha özgür hale gelmesidir, vazifeden terhistir.


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MahmudEfendi 14:48 04.04.18
İlahi nizam öyle işliyor ki negatif varlıkların hırs ve nefretini evrensel pozitif değişimler için kullanabiliyor. Zira Yaratıcı'nın planı her plandan daha üstündür.
Her şerde bir hayır vardır sözü boşuna söylenmemiştir.
Ormanlar yanıyor, içindeki canlılar ölüyor. Üzülüyoruz, canımız yanıyor. Çünkü hepimiz ortak bir kolektif bilinç paylaşıyoruz. İçimizdeki merhamet ve sevgi duygusu bizi harekete geçiriyor.
Yalnız şunu da unutmayalım ki bu bir değişim sürecidir.
Negatif olan her varlık buna insan negatifleri de dahil içindeki kötülüğü bir şekilde dışarı kusar. Evrensel şifa enerjileri, yüksek titreşimli simya mekanizmasıyla bu negatif enerjinin dışarı atılmasını ve bunun sonucunda dönüşmesini sağlar. Keza pozitif varlıklar kötülük yapamazlar ama kötülüğün verdiği acı ve üzüntüyle nefis terbiyesi yaşar ve daha çok pozitif olma gerekliliği duyarlar. Dürtüler ve pozitif enerji üretimi için tetiklemeler evrensel akışta hikmet, nizam ve ihtiyaçların vesilesiyle gerçekleşir.
Dünya 5.boyutun bitki ve canlı örtüsüne dönüşmektedir. Mesela parlayan yaprakları olan bitkiler, ışık saçan çiçekler doğar. Bu kırılma noktasında yerinizi iyi biliniz ve safınızı doğru belirleyiniz. Yıkım ve yokoluş için değil yapıcılık ve iyileştiricilik için adım atınız. Zira 5.boyuta fiziksel geçişimizde ormanların yanmasından haz alanlar, diğer canlıların ölmesinden fayda sağlayanlar (Bu değişimin bir parçası olsa dahi) empati ve merhameti öğrenene kadar 3.boyut evreninde kalmaya devam edecekler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
feraset045 15:24 04.04.18
selamün aleyküm Allah razı olsun hocam bu çok faydalı bilgiler 1.mektupta da geçmekte bu bilgiler (Risale -i Nur külliyatında)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:40 05.04.18
Sayın Yahyahoca, Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
samara 02:44 08.04.18
çok güzel bilgi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkürederiz..Kimse ölümden sonraki boyuta inanmıyor. Bu bilgiyi umarım herkes görür.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
werty 01:59 12.04.18
Akk01 00:01 12.05.18
Yafes 01:15 12.05.18
Tahir 02:20 12.05.18
Rabbim razı olsun inşaallah çok güzel bilgiler bunlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
terzi58 02:48 12.05.18
allah razi olsun hocam bilgilerimizi tekrar hatirlattigin icin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4