Zahiri Hastalıklar Bakım Bölümü

Sadece Zahiri hastalıklarınız için.

Zahiri hastalıklar için bakım - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5 11  ... Sonuncu
Zahiri Hastalıklar Bakım Bölümü>Zahiri hastalıklar için bakım
Celcelutiye 18:00 26.07.19
Es Selamu Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatühü

Sitemiz üzerinden yeni bir bakım hizmeti verilecektir bu konuda sizlere bilgi verelim inşaAllah..

Başta şunun altını çizerek başlamalıyım ; Bizden önce doktorunuza başvurunuz , tıbbın yetersiz kaldığı veya sonuç alınamadığı noktalarda bizlerle iletişime geçmenizi dileriz..

Bu bakım sadece vücuttaki hastalıkların hangi organdan veya hangi bölgeden kaynaklandığına ve size ulaşabileceğiniz aktardan - internetten bulabileceğiniz bitkiler üzerine vereceğimiz tavsiye üzerine olacaktır..

Önemli Not : Manevi - Batıni bakım için Forum Yöneticisine veya @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocamıza ulaşabilirsiniz..Benim musallatım var mı ? Gibi sorularla lütfen bize gelmeyiniz..Sadece hastalıklar üzerine konuşacağız yorumlar yapacağız bu başlıkta..Allah dermansız dert yaratmamıştır,hatta 1 hastalığın 1001 farklı dermanı vardır..Tıbbın çözüm sunamadığı veya sunmak istemediği hastalıklarında dermanı diğer herşey gibi tabiatın içerisindedir..

Biz ne şekilde bakım yapıyoruz ?

Sizden 3 adet resim istiyoruz;
1)Yüzünüz
2)Diliniz (Doktora gösterir gibi dışarıya çıkmış halde)
3)Alt göz kapaklarınızı aşağıya çekerek gözün altındaki beyaz kısmın resmi

Bu ne cinlerle,ne hadim-hüddam ile yapılan bi bakımdır.Bize bilgilerinizi göndermeyiniz böyle bi talebimiz yok..Kişinin bütün haritası yüzünde dilinde ve gözündedir.Ne şekilde yaşadığı,organların resmi çektiği anki durumu resimde görünür haldedir

Bu 3 resmi gönderdikten sonra vücudunuzdaki şikayetleri yazınız; Kabızım,ishalim,baş ağrım var,midem ağrıyor,ayaklarım şiş,vücutta gezen ağrım var..Yani kısacası doktora anlatıyor gibi şikayetlerinizi yazın..Seneler önce yaşadıklarınız değil bu hafta içerisinde yaşadıklarınız yeterlidir..

Vücut bi sistemdir herşey birbirini tetikler,şikayetlerinizi sizden duymak istememizin sebebi nelerin düzelmesini istediğinizi anlamamızdır..Kişinin mide ağrısı vardır ama asıl sorun cinsel organındadır,bunun düzelmesini ister fakat bu dışarı atılamayan enerji ve psikolojik baskı mideye baskı yapar..Senelerce birşey bulamazlar,Kişide psikolojik sorun vardır doktorlar sakinleştirici verir ama asıl sorun midenin alt kısmındaki bi bakteri olabilir,Kişi hayaller görüyordur veya fazla evhamlıdır,panik atak yaşıyordur sebebi böbrek ve böbrek üstü bezlerdir..Bizde sizlere bunları söyliyeceğiz inşaAllah ve bir kaç tavsiyemiz olacak size özel..

O yüzden siz nelerin düzelmesini istediğinizi ve şikayetlerinizi kısaca yazınız..Resimleriniz ve yazdıklarınız hiçbir şart ve koşulda başkasına anlatılmayacak veya paylaşılmayacaktır..Bakım sonrası dilerseniz forumda konu açıp söyledikleri doğrudur,söylediklerini uyguladım iyi geldi gibi yorumlar yapabilirsiniz bu size kalmıştır..

Velhasıl kelam kardeşinizle sohbet eder gibi anlatın kendinizi zaten daha fazlasını ve vücutta nelerin buna kaynaklandığını biz size söyliyeceğiz..Size aktardan veya internetten bulabileceğiniz bitkiler ile tavsiyelerimiz olacak,bu tavsiyeler kişiye özeldir..Kimine aynı bitkiyi balla karıştır ye kimine yoğurda karıştırıp tüket deriz,kimine 3 dakika kaynat deriz kimisine 10 dakika kaynat..Söyliyeceğimiz şeyler resimlerde gördüğümüz kişiye özeldir..

Resimlerinizi Site içerisinde bulunan [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kısmına yükleyip linklerini bana özel mesaj ile gönderiniz.Mail atmak daha kolay olacaksa veya özel mesaj için 50 mesaj hakkınız yoksa havasokulu@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].com forumdaki isminiz ile gönderebilirsiniz..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
fener 18:17 26.07.19
Cok guzel dusunmussunuz. Cok faydalı olacağı belli
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lila 18:55 26.07.19
Bebek hemonjiom için hocam olabiliyormu

Bitkisel bir tedavisi söz konusu olabilir mi ilaç kullandırmak istemiyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 19:44 26.07.19
Lila

Olur tabiki dedik ya tabiatta herşeyin ilacı vardır..
Minigin durumuna bakarız durumuna göre tavsiyede bulunuruz çok ilerlemediyse büyümediyse çözülür Allahın izniyle..Eger ilerlemiş ve büyümüş ise bi bitkisel karışım yapılabilir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Atakan71 00:39 27.07.19
Sigarayı bırakmak içinde bağımlılık içinde olurmu
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 00:47 27.07.19
Atakan71

Tahamidiye duasını arapça olarak latin harfleriyle çizgisiz a4 kağıdına yaz,yazmadan önce niyet et ; Niyet ettim sigarayı bırakmama vesile olması niyetiyle tahamidiye duasını yazmaya.. bittikten sonra okudugun kaynaktan 1 kere oku sonuna kadar bitir..

Geceden yarim çay bardağı zeytin yağı içine 2 tane kuru incir at sabaha kadar dursun..Sabah o 2 tane inciri tek tek ağzına al parçalayıp ağzının her yerine iyice sür,gezdir ağzında..Halk arasında gevele derler.. ikiside yavaş yavaş bittikten sonra üzerine su falan içme bi sigara iç bakalım..

Sigara hastalık değildir iradeyle alakalıdır fakat tahamidiye duası kötü huyları düşürmek için büyük nimettir.Zeytinyağında 1 gece kalan incir üzerine sigara icersende sigaranın tadı iğrenç gelir.. Bakarsın tahamidiye sonrası gerekte kalmaz bilinmez veya Allah kendi iradeni tanıman ve yükseltmek için senin kendi cabanla iradenle bırakmanı isteyebilir.. Biz uygulayalım vazifemizi yapalım inşallah gerisi Allah a birakalim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 11:41 27.07.19
aleykum selam böyle bir konuyu acıp insanlara yardımcı oldugunuz ıcın tesekkur ederim cok saolun allah razı olsun .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Atakan71 20:15 27.07.19
Çok teşekkür ederim iyişallah sonuç alırım inanıyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Himmet12 03:06 28.07.19
Hocam bende oğlum için özelden yazacağım size. Genetik rahatsızlığı var. Konu için tüm site yönetimi ve sizlere teşekkür ederim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
bigbang 11:21 28.07.19
Çok teşekkurler elinize saglik vesselam.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5 11  ... Sonuncu