Zahiri Hastalıklar Bakım Bölümü

Sadece Zahiri hastalıklarınız için.

Ahirzaman'da küçük bi hatırlatma.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Zahiri Hastalıklar Bakım Bölümü>Ahirzaman'da küçük bi hatırlatma..
Celcelutiye 17:01 06.09.19
Aslında kaybolan sünnetler içinde neler neler unutulmuş,unutturulmuş yeni yeni anlıyorum..Ahir zaman bu sünnetlerin önemini daha iyi anlıyoruz bir kaç konu hakkında notlar bırakmak istedim buraya dikkat edilmesi gereken hususlar umarım nazarınızı celb eder hayata geçirirsiniz..

Öncelikle Tırnaklar,saçlar,tükürük,vücudunuzdaki kıllardan bahsedelim..

Bunların hepsi size bağlıdır bu parçaların üzerine birisi okuma yapsa doğrudan size okumuş olur ister hayır ister şer..Mesela birisinin tırnağının üzerine 7 fatiha okuyup ; Okuduğum 7 fatiha .... kişisinin 5 alemine tesir etsin derseniz o kişi milyarlarca kilometre uzakta dahi olsa hayır üzere etkilenir..

Bu materyeller sizinle bağlantılıdır..Peki şu ahir zamanda biz napıyoruz ? Bir çoğumuz tuvalete atıyoruz,lavaboya tükürüyoruz vs.. E peki bu parçalar bizimle bağlantılı ise biz bunu pis bi yere gönderiyorsak gittiği yerdeki enerjiler bizi etkilemez mi ?

Size ait olmadığını bildiğiniz duygular,düşüncelerin çoğu nerden geliyor ?

Kesilen saç tırnak kıl – tükürük hepsi sizle bağlı ve hepsinin size ait bi frekansı var..Kanalizasyonda da bi frekans var ister istemez ikisi birleştiği vakit vücudunuza tesir ediyor bu frekanslar,sizden giden materyaller kanalizasyondaki enerji ile harmoni içine giriyor ve başlıyor düşünceler vesveseler kötü huylar..

Örnek verelim mi ? Bir kabın içine insan pisliği koyun,üzerine 5 litre çamaşır suyu dökelim..Aradan günler sonra o kabın içi sizce çamaşır suyu mu kokar pislik mi ? Kendi kendinizi hasta etmeyin,büyülemeyin..

Bunların kesiminin bile günü vardır dikkat ederseniz ne ala fakat benim yaşayarak öğrendiğim nereye attığınız çok önemli..İmkan dahilinde toprağa gömün,denize atın,varsa sobada yakın bile..

---------------------------------------------------------------

Unutulmuş önemli bi sünnet ; Yemeğe başlamadan önce besmele çekin sağ işaret parmağınıza tuz döküp onu yiyerek başlayın yemeye ve yemek sonuda aynısını yapın

---------------------------------------------------------------

Çörek Otunu hepiniz duymuşsunuzdur..Muazzam bi bitkidir bunun her insan için nasıl kullanabiliriz ?

10ml çörek otu yağı alın,ister soğuk sıkım ister hazır şişe fark etmez..

2'şer damla kulaklara,2şer damla burun deliklerine,2 damla göbek deliğine damlatın bunu 21 gün uygulayın..

Hangi bölgeye damlatıyorsunuz 1 dakika o bölgeden akmiyacak şekilde durun

Buruna damlattıktan sonra genzinizi gıdıklamaya başladığında oturarak 2 bardak su için..

Bu deliklere 2şer damla yağ damlatmayı her kapıyı açan bi maymuncuk gibi düşünün ister inanarak ister inanmayarak uygulayın Ben öğrendiğimi aktarayım gerisi size kalsın..

---------------------------------------------------------------

Hacamat yaptırın bize bildirilen 40 günde bir yapılmasıdır,imkan yok iş güç vs olmadı 2 ayda bi yaptırın fakat yaptırın yeterki.Bu işinde bi sırrı var fakat..Yukarıda tuvalet örneği vardı hani,kanınız size ait ve size dair herşey yazıyor içinde..

Aura neydi ? Kuantum düzlemde ağırlığı olan vücudumuzun yaydığı enerjiydi.
Büyü neydi ? Auramıza yapışan enerjiydi.

Bu auraya yapışan enerji toprağa bastığımızda sıfırlanmıyor sol ayaktan vücuttaki dengesiz enerji topraklanır.

Hacamatı yaptırdık sırtta kupalar var,hacamatçıya giderken yanımızda 1 poşet toprak aldık yanımıza abdestli olmaya özen gösterin hacamat öncesi..

Bir niyet edelim ; Niyet ettim maddi manevi bütün hastalıklarıma şifa ihsan olması,vücudumdaki bütün büyülerin,düğümlerin,bana ait olmayan bütün enerjilerin vücudu terk etmesi ve sünneti seniye dairesine tabi olma niyetiyle hacamat yaptırmaya..Sen şifa İhsan eyle Ya Rabbi..

Hacamatcı bu niyetten sonra başlasın..

Musallat yaşanlar için ; Omur ilik baştan sona önemlidir belden enseye kadar 4 parmak aralıklarla kupa takılması taraftarıyım ne kadar kan çıktığının önemi yok..Kalp arkası,omuz arkaları ve diğer önemli husus başın en üst noktasından yaptırmaktır..Senelerce vesveseye tutuldu düşünceler kanın frekansını değiştirir istediğin kadar güzel yaşa bi noktaya tutulup kaldıysan düşünceler tekrar ediyorsa kanının frekansı değişir.Hacamat ile pis kanı dışarıya aldırın rahatlayın..

Not; Kafaya kupa takmayı herkes beceremez,saçı kesmek lazım değildir..
3 liralık balparmak tüplerinden alınır kupanın çevresine gelecek şekilde daire şeklinde kafaya sürülür kupa bal yardımı ile kafaya tutunabilir.Hem bal şifadır korkmayın ölmezsiniz

Hacamat bitince sirkeli kağıt havlu ile sildirin her kesiği korkmayın bu da sivri sinek ısırığı gibidir ama kapansın o noktalar mühürlensin inşaAllah

Nerde kaldık ; Hacamat bitti kupaları çıkartıcak,çıkan kanı yanınızda götürdüğünüz çeyrek buzdolabı poşeti toprak dolu poşetin içine atsın,kupalar önemli değildir,kan çıkmasa bile sırtınızı sildiği peçeteyi atması o toprağa kafidir..

Auraya yapışan bir çok büyü bu şekilde çözülür..

Allah size bi imtihan - bir musibet denk getiriyor ama siz sünnet olan hacamat yaptırmayıp hoca hoca geziyorsunuz he ? Çözümler basit ve gözünüzün önünde gözleri yummaya gerek yok..

He herkese tavsiyem hacamat öncesi 2 rekat tövbe namazı kılıp selamdan sonra elleri açıp ; Allahım ergenlik çağımdan bu zamana kadar bilerek yada bilmeyerek işlediğim bütün günahları affeyle beni mağfiret eyle Ya Rabber Rahim şeklinde bitirip sonra hacamat yaptırmasını tavsiye ederim..

---------------------------------------------------------------

Hastalıkla bi alakası yok ama yazmak istediğim güzel bi nokta var..

Ağaç dikin ağaç Dikili ağacınız olsun..İnsanların ve hayvanların yiyebileceği noktada bi meyve ağacınız olursa çok güzel olur..

Normal meyve vermeyen bi ağaç her gün her dakika oksijen üretir,meyve veren ağaçta hem oksijen hem meyve üretir.İnsanlar ve şehadet alemindeki diğer canlılar nasiplenir.Bu canlılar bilinçsiz olarak bile bi zikir halindedir.Siz ağaç dikip oksijen üremesine vesile olduğunuzda bu zikiri devam ettirmiş gibi,mevye koparılıp yendikçe yine aynı şekilde nasiplenirsiniz..İmkanı olmayan tema vakfına fidan için bağıştada bulunabilir fakat en güzeli elle dikmek,biraz ter dökmek,ilk suyu kendi ellerinizle vermektir.Meleklerde şahit olsun resimlesinler sizi inşaAllah bu amelleri yaparken..

Fakat küçük bi niyet yapmayı unutmayın

Ağacı diktik can suyunu verdik açın elleri semaya ; Ya Rabbi sen şahit ol ki bu ağacı benim,eşim,anam,babam tüm ölmüş ve sağ olanlarımın sadakası hükmüne geçmesi niyetiyle diktim,Kıyamete kadar burda durmasını niyetiyle ektim..Sen üzerimizdeki kazayı belayı musibeti ve şerri bu ağaç burda durduğu müddetçe def eyle..Sen herşeye Kaadir ve Muktedirsin sen niyetimizi izzeti dergahında kabul ve makbul ihsan eyle..Bu zahiri hastalık kısımlarına ilerleyen günlerde yine tavsiyelerimiz olacaktır.Hele ki havas ilmiyle meşgulseniz çok önemlidir..Bi tofaş arabanın bakımı kolaydır ucuzdur,bi bmw marka arabanın bakımı daha meşakkatli ve zordur ama ikisi farklıdır.Bu ilimle mi uğraşıyorsun dikkat ediceğin çok husus var virdimi çekerim olursa olur değil temiz olacaksın.Sünnetleri unutmayacaksın..

İlerleyen günlerde hipofiz bezi , karaciğer , bağırsak temizlikleri ile ilgili bi yazımız olacaktır.En güzele emanet olun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yafes 18:16 06.09.19
Allah c.c razı Olsun Üstad Takipteyiz..

Üzerimizdeki tüy parçasından, tırnak vb. her parçamızın bizim için şahitlik yapacağını unutmadan bu bilinç üzere de yaşamaktan ayrılmamak lazımdır.
Özellikle cenabet iken vucudumuzdan ayrılan her parçanın da cenabet olarak kalacağını ufaktan hatırlatmak istedim. Ahirzaman... kopup gitmesinden öte traş olabilen müslümanlar, üzgünüm ama hastadır Allah şifa versin

es-selam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Liva-ül Hamd 18:40 06.09.19
Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocam çok değerli bir paylaşım olmuş günlük yaşam bilgikerinin olduğu kısa zaman aralıklarıyla unutulanların tazelenmesi adına tekrar tekrar okunması gereken konulara değinmişsiniz yine.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
haskin 18:56 06.09.19
Yine çok değerli bilgiler paylaşmışsınız. Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Saye 19:39 06.09.19
Rasulullah'ın sünnetine sımsıkı sarılmalı, bizim kurtuluşumuz, dermanımız orada..
Bu kıymetli hatırlatmalar için Allah razı olsun, yeni konuları beklemedeyiz hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leblebi 21:50 06.09.19
Cok değerli bilgiler vermişsiniz Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arda 23:12 06.09.19
Çok güzel bir konu hacamatı yaptırmaya gayret edicem ellerine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
herneyse 16:17 16.09.19
Çok güzel bilgilerin sunulduğu faydalı bir yazı olmuş, istifade edelim inşallah. Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
tosbaaa 14:20 27.09.19
Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bozkurt01 23:42 27.09.19
Çörek otunu deneyeceğim inşallah Ağzınıza sağlık hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4