Zikir

Elif lam mim zikri nasıl yapılır? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Zikir>Elif lam mim zikri nasıl yapılır?
asterix 22:45 06.03.19
Sabah ve Akşam Namazından sonra ve geceleri de okunulması gerekirSabah ve Akşam namazlarından sonraki okuma sayısı 77.Geceyarısı okuma sayısı ise 1000 dir.Bu zikri 7 gün boyunca tekrarlayın.1- Bağışıklık sisteminiz güçlenir

2- İnancınız güçlenir

3- Kalp gözünüz açılır

4- Vücudunuzdaki çakralar açılır

5- Düşmanlarınız sizden korkar ve hakkınızda kötülük düşünemezlerElif Lâm Mîm, Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm, Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhAşağıdaki tertip uygulanmadan önce 100 defa istiğfar, 7 defa Fatiha suresi ve 11 defa İhlas suresi okunur ve Peygamber Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)'in ve Seyyid Abdülkadir Geylani Hazretleri'nin ruhuna bağışlanır.


* Ali İmran suresinin 1. ayeti (besmele çekerekten) 41 gün yatsı namazından sonra 1.001 defa okunur,

* İlk haftalarda rüyaları rahmani ve sırlı olur. Daha sonraki haftalarda his perdesi kalkar. En son haftalarda yavaş yavaş keşif perdesi kalkar.


Bu ayeti kerimeyi vird olarak devam ettiği sürece Allah’u Teâl⒠nın veli kullarından olur. Asrın kutuplarından olur. Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)’in beyan ettiği üzere bu ayeti kerime ismi azamdır. Bu zikre devam ettiği müddetçe uyuklama hali alınır, iştahı kapatılır, ahlakı güzelleşir, uyanıkken meleklerle istişare yapma imkânı nasip olur, Ehlullah’ın ruhaniyetinden faydalanır, manevi yardımlar gelir, manevi ilim kapıları ardına kadar açılır, bu zikre ömrünü adayanlar Allah’u Teâlâ’nın izniyle Cennette Rasulullah Efendimiz (sallallahü aleyhi ve sellem)’e yakınlık elde eder. Allah (celle celalühü ) o kulunu affeder. Rahmeti ile muamele eder. Hiç ummadığı şekilde dünya da ve ahirette istediklerine nail olur, düşmanları tuzun suda eridiği gibi erir. Hiç kimse onun arkasından kötü konuşamaz. Daima Allah’u Teâlâ’nın nuru, feyzi ve rahmeti onun üzerinde olur.

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
El Kindi 00:18 07.03.19
Forumda mevcut bu konu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elifelif 00:45 07.03.19
Cevapla Up