Zikir

Bismillahirrahmanirrahim - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Zikir>Bismillahirrahmanirrahim
sanem 18:36 06.04.19
ı.) Herharıgi bir muradı olan kimse taharet-i kamile halinde geceleyin (ı00) istiğfar okuduktan sonra Rıza-i Bari için iki rekat namaz kılıp, (100) salavat getirir ve arkasından da (1000) kere Besmele-i Şerif okur, tekrar iki rekat Rıza-i Resulullah için namaz kılıp (100) salavat ve (1000) Besmele-i Şerif okur ve bundan sonra her bin Besmele-i Şerife'de ikişer rekat muradının olması için hacet namazı, (ıOO)'er salavat, (ıOOO)'er Besmele-i Şerif okuyarak bir gecede (12.000) Besmele-i Şerifi ikmal ederse Cenabı Hakk o kulunun muradı ne ise ihsan buyurur. Bunu bazen bir, bazen de üç kere tekrar etmek gerekir.

2.) İşlerinin yolunda gitmesini, herkes tarafından sevilmesini, itibar görmesini, her türlü kaza ve belalardan emin olmasını isteyen kimse, taharati kamile halinde ve bir Arabi ayın yenisinde sabaha karşı veya Cuma günü güneş doğarken temiz bir kağıda (786) kere Besmele-i Şerif yazıp bir naylona sararak üzerinde taşır ve her gün (786) kere de Besmele-i Şerif i okursa çok kısa bir zamanda, halinde, işlerinde, sıhhatinde çok büyük inkişaflar görür.

Bu kağıt üzerine Besmele-i Şerife'nin şekilde olduğu gibi beşli vefkini yazmak son derece müessir ve faydalı olur.

3.) Bir bardak suya (786) kere Besmele-i Şerife okunup bir hastaya içilirse Cenabı Hakk, o hastaya eceli gelmemişse şifa ihsan buyurur. Eceli gelmişse ızdırab ve acılarını hafiftetir çok kolaylıkla hastalığa dayanır. Buna üç veya yedi gün devam etmek lazımdır.

4.) Yine bir bardak suya veya tatlı bir şey üzerine (786) kere Besmele-i Şerife okuyup celbi muhabbeti arzu olunan bir kimseye yedirilir veya içirilirse bi izniilah o kimsenin sevgisine nail olunur.

5.) Hafızası zayıf olan veya kendisinde unutkanlık başlayan kimse yedi gün güneş doğarken temiz bir tabağa (19) kere Besmele-i Şerife yazıp üzerine bir bardak kadar su koyup yazıları sildikten sonra buna (786) defa da Besmele-i Şerife okuyacak içmeye devam ederse biizniilah unutkanlıktan kurtulur, hafızası kuvvetlenir ve her işittiğini hıfz eder.

6.) Herhangi bir murad ve haceti olan kimse gece yarısından sonra
(ı00) istiğfar (786) kere Bismillahirrahmanirrahiym ve (ı32) kere de:

Essalatü ves selamü aleyke ya seyyidi ya rasulellahi huz bi yedi kallet hıyleti edrikni edrikni edrikni bi lutfike ve keramike ya nebiyyer rahmeti ve ya kaşifel ğummeh. Dedikten sonra (ı9) kere de:

Allahümme inni es'elüke bi hakkı bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi hurmeti bismillihir rabminir rabıym* Ve bi fadli bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi azameti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi celali bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi kemali bismillahir rahminir rahıym* Ve bi heybeti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi menzileti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi melekuti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi ceberuti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi kibriyai bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi senai bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi behai bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi kerameti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi sultani bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi beraketi bismillahir rahmanir rahiym* Ve bi ızzeti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi kuvveti bismillahir rahmanir rahıym* Ve bi kudrati bismillahirrahminirrahıym* İrfa' kadri veşrah sadri ve yessir emri verzukni min haysü la ahtesib bi fadlike ve keramike ya erhamer rahımin* Ya men hüve kef ha ya ayn sad ve ha mim ayn sin kaf es'elüke bi celalil ızzeti ve cemalil heybeti ve ceberu'til azameti en tec'aleni min ıbadikes salihiynellezine la havfün aleyhim ve la hüm yahzenune bi rahmetike ya erhamer rahimine ve en tusallliye ala seyyidina ve nebiyyina ve mevlana ve kurrate uyunina ve nuri ebsirina muhammedin sallellahü aleyhi ve selleme ve ali alihi ve ehli beytihi vakdi haceti ve müradi (burada muradını söyle) bi lutfike ve ınayetike ya mücibel mudtarrin* Diye dua etmelidir. Buna en az bir hafta devam edilir.

(Alıntı)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
crooyun 00:06 08.06.19
Elhamdulillah ne büyük bir nimet

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 00:09 08.06.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] BA harfi ile besmele arasında bir bag vardır .
bir baslık acmak gerek bunun hakkında

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bozkurt01 23:30 14.07.19
Çok değerli bilgiler Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Naim 21:10 14.08.19
“Bismillahirrahmanirrahim” indiği zaman
Üzüntü ve keder dağıldı.
Fırtınalar durdu,
Denizler sakinleşti,
Hayvanlar dikkat kesildiler,
Şeytanlar kaçacak yer aradılar, gökten kovuldular.
Ve Allah (CC) yeminle dedi ki:
“Besmele İle Başlayan Her Şeyi Bereketlendireceğim”

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
necibe02 23:49 02.09.19
Güzel bilgiler.Allah besmeleyi dilimizden eksik etmesin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi